Vetřelci dávnověku (Kevin Burns)

Vetřelci dávnověku (Kevin Burns)
Kliknite na obrázok a otvorí sa galéria
Výrobca: Fontána
Kód produktu: 0008260
Dostupnosť: 1 kus
Cena: 1 kus 20,71€
Bez DPH: 18,83€
Množstvo: +
-
  -  

Prvá oficiálna sprievodná publikácia k hitovému seriálu Votrelci dávnoveku televíznej spoločnosti History: strhujúca výprava naprieč ľudskými dejinami skúma fascinujúce, stále nezodpovedané otázky o pôvode pozemských civilizácií. Doplnené predslovom tvorca seriálu Kevina Burnsa.

Milióny ľudí na celom svete veria, že nás v minulosti navštevovali mimozemské bytosti. Čo keby to bola pravda? A ak áno, aké stopy tu po nich zostali? Každý týždeň na History sledujú státisíce divákov nesmierne populárny seriál Votrelci dávnoveku, aby sa dopátrali odpoveďou práve na tieto otázky - a stali sa súčasťou vzrušujúceho skúmania záhad v samom srdci svetových civilizácií.

Prvá sprievodná kniha hitového seriálu Votrelci dávnoveku zasvätí čitateľa ešte hlbšie do záhad, ktoré z relácie urobili popkultúrny fenomén. Publikácia plná strhujúcich faktov a zákulisných príbehov popredných protagonistov paleoastronautiky, bohato doplnená kvalitnými fotografiami archeologických záhad, sa zaoberá tými rovnakými kľúčovými otázkami, ktoré vládli seriálu: Kto boli? Prečo prišli? Čo tu po nich zostalo? Kam odišli? Vrátia sa?

Čitateľa čaká fantastická cesta po celej planéte. S Votrelcami dávnoveku budete skúmať úchvatné tajomstvo a záhadné nálezy, ktoré po sebe zanechali naši predkovia, od neuveriteľných objektov až po neskutočne presné staroveké mapy, od pyramíd v Gíze a kamenných megalitov v Göbekli Tepe až po náhornú plošinu Nazca a záhadné objekty v Puma Punku.

Nádherne ilustrovaná kniha umožňuje záujemcom o archeológiu skúmať dôkazy z odľahlých častí sveta prvýkrát zblízka. Skvelý darček ako pre skalných priaznivcov seriálu, ako aj pre tých, ktorí ho ešte nevideli. Kniha ponúka úchvatnú exkurziu po záhadách dávnovekých civilizácií a je otvorená možnosti, že pozemské kultúry boli vo svojom vývoji ovplyvňované mimozemskú prítomnosťou.

Informácie o vydaní
Autor Kevin Burns
Vydavateľ Fontána
Edícia
EAN 9788073369026
ISBN 978-80-7336-902-6
Rok vydania 2017
Jazyk česky
Informácie o knihe
Počet strán 205
Väzba pevná
Všeobecné informácie
Hmotnosť 910 g.
Rozmery 207 x 242 x 22

Napísať recenziu


Vaše meno:

Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: