Knihy - Astrológia a veštenie

Knihy zamerané na astrológiu, horoskopy, znamenia a vzťahy medzi nimi v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Nájdete tu aj ponuku kalendárov pre nasledujúci rok.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Karmická luna (Martina Blažena Boháčová)
Luna je nádherná a jej tvár môžeme neustále sledovať na oblohe. Vytvára magické obrazce a jej vplyv na našu psychiku dnes snáď už nikto nepopiera. Pôsobí nielen na nás, ale aj na rastliny, zvieratá, vodné toky. Krásne jej vplyv môžeme pozorovať, keď ..
16,05€
Bez DPH: 14,59€
Souhvězdí - Astronomický atlas (Antonín Rükl) 2. vyd.
Astronomický atlas od svetoznámeho astronóma Ing. Antonína Rükla zoznamuje pozorovateľa nočnej oblohy so súhvezdiami na severnej i južnej oblohe. Kniha v úvode zoznamuje čitateľa s kozmickými objektmi, ako sú hviezdy, obri a trpaslíci, dvojhviezdy..
22,29€
Bez DPH: 20,26€
Astrológia - Teoretický a praktický súhrn (Milan Ďurbis)
Ide už o druhé odborné dielo z klasickej astrológie od slovenského autora. Kniha podáva ucelený a prehľadný spôsob klasickej astrológie, odkaz dávnych civilizácií pre nás, ktoré autor spracoval v teoretickom a praktickom súhrne. Podáva návod výpočtu ..
14,25€
Bez DPH: 12,95€
Astrologie pro každého (Yasmin Boland)
Renomovaná britská astrologička Yasmin Boland vo svojej knihe podáva zrozumiteľný a pritom úplne vyčerpávajúci úvod do astrológie pre začiatočníkov i mierne pokročilých. V úvodnej časti zoznamuje čitateľa so základnými stavebnými kameňmi horoskopu..
10,19€
Bez DPH: 9,26€
Taoistická numerologie (Chian Zettnersan)
Taoistická numerológia je neuveriteľne dokonalý nástroj, ako sa o sebe dozvedieť všetko, čo je dôležité. Analýzou dátumu narodenia, mena a zostavením štvorca Lio-šou získame presný obraz svojich životných ciest. ..
14,65€
Bez DPH: 13,32€
Motivačný kalendár 2018
Prostredie, v ktorom žijeme a pracujeme, vplýva až z 30 % na náš celkový pocit šťastia. Veríme preto, že keď si vytvoríme domov alebo kanceláriu plnú pozitívnych podnetov, môže sa to pozitívne odraziť na našom šťastí, úspechu, vzťahoch, aj zdraví. Mo..
11,39€
Bez DPH: 10,36€
Astro - kalendář 2018 (Jarmila Gričová)
Dostáva sa vám do rúk kalendár, ktorý je od roku 2001 vaším každodenným astrologickým sprievodcom a ktorý si získal mnoho priaznivcov. Opäť sa stretávate s obálkou, na ktorej je obraz známeho maliara pána Zdeňka Hajného. Kým text sa snaží priblíži..
6,25€
Bez DPH: 5,68€
Silové miesta Slovenska 2018 - Stolový kalendár
Kolektív autorov pod hlavičkou Feng šuej inštitút vydal tretí ročník kalendára pod názvom Silové miesta Slovenska. Kalendár je určený ľuďom s aktívnym prístupom k životu, pre poradcov alebo fanúšikov feng šuej, ako aj terapeutov praktizujúcich kla..
10,99€
Bez DPH: 9,99€
Astrologický kalendář do roku 2020 (Antonín Hrbek)
Chcete vedieť, ako nás bude postavenie planét ovplyvňovať v nasledujúcich rokoch? Astrológ Antonín Hrbek, ktorý sa horoskopmi zaoberá už viac ako pol storočia, predstavuje prognózy pre všetky znamenia rok po roku, vrátane detailných konštelácií a gra..
13,09€
Bez DPH: 11,90€
Sny jako zdroj sebepoznání (Marta Helingerová)
Naučte sa spolu s nami pristupovať k snom, porozumejte im a využite ich pre svoj osobný rozvoj. Pomôžu vám vyriešiť problémy a orientovať sa v životných situáciách, či už sa týkajú osobných vzťahov, alebo zamestnania. Autorka vás zoznámi s technik..
9,99€
Bez DPH: 9,08€
Partnerské horoskopy - Povídání o astrologii (Emil Václav Havelka, Milan Koukal)
Prajete si nájsť partnera svojich snov? Prajete si, aby váš vzťah fungoval, aby ste spolu žili v pokoji a vzájomne si vyhovovali? Prajete si žiť po boku človeka, ktorý sa k vám skutočne hodí? Emil Václav Havelka, zvaný Český Nostradamus, patrí k d..
9,79€
Bez DPH: 8,90€
Lunárny kalendár 2018
Najobľúbenejší stolový kalendár má 54 strán. Je to týždňový kalendár teda na každej strane je jeden týždeň a pre každý deň je miesto na poznámky. Texty informujú používateľa o tom, ako sa riadiť podľa pohybu mesiaca v oblasti zdravia, výživy, kozm..
