Himalájska soľ

Himalájska soľ v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Najzdravšia, energeticky bohatá soľ z Himalájí do jedál aj očistného kúpeľa.

Kliknite na požadovanú kategóriu podľa toho, o aký produkt máte záujem.

Nižšie zároveň môžete vidieť všetky produkty z kategórie Himalájska soľ.

Upresniť vyhľadávanie

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Himalájska soľ Cereus - ružová do mlynčeka (1 kg.) vo vrecku
Ružová himalájska soľ do mlynčeka. Hmotnosť: 1 kg. Kúsky himalájskej ružovej soli vhodné do mlynčeka na jemné solenie. Soľ obsahuje množstvo minerálnych látok a stopových prvkov. Vhodná pre akékoľvek používanie v kuchyni, pre teplé i studené pokrmy. ..
3,99€
Bez DPH: 3,33€
Bio etiópska BerBer Cereus - soľnička (120 g.)
Ethiopian spice mix and Himalayan pink salt in the salt shaker practical. Spicy blend of cinnamon, which shine forth in your digestive fire. Particularly suitable for the preparation of fried and steamed vegetable or legume and other protein foods. I..
2,99€
Bez DPH: 2,49€
Himalájska soľ Cereus - soľnička - čierna mletá (150 g.)
Čierna soľ Kala Namak, v praktickej solničke - hmotnosť 150 g.. Nerafinovaná soľ s charakteristickou výraznou chuťou a vôňou po vajíčkach s vysokým obsahom síry a ďalších minerálov. Vďaka nižšiemu obsahu sodíka je vhodná pri vysokom tlaku alebo všeob..
2,99€
Bez DPH: 2,49€
Bio labužnícka Šangri-La Cereus - soľnička (120 g.)
Himalájska ružová soľ s bylinkami v praktickej soľničke. Lahodná zmes korenia s vôňou orientu a himalájskej ružovej soli. Vhodná na korenenie ázijských jedál, ryže, grilovanej či dusenej zeleniny alebo polievok, rovnako ako inšpirujúcich šalátov, nap..
2,99€
Bez DPH: 2,49€
Bio africká Harisa Cereus - soľnička (120 g.)
Himalájska ružová soľ s bylinkami v praktickej soľničke. Pikantná zmes korenia a himalájskej ružovej soli. Korenie v zmesi zahrieva a podporuje činnosť metabolizmu. Zmes je vhodná na grilovanie, zemiaky, dusenú zeleninu, kuskus či iné cestoviny a ..
3,49€
Bez DPH: 2,91€
Bio talianska cesnaková Cereus - soľnička (150 g.)
Himalájska ružová soľ s bylinkami v praktickej soľničke. Mierne pikantná cesnaková zmes s himalájskou soľou vhodná aj pre deti školského veku. Obohatí všetky varené pokrmy ako polievky, omáčky, špagety, je výborná na hrianky, zemiaky a pod. Výborn..
3,49€
Bez DPH: 2,91€
Bio kúzelná Provence Cereus - soľnička (120 g.)
Himalájska ružová soľ s bylinkami v praktickej soľničke. Klasická provensálska zmes byliniek s ružovou himalájskou soľou. Nechajte sa uniesť čarovnou Provence s vôňou levandule a ďalších aromatických bylín. Je vhodná do cestovín a zeleninových jed..
3,99€
Bez DPH: 3,33€
Himalájska soľ kúpeľová - ružová (2 kg.)
Himalájska ružová soľ do kúpeľa so zrnitosťou 3-5 mm vhodná na očistný alebo relaxačný kúpeľ. Himalájska soľ je pôvodná soľ, ktorá vznikla kryštalizáciou tzv. pramora v Himalájskom pohorí. Jej kvalita je daná tisícročnou kryštalizáciou pri extrémn..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Bio talianska cesnaková Cereus - jemne pikantná zmes so soľou (150 g.)
Mierne pikantná cesnaková zmes s himalájskou soľou vhodná aj pre deti školského veku. Obohatí všetky varené pokrmy ako polievky, omáčky, špagety, je výborná na hrianky, zemiaky a pod. Výborná v zimnom období pretože zahrieva. Obľúbená u mužov lebo..
3,49€
Bez DPH: 2,91€
Bio kúzelná Provence Cereus - bylinková zmes so soľou (120 g.)
Klasická provensálska zmes byliniek s ružovou himalájskou soľou. Nechajte sa uniesť čarovnou Provence s vôňou levandule a ďalších aromatických bylín. Je vhodná do cestovín a zeleninových jedál, voňavých polievok či dusených zmesí. Oceníte ju tiež ..
3,10€
Bez DPH: 2,58€
Himalájska soľ kúpeľová - ružová do kúpeľa (1 kg.)
Himalájska ružová soľ do kúpeľa so zrnitosťou 3-5 mm vhodná na očistný alebo relaxačný kúpeľ. Himalájska soľ je pôvodná soľ, ktorá vznikla kryštalizáciou tzv. pramora v Himalájskom pohorí. Jej kvalita je daná tisícročnou kryštalizáciou pri extrémn..
2,99€ 2,49€ -17%
Bez DPH: 2,08€
Himalájska soľ Cereus - soľnička - diamantová mletá (200 g.)
Diamantová himalájska soľ v praktickej soľničke s variabilným uzáverom. Hmotnosť: 200g. Soľ obsahuje množstvo minerálnych látok a stopových prvkov. Vhodná pre akékoľvek používanie v kuchyni, pre teplé i studené pokrmy. Halitová soľ má veľmi jemnú ..
