Chtějte více, zhubněte více na celý život (Chris Powell)

Chtějte více, zhubněte více na celý život (Chris Powell)
Kliknite na obrázok a otvorí sa galéria
Výrobca: Anag
Kód produktu: 0005156
Dostupnosť: Tovar je dostupný (dodacia lehota 2 dni)
Cena: Tovar je dostupný (dodacia lehota 2 dni) 13,54€
Bez DPH: 12,31€
Množstvo: +
-
  -  

Každý rok túžia milióny divákov vidieť Chrisa Powella a jeho premeny v šou Extrémny úbytok váhy. Teraz Chris na základe filozofie úbytku váhy, ktorú predstavil vo svojej najpredávanejšej knihe Zvoľte si chudnutie, zostavil plán premeny, ktorým sa môžu riadiť všetci, ktorí si uvedomili, že viac možností prináša dlhotrvajúce výsledky.

Sacharidové vlny

Hlavnou témou tejto knihy je sacharidový plán, ktorý nakopne váš metabolizmus tým, že striedate dni s nízkym a vysokým obsahom sacharidov. Nikdy predtým ste to neskúšali? Nevadí. Autor vám poskytuje všetky informácie, ktoré potrebujete, aby ste mohli začať a čoskoro videli prvé výsledky.

Plán na mieru pre každého

Táto kniha vám prináša štyri rôzne spôsoby (cykly) - jednoduchý, základný, turbo a fit - takže si každý z vás nájde plán, ktorý mu bude najlepšie vyhovovať. Chris tiež vie, že sa úbytok váhy zastaví, keď sme nahnevaní a otrávení, preto sa zameriava na voľby - vrátane viac ako dvadsiatich nových cvičení s názvom 9minútová misia - ktoré prinášajú maximálne výsledky v minimálnom čase.

Recepty pre váš osobný plán

Autor takisto predstavuje chutné a jednoduché recepty, aby vás donútil lepšie jesť a motivoval vás. Tiež popisuje príbehy ostatných, ktoré vás môžu inšpirovať k tomu, aby ste písali svoj vlastný príbeh - ktorý bude trvať po celý zvyšok vášho života!

Chriss Powell hovorí: "Ak chcete výsledky - prajete si schudnúť a zmeniť svoj život - musíte o tom prestať premýšľať a začať konať! Vo svojich rukách držíte mapu k neuveriteľnej ceste za úspechom a ja budem po celý čas pri vás - budem vám fandiť na ceste za vaším cieľom. Vy si vyberáte zdravú zmenu a ja si vyberám vás. Zdá sa, že to bude skvelá cesta ako pre vás, tak pre mňa."

Informácie o vydaní
Autor Chris Powell
Vydavateľ Anag
Edícia
EAN 9788072639847
ISBN 978-80-7263-984-7
Rok vydania 2015
Jazyk česky
Informácie o knihe
Počet strán 272
Väzba brožovaná
Všeobecné informácie
Hmotnosť 460 g.
Rozmery 165 x 230 x 15

Napísať recenziu


Vaše meno:

Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: