Anjelské vonné tyčinky

Anjelské vonné tyčinky v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Vonné tyčinky Fiore d'Oriente anjelské - Uriel (Angel of Conscience) 10 ks
Uriel (Angel of Conscience), anjel múdrosti. Meno Uriel znamená "Boží oheň". Osvetľuje situácie a poskytuje prorocké informácie a varovania. Obráťte sa naňho pokiaľ potrebujete nejaké intelektuálne informácie, praktické riešenia a tvorivé nápady. Pom..
5,60€
Bez DPH: 4,67€
Vonné tyčinky Fiore d'Oriente anjelské - Raphael (Angel of Health) 10 ks
Raphael (Angel of Health), anjel zdravia, znamená "Boh lieči". Pomáha s liečením fyzického tela u ľudí aj u zvierat. Pomáha s liečením zraku. Je podporou a sprievodcom liečiteľov. K Rafaelovej liečbe patrí aj očisťovanie priestoru. Môžete ho zavolať ..
5,60€
Bez DPH: 4,67€
Vonné tyčinky Fiore d'Oriente anjelské - Michael (Angel of Protection) 10 ks
Michael (Angel of Protection), anjel ochrany, vodca archanjelov. Pomáha dodávať energiu, vitalitu a ochraňuje nás pred strachom. Keď sa cítite stiesnene, zapáľte tyčinku a privolajte Michaela. Je neuveriteľne mocný. Pomáha tiež v technických záležito..
5,60€
Bez DPH: 4,67€
Vonné tyčinky Fiore d'Oriente anjelské - Metatron (Angel of Universal Love) 10 ks
Metatron (Angel of Universal Love), anjel univerzálnej lásky, dokáže motivovať a prinúti vás prekonať váhavosť a podniknúť smelé kroky. Pomáha rodičom, je ochrancom malých detí. Pomáha pri poruchách sústredenia a hyperaktivite. Zavolajte ho aj pri hľ..
5,60€
Bez DPH: 4,67€
Vonné tyčinky Fiore d'Oriente anjelské - Haniel (Angel of Trust) 10 ks
Haniel (Angel of Trust), anjel dôvery. Pomáha tešiť sa zo života. Ak chcete dodať životu krásu, súlad a spoločnosť skvelých priateľov, privolajte Haniela. Pomáha udržovať sa v duševnej rovnováhe pred dôležitými udalosťami. Pomáha v hľadaní stratených..
5,60€
Bez DPH: 4,67€
Vonné tyčinky Fiore d'Oriente anjelské - Gabriel (Angel of Hope) 10 ks
Gabriel (Angel of Hope), anjel nádeje, znamená "Boh je moja sila". Pomáha pri počatí dieťaťa, plodnosti alebo adopcii. Je tu, aby požičal silu ľuďom, ktorí túžia po zmene a užitočnosti. Pomáha každému, ku koho životnému štýlu patrí umenie alebo komun..
5,60€
Bez DPH: 4,67€
Vonné tyčinky Fiore d'Oriente anjelské - Chamuel (Angel of Harmony) 10 ks
Chamuel (Angel of Harmony), anjel harmónie, znamená "Ten, ktorý vidí Boha". Je veľmi láskavý a láskyplný. Pomáha vo vyhľadávaní duševne spriaznených partnerov. Ak máte strach zo svetových udalostí, môžete taktiež privolať Chamuela, aby vás utešil a c..
5,60€
Bez DPH: 4,67€