Inšpiračné karty

Inšpiračné karty v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Inšpirujte sa kartami na svojej ceste životom.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Karty vědomé duše - 64 kariet s knihou (Kim Dreyer)
Karty vedomej duše oslavujú prírodu a uctievajú božskú ženskosť vo všetkých jeho podobách: od anjela cez vílu, bohyňu, dievča a matku až po starenu. Sú nástrojom, prostredníctvom ktorého sa duša, anjeli a radcovia budú môcť dotknúť vášho srdca. Boli ..
8,89€
Bez DPH: 8,08€
Karty pravé lásky - 36 kariet s knihou (Belinda Grace)
Kto z nás nemá otázky o partnerstve, vzťahoch a láske? Chceli by ste nájsť toho pravého (tú pravú), alebo zažívať viac radosti a naplnenie vo svojom súčasnom vzťahu? Karty pravej lásky vám budú sprievodcom v záležitostiach srdca. Sú plné inšpirácie, ..
11,55€
Bez DPH: 10,50€
Čtyři dohody - 48 inšpiračných kariet (Miguel Ruiz)
48 nádherne ilustrovaných kariet vychádza z rovnomennej knihy, v ktorej Don Miguel Ruiz odhaľuje zdroj obmedzujúcich názorov, ktoré nás pripravujú o radosť a vedú k zbytočnému utrpeniu. S týmito kartami sa vám dostáva do rúk stará toltécka múdrosť..
9,29€
Bez DPH: 8,45€
Život vás miluje - 52 kariet (Louise Hay)
Táto nádherná sada kariet prináša afirmácie, ktoré sa môžu stať prvopočiatočnými semienkami osobného rastu a transformácie. Všetky karty v tejto sade boli vytvorené Louise Hay a Robertom Holdenom a rovnako ako ich predchádzajúca spoločná kniha skú..
10,19€
Bez DPH: 9,26€
Myšlenky štěstí - 52 kariet (Kris Carr)
Je čas, aby ste si dopriali zdravú dávku sebalásky. Zaslúžite si ju. Ste dokonalá, žiarivá, skvelá, božská bytosť. A čím skôr to prijmete a začnete sa podľa toho k sebe správať, tým skôr sa váš život naplní ľahkosťou, súcitom, zdravím, vitalitou a šť..
7,09€
Bez DPH: 6,45€
Myšlenky moudrosti - 54 kariet (Louise L. Hay)
Keď sme ochotní otvoriť sa novým myšlienkam a novému spôsobu myslenia, môže sa náš život zmeniť k lepšiemu. 54 kariet s afirmáciami Louise L. Hay vám pomôže znovu objaviť zabudnutú vnútornú múdrosť a naplniť vaše dni inšpiráciou a radosťou. To, ak..
7,09€
Bez DPH: 6,45€
Pohledy do duše - Vnitřní dítě - 39 kariet (Eva Kalivodová Štichová)
Afirmácie sú slová, formulky či vety, ktoré vychádzajú z našej mysle, podporujú ju v naplnení nášho priania či túžby a pocitom sa utvrdzujú. Afirmácia je pomocník k realizácii toho, čo si prajeme. Myšlienka sama je vyslaná pozitívna energia, ktorá je..
8,45€
Bez DPH: 7,68€
Pohledy do duše - Životní cesta - 39 kariet (Eva Kalivodová Štichová)
Afirmácie sú slová, formulky či vety, ktoré vychádzajú z našej mysle, podporujú ju v naplnení nášho priania či túžby a pocitom sa utvrdzujú. Afirmácia je pomocník k realizácii toho, čo si prajeme. Myšlienka sama je vyslaná pozitívna energia, ktorá je..
8,45€
Bez DPH: 7,68€
Myšlenky síly - 54 kariet (Louise L. Hay)
Čo si myslíte práve teraz? Ak myšlienky formujú váš život a vaše prežitky, chceli by ste aby táto myšlienka bola pre vás pravdivá? Ak myslíte na strach, zlosť, bolesť alebo pomstu, ako by ste povedali, že sa vám táto myšlienka vráti? Ak chceme žiť..
