CD Beneath an Autumn Moon (Wychazel)

CD Beneath an Autumn Moon (Wychazel)
Kliknite na obrázok a otvorí sa galéria
Výrobca: MG music
Kód produktu: 0008278
Dostupnosť: 1 kus
Cena: 1 kus 16,99€ 13,76€
Bez DPH: 11,47€

1 ks a viac - 13,76€
Množstvo: +
-
  -  

Mesiac je symbolom nočnej oblohy, mocnej ženskej sily. Patrí k nekonečnej inšpirácii pre básnikov i rojkov. Prináša poznanie, po akej životnej ceste sa vydáme a zároveň predstavuje impulz k sebapoznaniu. Jeseň je v znamení zberu. Čo sme na jar zasiali, na jeseň zberáme. V kombinácii s jesenným splnom je to veľmi silné a účinné spojenie.

Hudba vysoko atmosférická, plná posvätných nástrojov aj živých zvukových scén, Vás naladí na silnú energiu Mesiaca. Vydajte sa z hmly a tápania na cestu plnú Svetla a cieľov. Jemné rytmy, keltské flauty, nežné éterické vokály aj mystické zvončeky Vám budú robiť spoločnosť. Liečivá a silná esencia "Jesenného Mesiaca" Vám pomôže zbaviť sa temnôt aj stresu. Budete môcť žiť svoj život bez obáv, bez večného zavďačenia sa druhým a v súlade so svojím Ja. Užite si fantastickú hudbu a naplnený život s týmto neobyčajne pútavým a uzdravujúcim albumom...

 

Ukážky:

1

2

3

4

5

 

Ukážky sú v zníženej kvalite 64 kbps, stereo, (originál je v CD kvalite 1411 kbps).

Informácie o médiu
Formát Audio CD
Počet stôp 5
Zoznam stôp 1. Beneath an Autumn Moon (10:20) 2. Whispers in the Trees (8:56) 3. To Dance with Falling Leaves (10:44) 4. Between Two Worlds (10:32) 5. Samhain (9:44)
Informácie o vydaní
Autor Wychazel
Rok vydania 2017

Napísať recenziu


Vaše meno:

Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: