Tarot

Tarotové karty v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Tarot obsahuje 78 kariet, ktoré spolu s odvodeným systémom výkladu a postupov, sa používajú na štúdium ezoteriky, meditáciu alebo veštenie.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Tarot dobra - 78 kariet s knihou (Colette Baron-Reid)
Colette Baron-Reid vytvorila sadu tarotových kariet s tradičnou štruktúrou, avšak s modernejšou a jednoduchšou duchovnou stavbou. Tarot dobra je založený na stovky rokov starom systéme veštenia, ale zároveň využíva poznatky súčasnej pozitívnej psycho..
26,19€
Bez DPH: 23,81€
Pagan Tarot - Pohanský tarot - 78 kariet
Tarotová sada pre moderné čarodejky inšpirovaná New Age a Wicca. Ponúka súčasné obrázky a ukazuje čarodejky pri práci, doma i rituáloch. Môžete vďaka nej spoznať ich hierarchiu aj skutočné poslanie. Dodávané s českým prekladom. ..
25,85€
Bez DPH: 21,54€
The Pictorial Key Tarot - Tarot Obrázkového Klíče - 78 kariet (Davide Corsi)
Klasický prelomový Rider Waite tarot v modernom kabáte. Zachoval si svoju bohatú symboliku a prepojenie jednotlivých kariet, ale dostal nový vzhľad adekvátny našej dobe. Je veľmi vhodný, ak s tarotom začínate, bude sa vám z neho dobre čítať. Dodáv..
25,85€
Bez DPH: 21,54€
Viceversa Tarot - 78 kariet (Massimiliano Filadoro)
Viceversa Tarot - 78 kariet (Massimiliano Filadoro). Výklad v angličtine. ..
25,85€
Bez DPH: 21,54€
Andělské tarotové karty (Giordano Berti)
Slovo "Anjel", ktoré v jazyku starovekého Grécka znamená "Zvestovanie", vás prenesie priamo do sveta veštenia, porozumenie vzťahu s duchovnou dimenziou, v ktorej anjeli sú poslami. Anjelské tarotové karty sú pozitívnymi správami, ktoré pomôžu prek..
28,20€
Bez DPH: 23,50€
Astrální Arkána - 22 kariet s brožúrkou (Guru Jára)
Tarotové karty Astrálna arkána sú originálne nielen osobitým pohľadom na tarot, ale najmä každá karta popisuje svoju pozitívnu aj negatívne časť. Karty vykladajú aj svoje klady i zápory v každej situácii. Súčasťou balenia kariet je aj praktická výkla..
19,25€
Bez DPH: 17,50€
Tarot of the New Vision - Tarot Nové vize - 78 kariet s knihou
Veľmi špecifická tarotová sada ukazujúca tradičný Rider Waite tarot, ale z druhej strany. Môžete sa tak dozvedieť, na čo sa pozerá Mág a kam má namierené Blázon. Vôbec najlepšie je zaobstarať si túto sadu spoločne s Univerzálnym tarotom a sledovať po..
25,85€
Bez DPH: 23,50€
Tarot andělů strážných - 78 kariet s knihou (Doreen Virtue)
Po vydaní Anjelských tarotových kariet, ktoré zožali obrovský úspech, zistila Doreen Virtue, že sa aj naďalej veľa ľudí Tarotu bojí. Preto spoločne s Radleighom Valentinom vytvorili tento tarotový komplet pre vysoko citlivých vykladačov, ktorí túžia ..
13,35€
Bez DPH: 12,14€
Snadný Tarot - Jak vykládat Tarotové karty - 78 kariet s knihou (Barbara Moore)
So správnym vedením môže byť múdrosť Tarotu dostupná každému! V tomto komplete nájdete všetko, čo potrebujete, aby ste mohli začať vykladať karty a prijímať presné a spoľahlivé informácie pre seba a druhých už od prvého výkladu. Vďaka jednoduchým a z..
11,55€
Bez DPH: 10,50€
Rider Waite Tarot - 78 kariet s brožúrkou (Arthur Edward Waite)
Univerzálne symboly a archetypy oslovia svojou jednoduchou rečou naozaj každého. Ponúkajú zdroj inšpirácie a odvahy na prekonanie prekážok a životných problémov. Tieto karty môžete, tak ako múdreho radcu, použiť k lepšiemu pochopeniu minulosti a p..
17,05€
Bez DPH: 15,50€
Röhrig Tarot - 78 kariet s knihou (Carl W. Röhring) - NOVÉ vydanie
Známy nemecký umelec Carl W. Röhrig na týchto jedinečných tarotových kartách vytvoril fascinujúci kozmos magicko - mystických obrazov, syntézu minulosti, prítomnosti a budúcnosti. Jeho transcendentálne nazeranie umocňuje silu rozmerných kariet, ktoré..
22,29€
Bez DPH: 20,26€
Tarot snů - 78 kariet s knihou (Ciro Marchetti a Lee Bursten) - NOVÉ vydanie
Vitajte vo svete snov! Ľudia snívajú a potom na svoje sny zabudnú. Tarot je spomienkou na kolektívne snívanie z čias, kedy sny mali oveľa väčší význam ako dnes. Karty Tarot snov nám pripomínajú rozprávky, mýty, legendy, historické i vymyslené symb..