8,89€
Bez DPH: 8,08€
Dokážu to! - 49 inšpiračných kariet (Louise L. Hay)
Louise L. Hay, svetoznáma uznávaná autorka knihy Miluj svoj život, pre vás vytvorila 49 afirmačních kariet zameraných na osem základných oblastí nášho života: milostné vzťahy, bohatstvo, zdravie, odpustenie, tvorivosť, zvládanie stresu, úspech v podn..
8,89€
Bez DPH: 8,08€
Děti světla - 50 kariet (Bärbel Mohr)
Týchto 50 kariet ponúka hravým, veselým a predsa do hĺbky idúcim spôsobom podporu. Napomáhajú spirituálnej kreativite detskej sebeliečivej sily. ..
9,79€
Bez DPH: 8,90€
Koučing bez kouča pre manažérov - 60 kariet (Ľubica Takáčová)
Koučing bez kouča pre manažérov sú sebakoučovacie manažérske karty, čiže sumár cielených otázok pre vybrané oblasti, s ktorými sa často ľudia, ktorí vedú tímy stretávajú a ukázali sa ako užitočné a prínosné. Vznikli často prirodzene z koučovacieho..
18,89€
Bez DPH: 17,17€
Karty Zdraví aneb co ti říká tvé tělo - 50 kariet s knihou (Zdenka Blechová)
Tieto karty vznikli automatickou kresbou a posolstvo k nim channelingom, tzn. napojením na vesmírny kanál. 50 kariet našich orgánov nám oznámia, príčinu ochorenia. Choroba vzniká z emócií, a preto aj vaše orgány ochoreli skrze váš životný postoj. Kar..
21,19€
Bez DPH: 19,26€
Kouč do vrecka - 56 kariet s brožúrou
Základom práce s týmito kartami je princíp koučingu, založeného na otázkach. Dobre postavené otázky otvárajú možnosti a riešenia. Ak sa odhodlávate vo svojom živote niečo zmeniť alebo riešite problém a cítite, že sa musíte rozhodnúť ale neviete ako, ..
14,39€
Bez DPH: 11,99€
Požádej a je ti dáno - 59 kariet (Ester Hicks)
Očarujúce karty Esther a Jerryho Hicksových, ktorí vám predkladajú učenie nefyzickej entity známej ako Abrahám, zachytáva to najpodstatnejšie z úspešnej knihy Požiadaj a je ti dané, ktorá mnohým ľuďom zmenila život. Keď sa budete týmito kartami zv..
15,59€
Bez DPH: 14,17€
Páta dohoda - 48 inšpiračných kariet (Don Miguel Ruiz)
48 kariet s nádhernými ilustráciami, ktoré vychádzajú z rovnomenného bestselleru od Dona Miguela Ruiza, vám pomôže na ceste k životu, v ktorom máte slobodu byť tým, kým skutočne ste a žiť bez strachu, pocitu viny, hanby alebo ľútosti. ..
8,89€
Bez DPH: 7,41€
Zákon rezonance - 49 kariet s návodom (Pierre Franckh)
Sila myšlienok môže zmeniť život a realitu. Sada kariet Zákon rezonancie so 49 posilňujúcimi afirmáciami na energetizačných oscilogramoch je skvelým nástrojom: prostredníctvom svojich prianí môže človek cielene ovplyvňovať príčiny i dôsledky a šťastn..
12,69€
Bez DPH: 11,54€
Cesta - 44 kariet s knihou (Brandon Bays)
Tieto inšpirujúce karty prebudia nekonečnú múdrosť vo vašom vnútri a jemne vás zavedú do náručia Milosti. Obsahujú slová určené k hlbokému rozjímaniu aj ku krátkym meditáciám a pozývajú vás k priamym prežitkom vlastného osvieteného vedomia. Brando..
17,79€
Bez DPH: 16,17€