Anjelské karty

Anjelské karty v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Anjelské karty sú známe svojimi bohato ilustrovanými obrázkami, obsahujú len pozitívne karty, ktoré nám odovzdávajú pozitívne posolstvá a ukazujú cestu z problémov.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Andělé krystalů - 44 kariet s knihou (Dooren Virtue)
Anjeli sú mocní poslovia čistej láskyplnej Božej energie a kryštály sú krásne prírodné zosilňovače energie. Keď sa teda kryštály spoja s anjelmi, znásobí sa božská láska pre dobro nás všetkých! Boh stvoril anjelov aj drahé kamene, aby nám pomáhali..
17,79€
Bez DPH: 16,17€
Andělské vykládací karty - 36 kariet s knihou (Debbie Malone)
Tvoji anjeli sú tí nablízku, pamätaj, stačí na nich len pomyslieť. Máš po svojom boku anjelov, ktorí ti pomáhajú a vedú ťa, kedykoľvek ich potrebuješ. Anjelské vykladacie karty medzinárodne uznávanej austrálskej jasnovidky Debbie Malone sú krásnym..
11,55€
Bez DPH: 10,50€
Strážci světla - 45 kariet s knihou (Kyle Gray)
Strážcovia svetla sú mocným spoločenstvom osvietených duší, ktoré sú oddané šíreniu mieru, liečenia a starostlivosti o celý svet. Tento úžasný balíček kariet je mostom medzi nebesami a Zemou, zobrazuje 45 nanebovzatých majstrov, duchovných božstiev a..
11,55€
Bez DPH: 10,50€
Andělské modlitby - 44 kariet s knihou (Kyle Gray)
Karty Anjelské modlitby sú silným duchovným nástrojom, ktorý vám umožní spojiť sa s hlbokou múdrosťou a liečivou podporou anjelov pozitívnym a praktickým spôsobom. Žiarivé moderné obrazy spoločne s tradičnou symbolikou napĺňajú tento darčekový komple..
11,55€
Bez DPH: 10,50€
Vykládací karty archanděla Gabriela - 44 kariet s knihou (Doreen Virtue)
Meno Gabriel znamená Božia sila. Archanjel Gabriel nám prepožičiava silu ísť ďalej vo chvíľach, kedy nám život stavia do cesty prekážky, alebo keď si nevieme rady. Jeho posolstvá sú ľahko zrozumiteľné a aj dnes v modernej dobe nám poskytuje svoje ved..
8,89€
Bez DPH: 8,08€
Andělské karty pro děti - 44 kariet s knihou (Doreen Virtue)
Doreen Virtue vytvorila túto kartovú sadu špeciálne pre deti. Vďaka čistému srdcu a otvorenej mysle sa deti dokážu prirodzene napojiť na svojich anjelov strážnych a prijímať ich pomoc. Každá zo 44 kariet prináša posolstvo určené deťom a svojou veľkos..
8,89€
Bez DPH: 8,08€
Andělské klíče - 56 kariet (Silke Bader)
Vaši anjeli vám prostredníctvom týchto povznášajúcich kariet prinášajů posolstvá, ktoré doširoka otvoria vaše srdcia. Želajú si, aby ste ich niekomu v podobe kartičiek darovali alebo, aby sa stali vašimi osobnými sprievodcami. Karty v tomto balíčku v..
6,65€
Bez DPH: 6,05€
Andělské rady - 44 kariet s knihou (Doreen Virtue) - Mini vydanie
Potrebujete si rýchlo vytiahnuť kartu, ktorá vás povzbudí a dodá vám pocit istoty? Rozhodujete sa medzi niekoľkými možnosťami a hľadáte jasnú odpoveď? Nádherne ilustrované anjelské vykladacie karty Anjelské rady vám prinášajú jednoduché, zrozumite..
8,89€
Bez DPH: 8,08€
Na základe 1 recenzií.
Andělé světla - 52 andělských karet (Diana Cooper) - Mini vydanie
Anjeli sú vysoko duchovné bytosti. Ich domovom je Božie srdce a ich poslaním je byť našimi sprievodcami, ochrancami a uzdraviteľmi. Anjeli sú ochotní nám najrôznejšími spôsobmi v živote pomáhať, patrí to k ich poslaniu tu na Zemi. Stačí, aby sme i..
7,09€
Bez DPH: 6,45€
Poselství andělů - pro tebe - 44 kariet (Silke Bader)
44 kariet s veľmi milými, originálnymi, jednoduchými obrázkami anjelikov prinášajú posolstvá útechy a povzbudenia. Alebo poskytnú radu, ako sa v určitej záležitosti naladiť. Môžete si položiť otázku a vytiahnuť ľubovoľný počet kariet pre získanie ..
11,99€
Bez DPH: 10,90€
Poselství Bohyní - 44 kariet s knihou (Doreen Virtue)
Tarotové karty a príručka obsahujúca ich výklad. Tentoraz karty zobrazujú keltské bohyne, ale aj bohyne mayské, egyptské, grécké, tibetské, budhistické a ďalšie. Sadu pripravila autorka niekoľkých desiatok anjelských bestsellerov Doreen Virtue. ..
15,99€
Bez DPH: 14,54€
Léčení Andělů, archandělů a Mistrů (Petra Schneider)
Ako nám pomáhajú svetelné bytosti. Kontakt s vnútornou múdrosťou možno nadviazať a posilniť sa silou anjelov a nanebovzatých majstrov. Ako často stojíme pred podobnou situáciou a nedarí sa nám rozpoznať, o čo vlastne ide. Odporúčanie "zvonku" nám pom..