26,19€
Bez DPH: 23,81€
Thothův Tarot - Zrcadlo duše - 78 kariet s knihou (Aleister Crowley)
Thothov tarot na svojich obrazoch pojíma široké spektrum astrologických, numerologických a iných symbolov a súvislostí. Ponúka vám zdroj hlbšieho poznania. Lady Frieda Harris stvárnila sériu 78 magických obrazov podľa náčrtov a pokynov známeho okulti..
26,19€
Bez DPH: 23,81€
Runový tarot - karty s knihou (Caroline Smith, John Astrop)
Mocné spojenie runových a keltských náuk, ktoré ladia s ročnými dobami a pohybom planét. Tajomstvo run je rovnako súčasťou keltskej mytológie, ako striedanie ročných období a rytmus vegetačného roka. Vzťahy Slnka, Mesiaca a Zeme spolu s otáčaním kole..
19,99€
Bez DPH: 18,17€
Tarot magické brány  - 78 kariet s knihou (Ciro Marchetti)
Otvorte svoje srdcia odkazu dávnych časov a objavte pre seba čaro tajomného sveta. Táto tarotová sada, ktorú pomocou digitálnych technológií vytvoril známy maliar Ciro Marchetti, vychádza z tradičného Rider Waite Smith tarotu a zavedie vás priamo do ..
21,55€
Bez DPH: 19,59€
Kouzelný kočičí tarot - 78 kariet s knihou (Lunaea Weatherstone)
Spoznajte pradávnou múdrosť mačiek prostredníctvom tarotových kariet! Túžite vedieť, čo sa v skutočnosti skrýva za vševedúcim pohľadom mačky? Vstúpte do magickej ríše uhrančivých šeliem mačkovitých a zistite to! Mačky v tejto tarotovej sade na prv..
22,25€
Bez DPH: 20,23€
Transformativní tarot - 60 kariet s knihou (Osho)
Mystici a mudrci používali po celé stáročia podobenstvo, aby ľuďom pomohli ľahšie vnímať a chápať najhlbšie tajomstvo života. Osho je majstrovský rozprávač z našich časov a má úžasnú schopnosť preniesť nadčasovú múdrosť do 21. storočia takým spôsobom..
25,35€
Bez DPH: 23,05€
Tarot archandělů - 78 kariet s brožúrou (Doreen Virtue)
Tarot archanjelov pre vás vytvorila dnes už po celom svete známa dvojica Doreen Virtue a Radleigh Valentine. Táto tarotová sada je určená pre všetkých citlivých jedincov, ktorí potrebujú dodať odvahu a podporiť v tom, aby sa nechali viesť božími poso..
22,29€
Bez DPH: 20,26€
Steampunk tarot - 78 kariet s knihou (Barbara Moore)
Nasaďte si letecké či zváračské okuliare, oblečte si svoj najlepší korzet, posaďte si na hlavu cylinder a vydajte sa na dobrodružnú výpravu do sveta Steampunk. Steampunk sa pohráva s myšlienkou, ako by sa mohla odohrať história, keby sa niektoré v..
22,29€
Bez DPH: 20,26€
Na základe 1 recenzií.
Tarot keltských draků - 78 kariet s knihou (D. J. Conway)
Tento tarot sa drží tradičných významov tarotových symbolov, a tak ho môžete používať rovnako ako akékoľvek tarotové karty. Navyše v podrobnej príručke nájdete popis a výklad kariet, návod na vykladanie, meditáciu a magickú prácu. Draci sú totiž v..
22,29€
Bez DPH: 20,26€
Andělský tarot pro lásku a partnerství - karty s knihou (Rebecca Bachstein)
S kartami anjelského svetla našli už mnohí prístup k výhľadom a pomocným názorom z ríše anjelov. Preto je pre všetkých vlastníkov tarotu anjelského svetla, ktorí sa v milostných a partnerských otázkach obracajú na karty, táto nová sada veľmi výdat..
14,05€
Bez DPH: 12,77€
Tarot podle živlů - 78 kariet s knihou (Caroline Smith)
Prevláda názor, že tarot sa vyvinul zo starej knihy, ktorá obsahovala prototyp dokonalej duchovnej cesty. Podľa iného názoru je rozvinutím astrológie a interpretáciou pohybu nebeských telies. Niektorí ľudia v ňom vidia obyčajnú hru a jednoduchý vzťah..
24,55€
Bez DPH: 22,32€
Symbolon - 78 kariet s knihou (Peter Orban)
Úvod do jedinečnej kartovej hry, ktorá umožňuje spomenúť si a spoznať veci ukryté v nás. Súčasťou balenia je sada 78 kariet a kniha. Symbolon je predmet rozlomený na dve časti, ktoré túžia po opätovnom splynutí v jeden celok. To je tiež cieľom ..
31,05€
Bez DPH: 28,23€
Zlatý tarot - 78 kariet (Ciro Marchetti a Barbara Moore) Štandard vydanie
Pripravili sme pre vás nové vydanie tohto jedinečného tarotu. Zasnite sa teda a vitajte v tajný svet Divov a Kúziel! Mýty, rozprávky a legendy prehrávajú odpradávna svoje témy v pološere ríši predstavivosti niekde medzi fantáziou a realitou. Zl..
22,29€
Bez DPH: 20,26€
Zlatý tarot - 78 kariet s knihou (Liz Dean)
Karty Zlatý tarot sú inšpirované tajomnou krásou najstarších tarotových kariet Visconti-Sforza a svetovo známymi novými obrazmi z balíčka Rider Waite. Sú úžasným darčekom ako pre skúsených vykladačov tarotových kariet, tak aj pre tých, ktorí sa s tým..
18,55€
Bez DPH: 16,86€