2,10€
Bez DPH: 1,91€
Věštba numerologickými kostkami (Iva Hučková)
Máte otázky, na ktoré by ste radi poznali odpoveď? Chcete vedieť, čo máte teraz riešiť, čo sa skrýva za vaším neúspechom? Hodené kocky vám to prezradia. V príručke nájdete túto praktickú a jednoduchú vešteckú metódu jednoducho opísanú. Prostredníc..
12,95€
Bez DPH: 11,77€
Věštby na každý den (Robert Moss)
Hry so znakmi, symbolmi a synchronicity v každodennom živote. Synchronicita je nadväzovanie osobného vzťahu s vesmírom. S pomocou tejto knihy plnej hier a čarovných príbehov sa naučíte vnímať súhru okolností a symbolickú rezonanciu udalostí v bežn..
17,65€
Bez DPH: 16,05€
Den zrození (Wieland Vagts)
Kniha vám veľmi prehľadnou formou ukáže všetko, čo by ste chceli vedieť o sebe a svojich priateľoch i nepriateľoch. Deň zrodenia nás v mnohom dokáže charakterizovať a táto knižka vám umožní nahliadnuť do typov jednotlivých znamení v spojitosti s dňom..
10,65€
Bez DPH: 9,68€
Numerologie vyšších čísel (František Kruml)
Dnešná západná numerológia operuje najčastejšie s významami jednoduchých čísel 1 až 9, na ktoré sa všetky ostatné čísla redukujú tzv. priečnym sčítaním. Stredoveká židovská kabala, z ktorej sa dnešná numerológia vyvinula, však pracovala aj s vyššími ..
7,25€
Bez DPH: 6,59€
Posvátná čísla - Tajné kvality kvantit (Miranda Lundyová)
Druhé vydanie knihy. Čísla prenikajú každým aspektom nášho života. Len veľmi málo toho dokážeme bez základnej schopnosti počítať s jednoduchými celými číslami, ktoré všetci považujeme za samozrejmé. Krásne ilustrovaná kniha Posvätná čísla preds..
8,45€
Bez DPH: 7,68€
Tajemství vánočních nocí (Jeanne Ruland)
Váš osobný sprievodca najkrajšou dobou roka! "Vianočné noci" čiže dvanásť posvätných dní medzi počiatkom vianočných sviatkov a dňom Troch kráľov, 6. januára, boli odpradávna považované za svätý čas, kedy sa nám chce čo najmenej pracovať a čo najviac ..
12,29€
Bez DPH: 11,17€
Karmické slunce - 28 kariet s knihou (Martina Blažena Boháčová)
Táto nová kniha je ďalší krok k tomu, aby ľudí pochopili, aké dôležité je postavenie Slnka v našom horoskope. Podľa postavenia Slnka zistíme, aké máme vzorce duše, programy, ktoré sme dostali od svojich predkov. Tieto vzorce duše nám otvárajú nové mo..
12,89€
Bez DPH: 11,72€
Věštecké kameny - Primární síly v magii a věštectví (Žofia Sard)
Dávne systémy veštenia boli prosté. Obsahovali jednoduché symboly, ktoré mali podnietiť predstavivosť veštca či šamana. Žiadny komplikovaný obraz, žiadne náznaky alebo farebná symbolika. Len prostý obrazec, ktorý má vzbudiť predstavu. Pritom veštenie..
14,75€
Bez DPH: 13,41€
Magický zvěrokruh (Petra Neomillnerová)
Atraktívne a obľúbené témy spracované tentoraz trochu netradične, a to s ohľadom na nedisciplinovaných splodencov jednotlivých znamení. Kniha z pera rešpektovanej a jednej z najvydávanejších autoriek súčasnosti sa veľmi čítavým a osobitým spôsobom..
7,00€ 4,39€ -37%
Bez DPH: 3,99€
Sedmero věšteckých umění (Zuzana Antares)
Čitateľ sa v prítomnej knižke naučí pár fígľov, používaných profesionálnymi vykladačmi osudov, aj základné poznatky o známych i menej známych spôsoboch veštenia. Pochopenie princípov veštenia prezradí, ako je utkaná budúcnosť, nakoľko a ako ju môžeme..
10,29€
Bez DPH: 9,35€
Astrologie a kabala - Svazek 2. (Shimon Halevi)
Kniha je vlastne prepracovanou verziou "Anatómie osudu", ktorá bola prvýkrát publikovaná v roku 1978. Opisuje postavenie astrológie v širokom kontexte ľudskej existencie z pohľadu pradávnej ezoterickej tradície kabaly. Skúma pôvod ľudstva a vplyv ves..
12,79€
Bez DPH: 11,63€
Velký český snář
Rozsiahly súbor symbolov a ich možných výkladov, vychádzajúci z tradičných snárov aj početnej odbornej literatúry. Heslá sú radené abecedne, celková koncepcia knihy teda umožňuje čitateľom rýchlu a jednoduchú orientáciu. ..
12,89€
Bez DPH: 11,72€
Karma z minulosti (Judy Hallová)
Autorka bestselleru Karma vzťahov ďalej rozvíja svoje bádanie o vplyve minulých životov na našu súčasnosť, ktoré môžeme rozoznať v osobnom horoskope. Kniha plná praktických rád a odhaľujúcich poznatkov naučí aj úplného začiatočníka v astrológii, a..
17,65€
Bez DPH: 16,05€