Mars a Venuše: Vztahy v dnešním spletitém světě (John Gray)

Mars a Venuše: Vztahy v dnešním spletitém světě (John Gray)
Kliknite na obrázok a otvorí sa galéria
Výrobca: Omega
Kód produktu: 0008266
Dostupnosť: 1 kus
Cena: 1 kus 15,59€
Bez DPH: 14,17€
Množstvo: +
-
  -  

Je to už viac ako dvadsať rokov, čo John Gray napísal knihu Muži sú z Marsu a ženy z Venuše. Knihu, ktorá pomohla párom po celom svete prehĺbiť ich intimitu a oživiť milostné životy. Ukázalo sa, že muži a ženy spolu komunikujú tak rozdielnym spôsobom, že by mohli byť z rôznych planét.

Milióny ľudí sa vďaka nemu naučili porozumieť a hovoriť jazykom toho druhého, čo prispelo k záchrane mnohých vzťahov. Ale svet sa zmenil. V súčasnej dobe je ďaleko komplikovanejšie definovať, čo to vlastne znamená byť muž alebo žena. Mnoho mužov i žien opustilo dlhoročné zabehnuté stereotypy a objavili svoju skutočnú prirodzenosť - čo má veľký vplyv na dnešnú partnerské vzťahy.

Najnovšia kniha Johna Graya ponúka moderný pohľad na otázky a problémy, ktoré sú kľúčom zdravých vzťahov. Úloha mužov a žien sa dramaticky mení a táto kniha vám pomôže s orientáciou vo vzťahoch moderného, ​​globálneho sveta prostredníctvom príkladov zo života a jednoduchých cvičení. Možno pochopíte, že váš partner je vám bližší ako tušíte.

Informácie o vydaní
Autor John Gray
Vydavateľ Omega
Edícia
EAN 9788073907129
ISBN 978-80-7390-712-9
Rok vydania 2017
Jazyk česky
Informácie o knihe
Počet strán 376
Väzba pevná s prebalom
Všeobecné informácie
Hmotnosť 585 g.
Rozmery 138 x 206 x 28

Napísať recenziu


Vaše meno:

Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: