Jak se stát mistrem svého života (Robin S. Sharma)

Jak se stát mistrem svého života (Robin S. Sharma)
Kliknite na obrázok a otvorí sa galéria
Výrobca: Rybka Publishers
Kód produktu: 0008265
Dostupnosť: 1 kus
Cena: 1 kus 11,09€
Bez DPH: 10,08€
Množstvo: +
-
  -  

Ako sa stať majstrom svojho života? Tak znie otázka, ktorú si vo svojej ďalšej knihe kladie Robin Sharma, autor medzinárodného bestselleru Mních, ktorý predal svoje ferrari. Ako vziať osud do svojich rúk a čo všetko musíme urobiť pre to, aby sme prežili zmysluplný a úspešný život? Nič také ako priemerný človek neexistuje. Každý z nás je povolaný k majstrovstvu. V detstve sme všetci chceli byť superhrdinami, astronautami, básnikmi alebo maliarmi. Chceli sme postaviť na vrcholkoch hôr a chodili sme s hlavou v oblakoch. Snívali sme odvážne sny. Kam sa podela naša túžba po veľkosti?

Kniha Ako sa stať majstrom svojho života je praktickým a inšpiratívnym radcom pre všetkých, ktorí túžia urobiť zo svojho života niečo mimoriadne. V dnešnej zrýchlenej dobe, ktorá predbieha samu seba a ktorá nás neustále zaplavuje ničotnými vonkajšími podnetmi, nie je ľahké si uvedomiť, čo vlastne chceme, čo najviac potrebujeme a čo je pre nás najdôležitejšie. Ako ale hovorí autor, ak budeme kráčať nevyšľapanými cestami, neustále prekračovať svoje limity, ak budeme pestovať vnútornú disciplínu a čo najlepšie využívať svoj čas, vždy sa neochvejne zasadzovať o to, čo je správne, a pritom budeme rozvíjať hlboké medziľudské vzťahy, môžeme dospieť k veľkosti a autentickosti a dosiahnuť svojich snov. Vďaka tomu budeme pre svet prínosom.

Kniha Ako sa stať majstrom svojho života, ktorá vyniká nezvyklou šírkou tém, je plná podnetných a inšpiratívnych myšlienok, ktorým by mal dopriať sluchu každý, kto chce v sebe prebudiť skrytý potenciál a túži nestratiť zo zreteľa svoje najhlbšie sny a ciele. Vďaka nej si môžete osvojiť funkčné nástroje a praktické návyky vskutku úspešných ľudí a rozšíriť tak radu výnimočných jedincov, ktorí dokázali vziať život do svojich rúk a vytvoriť z neho umelecké dielo. Ako povedal Henry David Thoreau, "Nepoznám povzbudivejšiu skutočnosť ako fakt, že človek môže povzniesť svoj život vedomým úsilím."

Informácie o vydaní
Autor Robin S. Sharma
Vydavateľ Rybka Publishers
Edícia
EAN 9788087950456
ISBN 978-80-879-5045-6
Rok vydania 2017
Jazyk česky
Informácie o knihe
Počet strán 232
Väzba pevná
Všeobecné informácie
Hmotnosť 310 g.
Rozmery 136 x 167 x 27

Napísať recenziu


Vaše meno:

Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: