Gule a pyramídy

Gule a pyramídy v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Gule a pyramídy sú precízne opracované produkty z polodrahokamov. Vhodné sú na ošetrenie interiéru od elektrosmogu alebo ako dizajnérske doplnky do domov a bytov. Gule a pyramídy zo šungitu nájdete v tejto kategórii.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Achát guľa (1200 g)
Polodrahokam Achát v tvare gule. Priemer: 9 cm. ..
93,99€
Bez DPH: 78,33€
Jaspis pieskový guľa (4 cm) ID8352
Guľa z polodrahokamu Jaspis pieskový. Priemer 4 cm. Vlastnosti: Jaspis pieskový (obrázkový) je jedinečným pri liečení zápalov močových ciest a močového mechúra. Detoxikuje, dodáva vytrvalosť, trpezlivosť, odhodlanosť, pomôže premeniť ideály na sku..
7,99€
Bez DPH: 6,66€
Unakit guľa (4 cm) ID8350
Guľa z prírodného polodrahokamu Unakit. Priemer 4 cm. Vlastnosti: Unakit podporuje trpezlivosť. Pomáha odbúravať nereálne predstavy o sebe samých, odhaľuje naše pravé ja, vďaka nemu môžeme lepšie spoznať svoje vlastné silné a slabé stránky. Buduje..
6,99€
Bez DPH: 5,83€
Selenit guľa  (5 cm)
Guľa z polodrahokamu Selenit. Priemer 5 cm. Vlastnosti: Selenit je kameň, ktorý vnáša jas do situácie, otvára spojenie s vyšším vedomím a duchovným sprievodcom. Pohľad na Selenit vzbudzuje v človeku mier a pokoj, preto je vhodný pre meditáciu a pr..
6,99€
Bez DPH: 5,83€
Ametyst pyramídka (2,5 cm)
Polodrahokam Ametyst v tvare pyramídiek. Rozmery: 2,5 x 1,5 cm. Cena je za 1 kus. Vlastnosti: Ametyst spája realitu a duchovnú sféru, inšpiruje, navodí meditačný stav. Pomáha liečiť neurózy, nepokoj, strach, závislosti na liekoch, alkohole, schizo..
9,60€
Bez DPH: 8,00€
Ruženín guľa (2,8 cm)
Polodrahokam Ruženín v tvare menšej gule. Priemer: približne 2,8 cm. Cena je za 1 kus. Vlastnosti: Ruženín je kameňom úprimných citov, liečenia srdca a čistej nadosobnej lásky. Posilňuje oblasť srdca, kde čistí, upokojuje všetko, čo súvisí s činno..
6,99€
Bez DPH: 5,83€
Selenit guľa (7 cm)
Pologuľa z polodrahokamu Selenit. Priemer 7 cm. Vlastnosti: Selenit je kameň, ktorý vnáša jas do situácie, otvára spojenie s vyšším vedomím a duchovným sprievodcom. Pohľad na Selenit vzbudzuje v človeku mier a pokoj, preto je vhodný pre meditáciu ..
9,99€
Bez DPH: 8,33€
Ruženín mini pyramídka
Mini pyramídky z  Ruženínu. Rozmery: 2,7 x 2,7 x 2,1 cm. Vhodné na prikladanie si na telo, k počítačom, wifi na eliminovanie nepriaznivých účinkov elektrosmogu. Vlastnosti: Ruženín je kameňom úprimných citov, liečenia srdca a čistej nadosobne..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Krištáľ horský guľa B
Guľa z Horského krištáľu z Brazílie. Priemer: 4,5 cm. V ponuke máme viac podobných gulí, zasielame na základe dostupnosti. Cena je za 1 guľu. Vlastnosti: Horský krištáľ pomáha liečiť všetky blokády a negatívne sklony, závislosti, psychosomatické p..
24,99€
Bez DPH: 20,83€
Krištáľ horský pyramídka
Pyramídka z Horského krištáľu.  Veľkosť základne: 1,5 cm. Používame na meditáciu. Vlastnosti: Horský krištáľ pomáha liečiť všetky blokády a negatívne sklony, závislosti, psychosomatické poruchy, slabosti, žiarlivosť, silné bolesti, zápaly, na..
9,99€
Bez DPH: 8,33€