20,65€
Bez DPH: 18,77€
Anjelské kľúče - 56 kariet (Silke Bader)
Vaši anjeli vám prostredníctvom týchto povznášajúcich kariet prinášajů posolstvá, ktoré doširoka otvoria vaše srdcia. Želajú si, aby ste ich niekomu v podobe kartičiek darovali alebo, aby sa stali vašimi osobnými sprievodcami. Karty v tomto balíčku v..
4,75€
Bez DPH: 4,32€
Indigoví andělé - 44 kariet s knihou (Doreen Virtue)
Indigoví ľudia majú silnú vôľu, sú intuitívnymi vodcami s vrodenými duchovnými schopnosťami, vrátane schopnosti jasne rozpoznať pravdu. Napriek tomu, v tomto zložitom svete, aj indigoví ľudia potrebujú pomoc, aby poznali, kadiaľ majú viest ich kroky ..
15,59€
Bez DPH: 14,17€
Andělé, Bozi, Bohyně - 45 kariet s knihou (Toni Carmine Salerno) - Mini vydanie
Anjelské vykladacie karty Anjeli, bohovia a bohyne vás budú sprevádzať každým dňom a pomôžu vám vyjasniť si problematické oblasti vášho života. Aby ste sa dozvedeli, aká posolstvo vám dnes prinášajú vaši anjeli a duchovní sprievodcovia, stačí pomysli..
7,09€
Bez DPH: 6,45€
Marie, královna andělů - 44 kariet s knihou (Doreen Virtue)
Táto sada kariet je krásna, nežná a úctivá cesta k spojeniu s láskyplnou múdrosťou Panny Márie, milovanej predovšetkým pre svoj čistý súcit, starostlivosť a ochranu. V balíčku kariet nájdete nežné správy spojené s Najsvätejšou Matkou, ktoré vás po..
6,65€
Bez DPH: 6,05€
Vykládací karty archanděla Michaela - 44 kariet s knihou (Doreen Virtue)
Archanjel Michael je obľúbeným a mocným ochrancom a dôveryhodným sprievodcom. Pozná zmysel vášho života aj to, čo ďalšieho máte najlepšie urobiť. Na 44 kartách v tomto balíčku nájdete posolstvo od Michaela a nádherná vyobrazenia tohto pozoruhodného a..
15,99€
Bez DPH: 14,54€
Rady andělů na každý den - 44 kariet s knihou (Doreen Virtue)
Anjelské vykladacie karty doplnené príručkou doktorky psychológie Doreen Virtue vám majú prostredníctvom svojich oznámení každý deň pripomenúť, že vaši anjeli strážni neustále stoja láskyplne po vašom boku. Odpovedajú vám na otázky, pozitívne vás ..
15,99€
Bez DPH: 14,54€
Poslové světla - 44 kariet s knihou (Doreen Virtue)
S týmto kompletom sú Anjelské výklady teraz ešte jednoduchšie! Na každej zo 44 kariet nájdete nádherné obrazy a texty od vašich anjelov. Kniha obsahuje podrobnejšie výklady a konkrétne posolstvo. Poslovia svetla vám pomôžu zistiť aké je vaše život..
15,99€
Bez DPH: 14,54€
Poselství archandělů - 45 kariet s knihou (Doreen Virtue)
Karty sú určené širokému okruhu ľudí a sú vhodné aj pre terapeutov. Sada obsahuje karty a malú knižku s návodom a podrobným popisom všetkých kariet. Posolstvá archanjelov plné lásky a svetla! Archanjeli sú mocnými,múdrymi a láskyplnými sprievodcam..
15,99€
Bez DPH: 14,54€
Nanebevzatí mistři - 44 kariet s knihou (Doreen Virtue)
Nanebovzatí majstri sú duchovní sprievodcovia, ktorí vám pomôžu pochopiť vaše životné poslanie, nájsť odvahu na uskutočnenie zásadných životných zmien a rozvíjať vaše schopnosti. V tejto knihe nájdete ďalšie rozšírenie a spresnenie posolstiev pre ..
8,89€
Bez DPH: 8,08€
Magická poselství víl - 44 kariet s knihou (Doreen Virtue)
Víly sú láskyplní "prírodní anjeli" a vďaka svojmu úzkemu spojeniu so Zemou úžasné liečiteľky a pomocnice v každodenných záležitostiach týkajúcich sa vzťahov, zdravotných otázok a financií. Urobte svoj život kúzelnejším s nádhernými odkazmi od víl..
15,99€
Bez DPH: 14,54€
Léčivé karty archanděla Rafaela - 44 kariet s knihou (Doreen Virtue)
S týmito kartami môžete teraz robiť presné, láskyplné a užitočné výklady na tému zdravie a uzdravovanie ako sebe, tak aj druhým. Na každej z kariet v tomto balíčku nájdete nádhernú kresbu archanjela Rafaela spolu so stručným posolstvom. V brožúrke..
15,99€
Bez DPH: 14,54€
Kouzelní jednorožci - 44 kariet s knihou (Doreen Virtue)
Jednorožce majú z celého kráľovstva elementárnych bytostí, obývaného kúzelnými bytosťami ako sú víly, morské víly a škriatkovia, najčistejšiu energiu. Deti im veria a milujú ich práve pre ich úprimnosť a opravdivosť.  Texty v knihe aj na tých..
15,99€
Bez DPH: 14,54€
Andělské karty - 44 kariet s knihou (Doreen Virtue)
Pomocou Anjelských kariet sa naučíte vnímať láskavú a upokojujúcu energiu, ktorú k nám Anjeli vyžarujú. Aj v najťažších a zdanlivo neriešiteľných životných situáciách prinášajú človeku posolstvo a neočakávané riešenia. Postupným vyťahovaním kariet..
15,99€
Bez DPH: 14,54€