Hudba - Meditácia

Meditačné hudobné CD v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Meditačná hudba na upokojenie mysle a zlepšenie koncentrácie. Naša ponuka obsahuje sériu meditačných skladieb, ktoré sú vhodné aj pri cvičení jogy.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
CD Candle Spells (Wychazel)
Hlboko relaxačný a meditačný album pre všetkých poslucháčov, ktorí sa snažia vytvoriť pokojnú atmosféru a tiché miesto pre jasnú myseľ a vizualizáciu. Jemné zvukové textúry budú spriadať kúzelné sviatočné naladenie a ticho sa rozvíjať bez akýchkoľvek..
16,49€ 13,36€ -19%
Bez DPH: 11,13€
CD Chakra Balance (David a Steve Gordon)
Liečivá hudba pre aktiváciu a harmonizáciu čakier, pre meditáciu a jogu. Nechajte odplávať stres a ponorte sa do posvätného liečenia zvukom. Špeciálne skomponované tóny a frekvencia tejto hudby vylaďujú mozgové vlny a umožňujú harmonizovať a lieči..
16,49€ 13,36€ -19%
Bez DPH: 11,13€
CD The Goddess Spiral (Medwyn Goodall, Isis, Cobra)
Album The Goddess Spiral určený na meditáciu, hovorené slovo s hudbou na pozadí.   Ukážky: Return of the Goddess (meditácia) Váš prehliadač nepodporuje prehrávanie audio súborov. Golden Spiral (meditácia) Váš prehliadač..
16,49€ 11,99€ -27%
Bez DPH: 9,99€
CD Na iných hviezdach (Martin Breznický)
Slovenský autor Martin Breznický skomponoval album s relaxačnou a meditačnou hudbou s názvom Na iných hviezdach - hudba o svetoch a vesmíre. Keďže autor pôsobí na projektoch s Adrienou Bartošovou skladby nesú jemnú džezovú atmosféru. Na gitare hrá..
14,99€ 12,14€ -19%
Bez DPH: 10,12€
CD Temple of Light (Wychazel)
Prinášame Vám liečivú tibetskú hudbu nahranú pre hlbokú relaxáciu, cvičenie jógy, vizualizáciu a meditáciu. Tento album je kontinuálny bez prestávky medzi jednotlivými stopami pre najvhodnejší liečivý a terapeutický účinok. Je veľmi pestrý, zaznievaj..
17,99€ 14,57€ -19%
Bez DPH: 12,14€