2,49€
Bez DPH: 2,08€
Himalájska soľ Cereus - ružová na soľanku (1 kg.)
Ružová himalájska soľ na soľanku. Hmotnosť: 1 kg. Liečivý účinok soľanky Soľanka je vynikajúci prostriedok na vyrovnanie hladiny kyselín a zásad v tele. Soľankou sú vyplavované z nášho tela ťažké kovy ako je ortuť, olovo, arzén, amalgám a vodný..
6,19€
Bez DPH: 5,16€
Himalájska soľ Cereus - ružová do mlynčeka (200 g.)
Ružová himalájska soľ do mlynčeka. Hmotnosť: 200 g. Kúsky himalájskej ružovej soli vhodné do mlynčeka na jemné solenie. Soľ obsahuje množstvo minerálnych látok a stopových prvkov. Vhodná pre akékoľvek používanie v kuchyni, pre teplé i studené pokrmy...
1,99€
Bez DPH: 1,66€
Bio voňavá Deväť síl Cereus - soľnička (150 g.)
Himalájska ružová soľ s bylinkami v praktickej soľničke. Jemná zmes z kvalitných surovín vhodná aj pre najmenších. Výborná do šalátov, polievok, na špagety, na chleba s maslom ale i do omáčok ... Bylinkovou soľou ochuťte jedlo buď po uvarení, alebo p..
3,49€
Bez DPH: 2,91€
Himalájska soľ Cereus - diamantová do mlynčeka (560 g.)
Diamantová himalájska soľ do mlynčeka. Hmotnosť: 560 g. Kúsky himalájskej diamantovej soli vhodné do mlynčeka na jemné solenie. Vhodná pre akékoľvek používanie v kuchyni, pre teplé i studené pokrmy, prípadne na prípravu soľanky. Halitová soľ má ve..
3,39€
Bez DPH: 2,83€
Himalájska soľ Cereus - diamantová do mlynčeka (200 g.)
Diamantová himalájska soľ do mlynčeka. Hmotnosť: 200 g. Kúsky himalájskej diamantovej soli vhodné do mlynčeka na jemné solenie. Vhodná pre akékoľvek používanie v kuchyni, pre teplé i studené pokrmy, prípadne na prípravu soľanky. Halitová soľ má ve..
1,99€
Bez DPH: 1,66€
Himalájska soľ Cereus - diamantová mletá (1 kg.)
Diamantová (halitová) himalájska soľ mletá. Hmotnosť: 1 kg. Vhodná pre akékoľvek používanie v kuchyni, pre teplé i studené pokrmy. Halitová soľ má veľmi jemnú chuť, je priezračná ako krištáľ a plná sily ako diamant. Halitová soľ je vďaka svojej je..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Himalájska soľ Cereus - diamantová hality energetické (200 g.)
Diamantová himalájska soľ - hality energetické. Hmotnosť: 200 g. Energetické hality himalájskej soli sa vyznačujú pravidelným tvarom kryštálov v tvare kociek. Možnosti použitia halitová soľanka na solenie jedál na vnútornú očistu tela za..
4,20€
Bez DPH: 3,50€
Himalájska soľ Cereus - diamantová hality energetické (1 kg.)
Diamantová himalájska soľ - hality energetické. Hmotnosť: 1 kg. Energetické hality himalájskej soli sa vyznačujú pravidelným tvarom kryštálov v tvare kociek. Možnosti použitia halitová soľanka na solenie jedál na vnútornú očistu tela zah..
15,50€
Bez DPH: 12,92€
Soľný deo kryštáľ (mydlo)
Himalájske deo mydlo s antiseptickými účinkami vyrobené z himalájskej ružovej soli. Rozmery: 9 x 5 x 2,5 cm. ..
4,99€
Bez DPH: 4,16€
Himalájska soľ Cereus - soľnička - ružová mletá (200 g.)
Ružová himalájska soľ v praktickej soľničke s variabilným uzáverom. Hmotnosť: 200g. Soľ obsahuje množstvo minerálnych látok a stopových prvkov. Vhodná pre akékoľvek používanie v kuchyni, pre teplé i studené pokrmy. Himalájska soľ Cereus je pôvodná..
2,39€
Bez DPH: 1,99€
Himalájska soľ Cereus - ružová na soľanku (180 g.)
Ružová himalájska soľ na soľanku. Hmotnosť: 180 g. Liečivý účinok soľanky Soľanka je vynikajúci prostriedok na vyrovnanie hladiny kyselín a zásad v tele. Soľankou sú vyplavované z nášho tela ťažké kovy ako je ortuť, olovo, arzén, amalgám a vodn..
1,99€
Bez DPH: 1,66€
Himalájska soľ Cereus - ružová mletá (560 g.)
Ružová himalájska soľ jemne mletá. Hmotnosť: 560 g. Drobné kryštáliky himalájskej ružovej soli vhodné na bežné solenie. Soľ obsahuje množstvo minerálnych látok a stopových prvkov. Vhodná pre akékoľvek používanie v kuchyni, pre teplé i studené pokrmy...
3,19€
Bez DPH: 2,66€
Himalájska soľ Cereus - ružová mletá (200 g.)
Ružová himalájska soľ jemne mletá. Hmotnosť: 200 g. Drobné kryštáliky himalájskej ružovej soli vhodné na bežné solenie. Soľ obsahuje množstvo minerálnych látok a stopových prvkov. Vhodná pre akékoľvek používanie v kuchyni, pre teplé i studené pokrmy...
1,99€
Bez DPH: 1,66€