Výživa a intuice (Doreen Virtue)

Výživa a intuice (Doreen Virtue)
Kliknite na obrázok a otvorí sa galéria
Výrobca: Fontána
Kód produktu: 0008254
Dostupnosť: Dodacia lehota tovaru je 21 dní
Cena: Dodacia lehota tovaru je 21 dní 15,29€
Bez DPH: 13,90€
Množstvo: +
-
  -  

Ako zlepšiť svoju intuíciu správnou výživou.

Teraz sa môžete dozvedieť, ktoré potraviny a nápoje naštartujú vaše prirodzené intuitívne schopnosti a podporia fyzické zdravie! Doreen Virtue a Robert Reeves sa s vami podelia o praktické spôsoby, ktoré posilnia vaše duchovné nadanie jednoducho len tým, že urobíte drobné zmeny a posuny v stravovaní. Dočítate sa, ako kontrolovať svoju životnú energiu v rámci denných jedál, nápojov a návykov, aby vaše snahy o intuíciu a vyjadrenie dostali ten správny náboj.

V tejto praktickej knihe Doreen a Robert kombinujú dobré stravovacie návyky s energizujúcimi duchovnými technikami, aby dosiahli maxima v súlade s Bohom a anjelmi.

V knihe objavíte: ako intuícia funguje na energetickej a fyziologickej rovine a ako fungujú čakry a endokrinný systém v súvislosti s jasnovidectvom, jasnopočutím, jasným myslením a empatiou. Čo presne jesť a piť, aby ste vzdali česť svojej jedinečnosti a zbystrili svoje duchovné zmysly (s pomocou receptov na smoothie, desiaty a ďalšie, vďaka ktorým otvoríte svoje komunikačné kanály pre intuíciu). Duchovné využitie konkrétnych bylín a výživových doplnkov. Opis osobitných a jedinečných vibrácií pre každý deň v týždni (a prečo začatie diéty v pondelok funguje len málokedy).

Výživa a intuícia vám ponúka celý rad nástrojov, vďaka ktorým dokážete aktivovať svoje duchovné aj liečiteľské schopnosti. Keď si vedome upravíte stravovacie návyky, budete jasne vnímať všetky posolstvá a rady z neba aj od svojho Vyššieho ja!

Informácie o vydaní
Autor Doreen Virtue, Robert Reeves
Vydavateľ Fontána
Edícia
EAN 9788073369019
ISBN 978-80-7336-901-9
Rok vydania 2017
Jazyk česky
Informácie o knihe
Počet strán 248
Väzba brožovaná
Všeobecné informácie
Hmotnosť 340 g.
Rozmery 146 x 205 x 21

Napísať recenziu


Vaše meno:

Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: