Aromalampy

Aromalampy v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Aromalampy pre domáce použitie. Do misky nakvapkajte vonný olej zriedený vodou, do lampy vložte horiacu sviečku a misku položte na lampu.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Aromalampa Kuan Yin biela ID8991
Aromalampa bielej farby s motívmi hlavy Guanyin. Guanyin je čínska, väčšinou ženská podoba pôvodne indického bódhisattvu súcitu Avalókitéšvary. Postup: do otvoru vložíme zapálený kahanček, do misky nalejeme vodu, pridáme niekoľko kvapiek vonného o..
11,99€
Bez DPH: 9,99€
Aromalampa Kuan Yin zelená ID8786
Aromalampa zelenej farby s motívmi hlavy Guanyin. Guanyin je čínska, väčšinou ženská podoba pôvodne indického bódhisattvu súcitu Avalókitéšvary. Postup: do otvoru vložíme zapálený kahanček, do misky nalejeme vodu, pridáme niekoľko kvapiek vonného ..
11,99€
Bez DPH: 9,99€
Aromalampa biela mini Hviezda a Mesiac (7 cm)
Aromalampa z keramiky bielej farby s motívom hviezdy a mesiaca. Postup: do otvoru vložíme zapálený kahanček, do misky nalejeme vodu, pridáme niekoľko kvapiek vonného oleja a vodu pravidelne dolievame počas horenia kahanca. Výška 7 cm. ..
2,99€
Bez DPH: 2,49€
Aromalampa mini zlatá Hviezda a Mesiac (7 cm)
Aromalampa z keramiky zlatej farby s motívom hviezdy a mesiaca. Postup: do otvoru vložíme zapálený kahanček, do misky nalejeme vodu, pridáme niekoľko kvapiek vonného oleja a vodu pravidelne dolievame počas horenia kahanca. Výška 7 cm. ..
2,99€
Bez DPH: 2,49€
Aromalampa z mastenca fialová mini (10,5 cm) ID8774
Keramická aromalampa fialovej farby vyrobená z mastenca. Postup: do otvoru vložíme zapálený kahanček, do misky nalejeme vodu, pridáme niekoľko kvapiek vonného oleja a vodu pravidelne dolievame počas horenia kahanca. Výška 10,5 cm. ..
7,99€
Bez DPH: 6,66€
Aromalampa z mastenca modrá mini (10,5 cm) ID8773
Keramická aromalampa modrej farby vyrobená z mastenca. Postup: do otvoru vložíme zapálený kahanček, do misky nalejeme vodu, pridáme niekoľko kvapiek vonného oleja a vodu pravidelne dolievame počas horenia kahanca. Výška 10,5 cm. ..
7,99€
Bez DPH: 6,66€
Aromalampa z mastenca fialová Kvet života (9,5 cm) ID8758
Aromalampa z mastenca fialovej farby a hranatého tvaru, so symbolom Kvetu života. Miska je odnímateľná. Postup: do otvoru vložíme zapálený kahanček, do misky nalejeme vodu, pridáme niekoľko kvapiek vonného oleja a vodu pravidelne dolievame počas h..
12,99€
Bez DPH: 10,83€
Aromalampa z mastenca modrá Kvet života (9,5 cm) ID8757
Aromalampa z mastenca modrej farby a hranatého tvaru, so symbolom Kvetu života. Miska je odnímateľná. Postup: do otvoru vložíme zapálený kahanček, do misky nalejeme vodu, pridáme niekoľko kvapiek vonného oleja a vodu pravidelne dolievame počas hor..
12,99€
Bez DPH: 10,83€
Aromalampa keramická s motívom (mačky) ID8684
Keramická aromalampa bielej farby s neodnímateľnou miskou s motívom mačiek. Postup: do otvoru vložíme zapálený kahanček, do misky nalejeme vodu, pridáme niekoľko kvapiek vonného oleja a vodu pravidelne dolievame počas horenia kahanca. Interiéro..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Aromalampa mini Keltský uzol mastenec (8,5 cm) ID8543
Mini aromalampa z mastenca s motívom keltského uzla. Modrá. Postup: do otvoru vložíme zapálený kahanček, do misky nalejeme vodu, pridáme niekoľko kvapiek vonného oleja a vodu pravidelne dolievame počas horenia kahanca. Výška 8,5 cm. ..
9,99€
Bez DPH: 8,33€