Knihy - Bývanie, dom a záhrada

Knihy - Bývanie, dom a záhrada v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Literatúra zameraná na tému o bývaní, ako si vylepšiť svoj domov tak, aby sme sa v ňom cítili čo najlepšie.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Príručka pre milovníkov levandule (Sarah Berringer Bader)
Vďaka svoj opojnej vôni, nádherným fialovým kvetom a atraktívnym striebristým listom, je levanduľa jednou z najpopulárnejších rastlín na svete. Odborníčka na levanduľu Sarah Baderová predstavuje čitateľom sto nádherných odrôd od nepretržite kvitnúcej..
16,05€
Bez DPH: 14,59€
Zdravé bývanie
Veľký sprievodca zdravým bývaním v rodinnom dome. ..
3,75€
Bez DPH: 3,41€
Tao zeleninové zahrady (Carol Deppe)
V knihe sa autorka zaoberá praktickými metódami aj hlbšou podstatou záhradničenia. Deppe sa zameriava na niektoré najobľúbenejšie zeleniny domácich záhrad paradajky, fazuľu, hrach a listovú zeleninu a ukazuje na ich príklade základné princípy a postu..
15,99€
Bez DPH: 14,54€
100 receptů pro rozkvetlou zahradu, balkon i terasu (Catherine Delvaux)
Každé oko poteší pohľad na rozkvitnutý balkón, terasu alebo záhradku. A potešenie je o to väčšie, keď si tento kvetinový zázrak sami vytvoríte. Kniha plná fotografií prináša všetko o pestovaní rastlín, výberu nádob, hnojenia, kvetinových kompozíciách..
21,35€
Bez DPH: 19,41€
Život podle feng šuej (Jayme Barrett)
V tomto novom a rozšírenom vydaní knihy o klasickom feng šuej a dizajne interiéru Jayme Barrett odhaľuje, ako pretvoriť váš domov, aby obohatil a zmenil váš život vďaka uvedeniu vašej duše, tela a ducha do harmónie. Tipy pre zlepšenie každodenného..
19,59€
Bez DPH: 17,81€
Feng Šuej - Symboly východu (Christine M. Bradler)
Aplikácia Feng-šuej vyžaduje optimálne používanie pestrého sortimentu pomôcok feng-šuej. Či už sa jedná o zvieratá ako napríklad draka, korytnačku či žeriava alebo predmety ako zrkadlo, kryštál, špirála a váza, každý symbol v sebe skrýva účinnú silu...
13,99€
Bez DPH: 12,72€
Feng Šuej pro (ne)chápavé (David Daniel Kennedy)
Tiež zisťujete, že obvyklé príručky pre začiatočníkov sú prepchaté technickými detailmi a radami, ktoré snáď nikdy nepoužijete? Hľadáte najlepší a najľahší spôsob, ako porozumieť pravému významu a používaniu feng-šuej? Zaujíma vás, čo je to energia č..
15,59€
Bez DPH: 14,17€
Bylinky - Krok za krokem k vlastnímu bylinkovému ráji (Renate Hudak)
Bylinky vytvárajú stredozemnú atmosféru, šíria aromatickú vôňu a ozvláštňujú kuchyňu. Na záhrade, na balkóne alebo na terase si môžete podľa svojho vkusu vytvoriť vlastnú kombináciu byliniek. Záhradnícka prax - autorka názorne vysvetľuje, ako sprá..
10,19€
Bez DPH: 9,26€
Léčivá síla divokých bylin a zeleniny (Wolf-Dieter Storl)
Naša každodenná zelenina je viac ako obyčajným zdrojom vitamínov: je plná tajomstiev, farbistých príbehov a mágie. Často tu nájdeme aj silné liečivé rastliny s klinicky preukázanými zdravotnými účinkami. Jedinečné prepojenie záhradníckej príručky, et..
18,29€
Bez DPH: 16,63€
Levandule - Poznejte kouzlo bylinky (Mirka Koníčková)
Kniha Levanduľa by nemala chýbať žiadnemu milovníkovi a obdivovateľovi tejto úžasnej bylinky. Určená je ale aj tým, ktorí krásu a príťažlivosť levandule objavili len nedávno a chceli by o jej pestovaní a možnostiach využitia vedieť čo najviac. Na ..
16,99€
Bez DPH: 15,45€
Zahradníkův rok - Samozásobitelská zahrada (Wolf-Dieter Storl)
Kultový autor Wolf-Dieter Storl prezrádza svoje osobné tipy a triky z úspešnej praxe záhradníka - samozásobiteľa. Vysvetľuje všetky dôležité práce a dáva ich čitateľovi k dispozícii krok za krokom. Bez ohľadu na klimatické podmienky, kalendárny mesia..
