Čakrové vonné tyčinky

Čakrové vonné tyčinky v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Čakrové vonné tyčinky Om Ah Hum 7. Crown - Frankincense (19 ks)
Tradičné tibetské masalové vonné tyčinky Om Ah Hum Chakra Incense určené pre stimuláciu korunnej čakry - 7. korunná čakra, tyčinky s vôňou kadidla. V našom tele máme 7 základných čakier (energetických centier) nachádzajúcich sa na určitých miestac..
3,99€
Bez DPH: 3,33€
Čakrové vonné tyčinky Om Ah Hum 6. Third eye - Rose (19 ks)
Tradičné tibetské masalové vonné tyčinky Om Ah Hum Chakra Incense určené pre stimuláciu čakry Tretieho oka - 6. Tretie oko, tyčinky s vôňou ruže. V našom tele máme 7 základných čakier (energetických centier) nachádzajúcich sa na určitých miestach ..
3,99€
Bez DPH: 3,33€
Čakrové vonné tyčinky Om Ah Hum 5. Throat - Camomile (19 ks)
Tradičné tibetské masalové vonné tyčinky Om Ah Hum Chakra Incense určené pre stimuláciu krčnej (hrdlovej) čakry - 5. krčná čakra, tyčinky s vôňou harmančeka. V našom tele máme 7 základných čakier (energetických centier) nachádzajúcich sa na určitý..
3,99€
Bez DPH: 3,33€
Čakrové vonné tyčinky Om Ah Hum 4. Heart - Jasmine (19 ks)
Tradičné tibetské masalové vonné tyčinky Om Ah Hum Chakra Incense určené pre stimuláciu srdcovej čakry - 4. srdcová čakra, tyčinky s vôňou jasmínu. V našom tele máme 7 základných čakier (energetických centier) nachádzajúcich sa na určitých miestac..
3,99€
Bez DPH: 3,33€
Čakrové vonné tyčinky Om Ah Hum 1. Root - Cedarwood (19 ks)
Tradičné tibetské masalové vonné tyčinky Om Ah Hum Chakra Incense určené pre stimuláciu koreňovej čakry - 1. základná čakra, tyčinky s vôňou cédrového dreva. V našom tele máme 7 základných čakier (energetických centier) nachádzajúcich sa na určitý..
3,99€
Bez DPH: 3,33€
Vonné tyčinky Fiore d'Oriente čakrové - Sahasrara Chakra 10 ks
Siedma čakra sa nazýva Sahasrara, žiari bielou farbou. Nachádza sa v oblasti uprostred nad temenom hlavy. Jej symbolom je lotos s tisíc listami. Čakry sú súčasťou ľudského jemného energetického systému. Čakry fungujú ako mosty medzi psyché a preja..
5,60€
Bez DPH: 4,67€
Vonné tyčinky Fiore d'Oriente čakrové - Ajna Chakra 10 ks
Šiesta čakra sa nazýva Ajna, žiari indigovo modrou farbou. Nachádza sa v oblasti medzi obočím. Jej symbolom je lotos s deväťdesiatšiestimi listami. Čakry sú súčasťou ľudského jemného energetického systému. Čakry fungujú ako mosty medzi psyché a pr..
5,60€
Bez DPH: 4,67€
Vonné tyčinky Fiore d'Oriente čakrové - Vishudda Chakra 10 ks
Piata čakra sa nazýva Vishudda, žiari svetlomodrou farbou. Nachádza sa v oblasti medzi krčnou jamkou a ohryzkom. Jej symbolom je lotos so šestnástimi dvanástimi listami. Čakry sú súčasťou ľudského jemného energetického systému. Čakry fungujú ako m..
5,60€
Bez DPH: 4,67€
Vonné tyčinky Fiore d'Oriente čakrové - Anahata Chakra 10 ks
Štvrtá čakra sa nazýva Anahata, žiari zelenou farbou. Nachádza sa v oblasti uprostred pŕs vo výške srdca. Jej symbolom je lotos s dvanástimi listami. Čakry sú súčasťou ľudského jemného energetického systému. Čakry fungujú ako mosty medzi psyché a ..
5,60€
Bez DPH: 4,67€
Vonné tyčinky Fiore d'Oriente čakrové - Manipura Chakra 10 ks
Tretia čakra sa nazýva Manipura, žiari žltou farbou. Nachádza sa v oblasti nad pupkom. Jej symbolom je lotos s desiatimi listami. Čakry sú súčasťou ľudského jemného energetického systému. Čakry fungujú ako mosty medzi psyché a prejavmi, vnútrom a ..
5,60€
Bez DPH: 4,67€
Vonné tyčinky Fiore d'Oriente čakrové - Swadhistana Chakra 10 ks
Druhá čakra sa nazýva Swadhistana, žiari oranžovou farbou. Nachádza sa v oblasti nad pohlavnými orgánmi. Jej symbolom je lotos so šiestimi listami. Čakry sú súčasťou ľudského jemného energetického systému. Čakry fungujú ako mosty medzi psyché a pr..
5,60€
Bez DPH: 4,67€
Vonné tyčinky Fiore d'Oriente čakrové - Muladhara Chakra 10 ks
Prvá čakra sa nazýva Muladhara, žiari červenou farbou. Nachádza sa v oblasti medzi pohlavnými orgánmi a kostrčou. Jej symbolom je lotos so štyrmi listami. Čakry sú súčasťou ľudského jemného energetického systému. Čakry fungujú ako mosty medzi psyc..
5,60€
Bez DPH: 4,67€