Bylinkové zmesi s himalájskou jedlou soľou

Bylinkové zmesi s ružovou himalájskou soľou v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Vhodné na ochutenie jedál rôznych kuchýň.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Bio etiópska BerBer Cereus - soľnička (120 g.)
Ethiopian spice mix and Himalayan pink salt in the salt shaker practical. Spicy blend of cinnamon, which shine forth in your digestive fire. Particularly suitable for the preparation of fried and steamed vegetable or legume and other protein foods. I..
2,99€
Bez DPH: 2,49€
Bio labužnícka Šangri-La Cereus - soľnička (120 g.)
Himalájska ružová soľ s bylinkami v praktickej soľničke. Lahodná zmes korenia s vôňou orientu a himalájskej ružovej soli. Vhodná na korenenie ázijských jedál, ryže, grilovanej či dusenej zeleniny alebo polievok, rovnako ako inšpirujúcich šalátov, nap..
2,99€
Bez DPH: 2,49€
Bio africká Harisa Cereus - soľnička (120 g.)
Himalájska ružová soľ s bylinkami v praktickej soľničke. Pikantná zmes korenia a himalájskej ružovej soli. Korenie v zmesi zahrieva a podporuje činnosť metabolizmu. Zmes je vhodná na grilovanie, zemiaky, dusenú zeleninu, kuskus či iné cestoviny a ..
3,49€
Bez DPH: 2,91€
Bio talianska cesnaková Cereus - soľnička (150 g.)
Himalájska ružová soľ s bylinkami v praktickej soľničke. Mierne pikantná cesnaková zmes s himalájskou soľou vhodná aj pre deti školského veku. Obohatí všetky varené pokrmy ako polievky, omáčky, špagety, je výborná na hrianky, zemiaky a pod. Výborn..
3,49€
Bez DPH: 2,91€
Bio kúzelná Provence Cereus - soľnička (120 g.)
Himalájska ružová soľ s bylinkami v praktickej soľničke. Klasická provensálska zmes byliniek s ružovou himalájskou soľou. Nechajte sa uniesť čarovnou Provence s vôňou levandule a ďalších aromatických bylín. Je vhodná do cestovín a zeleninových jed..
3,99€
Bez DPH: 3,33€
Bio talianska cesnaková Cereus - jemne pikantná zmes so soľou (150 g.)
Mierne pikantná cesnaková zmes s himalájskou soľou vhodná aj pre deti školského veku. Obohatí všetky varené pokrmy ako polievky, omáčky, špagety, je výborná na hrianky, zemiaky a pod. Výborná v zimnom období pretože zahrieva. Obľúbená u mužov lebo..
3,49€
Bez DPH: 2,91€
Bio kúzelná Provence Cereus - bylinková zmes so soľou (120 g.)
Klasická provensálska zmes byliniek s ružovou himalájskou soľou. Nechajte sa uniesť čarovnou Provence s vôňou levandule a ďalších aromatických bylín. Je vhodná do cestovín a zeleninových jedál, voňavých polievok či dusených zmesí. Oceníte ju tiež ..
3,10€
Bez DPH: 2,58€
Bio voňavá Deväť síl Cereus - soľnička (150 g.)
Himalájska ružová soľ s bylinkami v praktickej soľničke. Jemná zmes z kvalitných surovín vhodná aj pre najmenších. Výborná do šalátov, polievok, na špagety, na chleba s maslom ale i do omáčok ... Bylinkovou soľou ochuťte jedlo buď po uvarení, alebo p..
3,49€
Bez DPH: 2,91€