Himalájska soľ jedlá ružová (klasik)

Himalájska soľ ružová v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Najzdravšia a energeticky bohatá soľ z Himalájí. Himalájska kryštalická soľ dodáva energiu do jedál, pridaná do kúpeľa vitalizuje naše telo a pokožku.

Táto prírodná kryštalická soľ sa skladá presne z tých 84 prvkov, z ktorých sa skladá ľudské telo. Je vyťažená z jedného z najstarších prírodných zdrojov na Zemi, z juhozápadných fosílií Himalájí.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Himalájska soľ Cereus - ružová do mlynčeka (1 kg.) vo vrecku
Ružová himalájska soľ do mlynčeka. Hmotnosť: 1 kg. Kúsky himalájskej ružovej soli vhodné do mlynčeka na jemné solenie. Soľ obsahuje množstvo minerálnych látok a stopových prvkov. Vhodná pre akékoľvek používanie v kuchyni, pre teplé i studené pokrmy. ..
3,99€
Bez DPH: 3,33€
Himalájska soľ Cereus - ružová na soľanku (1 kg.)
Ružová himalájska soľ na soľanku. Hmotnosť: 1 kg. Liečivý účinok soľanky Soľanka je vynikajúci prostriedok na vyrovnanie hladiny kyselín a zásad v tele. Soľankou sú vyplavované z nášho tela ťažké kovy ako je ortuť, olovo, arzén, amalgám a vodný..
6,19€
Bez DPH: 5,16€
Himalájska soľ Cereus - ružová do mlynčeka (200 g.)
Ružová himalájska soľ do mlynčeka. Hmotnosť: 200 g. Kúsky himalájskej ružovej soli vhodné do mlynčeka na jemné solenie. Soľ obsahuje množstvo minerálnych látok a stopových prvkov. Vhodná pre akékoľvek používanie v kuchyni, pre teplé i studené pokrmy...
1,99€
Bez DPH: 1,66€
Soľný deo kryštáľ (mydlo)
Himalájske deo mydlo s antiseptickými účinkami vyrobené z himalájskej ružovej soli. Rozmery: 9 x 5 x 2,5 cm. ..
4,99€
Bez DPH: 4,16€
Himalájska soľ Cereus - soľnička - ružová mletá (200 g.)
Ružová himalájska soľ v praktickej soľničke s variabilným uzáverom. Hmotnosť: 200g. Soľ obsahuje množstvo minerálnych látok a stopových prvkov. Vhodná pre akékoľvek používanie v kuchyni, pre teplé i studené pokrmy. Himalájska soľ Cereus je pôvodná..
2,39€
Bez DPH: 1,99€
Himalájska soľ Cereus - ružová na soľanku (180 g.)
Ružová himalájska soľ na soľanku. Hmotnosť: 180 g. Liečivý účinok soľanky Soľanka je vynikajúci prostriedok na vyrovnanie hladiny kyselín a zásad v tele. Soľankou sú vyplavované z nášho tela ťažké kovy ako je ortuť, olovo, arzén, amalgám a vodn..
1,99€
Bez DPH: 1,66€
Himalájska soľ Cereus - ružová mletá (560 g.)
Ružová himalájska soľ jemne mletá. Hmotnosť: 560 g. Drobné kryštáliky himalájskej ružovej soli vhodné na bežné solenie. Soľ obsahuje množstvo minerálnych látok a stopových prvkov. Vhodná pre akékoľvek používanie v kuchyni, pre teplé i studené pokrmy...
3,19€
Bez DPH: 2,66€
Himalájska soľ Cereus - ružová mletá (200 g.)
Ružová himalájska soľ jemne mletá. Hmotnosť: 200 g. Drobné kryštáliky himalájskej ružovej soli vhodné na bežné solenie. Soľ obsahuje množstvo minerálnych látok a stopových prvkov. Vhodná pre akékoľvek používanie v kuchyni, pre teplé i studené pokrmy...
1,99€
Bez DPH: 1,66€
Himalájska soľ Cereus - ružová mletá (1 kg.)
Ružová himalájska soľ jemne mletá. Hmotnosť: 1 kg. Drobné kryštáliky himalájskej ružovej soli vhodné na bežné solenie. Soľ obsahuje množstvo minerálnych látok a stopových prvkov. Vhodná pre akékoľvek používanie v kuchyni, pre teplé i studené pokrmy. ..
4,50€
Bez DPH: 3,75€
Himalájska soľ Cereus - ružová do mlynčeka (560 g.)
Ružová himalájska soľ do mlynčeka. Hmotnosť: 560 g. Kúsky himalájskej ružovej soli vhodné do mlynčeka na jemné solenie. Soľ obsahuje množstvo minerálnych látok a stopových prvkov. Vhodná pre akékoľvek používanie v kuchyni, pre teplé i studené pokrmy...
3,19€
Bez DPH: 2,66€