Hrnčeky

Hrnčeky v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Keramické hrnčeky vhodné na pitie čaju alebo kávy.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Tanierik, rôzne egyptské motívy (13 cm)
Keramický tanierik s egyptskými motívmi. Priemer 13 cm. Každý tanierik je v počte 1 kus, ak máte záujem o konkrétny motív, napíšte nám do poznámky k objednávke. Zasielame na základe aktuálnej dostupnosti. ..
9,50€
Bez DPH: 7,92€
Tanierik, rôzne egyptské motívy (10 cm)
Keramický tanierik s egyptskými motívmi. Priemer 10 cm. Každý tanierik je v počte 1 kus, ak máte záujem o konkrétny motív, napíšte nám do poznámky k objednávke. Zasielame na základe aktuálnej dostupnosti. ..
7,50€
Bez DPH: 6,25€
Hrnček farebný B Valašská keramika
Ručne vyrobený keramický hrnček oválneho tvaru z Valašska, v rôznych farebných prevedeniach. Vhodný na pitie čaju. Objem: 3 dcl. Výška: 10 cm. Zasielame náhodným výberom alebo nám napíšte o aký variant máte záujem. ..
12,99€
Bez DPH: 10,83€
Hrnček farebný Valašská keramika
Ručne vyrobený keramický hrnček z Valašska, v rôznych farebných prevedeniach. Vhodný na pitie čaju. Objem: 3 dcl. Výška: 9,5 cm. Zasielame náhodným výberom alebo nám napíšte o aký variant máte záujem. ..
10,99€
Bez DPH: 9,16€
Hrnček na čaj s keltskou špirálou pieskový
Ručne vyrobený keramický hrnček z pálenej hliny opatrený lesklou glazúrou pieskovej farby. Biogenerátor - keltská špirála v zlatom vyhotovení je na dne hrnčeka zaliata ochrannou glazúrou. Podobným spôsobom sa dnes už ochraňujú aj niektoré liečivá...
9,99€
Bez DPH: 8,33€