19,59€
Bez DPH: 17,81€
Upratané! - ilustrovaný sprievodca (Marie Kondo)
Po svetovom úspechu knihy Kúzelné upratovanie prichádza Marie Kondo s bohato ilustrovanou novinkou, kde prináša podrobné tipy, ako si vytvoriť pekný a šťastný domov. Ilustrácie ukazujú, ako si usporiadať šatník, zásuvky či police, zároveň predstavujú..
11,35€
Bez DPH: 10,32€
Šťastný domov pomocí Feng Šuej (Lada Skulilová)
Svet energií, dizajn priestoru i jeho podvedomé pôsobenie - to všetko v sebe zlučuje umenie feng shui. Česká architektka odporúča zásahy vhodné pre naše podmienky, ktorými si môžeme ovplyvňovať pocity, nálady, spokojnosť aj úspech. Využime reči farie..
10,35€
Bez DPH: 9,41€
Práce na biozahradě (Annelore a Susanne Brunsovy)
Každý, kto má skúsenosť s pestovaním ovocia a zeleniny, vie, že práca na záhrade nespočíva iba v hnojení, siatí, sadení a zalievaní, ale že je potrebné vykonávať celé množstvo ďalších remeselných prác. Táto kniha prináša čitateľom názorné stavebné..
8,59€
Bez DPH: 7,81€
Včely a jejich svět (Martin Dettli)
Vymieranie včiel svedčí nielen o zlom stave životného prostredia, ale aj o neuspokojivej situácii v chove včiel. Dnešný spôsob chovu včiel zrejme nezodpovedá potrebám včiel a ich podstate. Aká je vlastne podstata včiel a aké z nej vyplývajú potreby, ..
8,45€
Bez DPH: 7,68€
Kreatívne sviečky a svietniky
Pomocou nápadov v tejto knižke si môžete vyrobiť nádherné sviečky a svietniky na mimoriadne príležitosti, ale určite si sviečku vyberie aj ten, kto si chce jednoducho okolo seba vyčarovať pokojnú a príjemnú atmosféru. ..
2,79€
Bez DPH: 2,54€
Kúzelné upratovanie (Marie Kondo)
Kniha japonskej konzultantky sa z večera na ráno stala svetovým bestsellerom z jednoduchého dôvodu – akokoľvek sa usilujeme, nedokážeme vo svojich domácnostiach udržať poriadok.  Krátko aj po tom najdôkladnejšom upratovaní veci opäť začínajú ..
11,35€
Bez DPH: 10,32€
Farba a feng šuej (Gudrum Mende)
Feng šuej je staré čínske učenie o harmonickom spôsobe života. Skúma a pomáha nájsť rovnováhu medzi človekom a jeho prostredím. Spája poznatky o tvaroch, farbách, materiáloch, ploche s vedou o ľudskom zdraví a psychike. ..
14,99€ 13,19€ -12%
Bez DPH: 11,99€
Žít Feng šuej v našich podmínkách (Andrew Alois Urbiš)
Feng-šuej čerpá z tisícročných tradícií a skúseností čínskych učencov. Kladie dôraz na prostredie, usporiadanie interiéru, napomáha odstraňovať škodlivé javy, nepriaznivo pôsobiace na zdravie a harmóniu života. Všetkým, ktorí sa o feng-šuej zaujím..
10,35€
Bez DPH: 9,41€
Feng šuej - Lexikon od A do Z (Christine M. Bradler)
Praktická encyklopédia vám poradí, ako sa vzdať toho, čo je nepotrebné alebo rušivé, a ukáže, ako sa kreatívne otvoriť novým možnostiam. Dôležité je nechať sa inšpirovať a so zmenami začať. Ich účinky pocítite čoskoro na vlastnej koži, či už pôjde..
11,09€
Bez DPH: 10,08€
Balkon k nakousnutí (Alex Mitchellová)
Zabudnite na záhrady, trávniky, záhony - nič z toho nebudete potrebovať. K tomu, aby ste si vytvorili svoj miniatúrny raj na zahryznutie, vám stačí obyčajný balkón alebo len hrantík za oknom. Alex Mitchellová, mestská záhradníčka s veľkými skúseno..
12,89€
Bez DPH: 11,72€
Feng-šuej bydlení a domů podle tao (Wilhelm Gerstung)
V knihe Feng-šuej bydlení a domů podle tao autori popisujú podrobne a názorne dôležité aspekty feng-šuej v dome a ponúkajú riešenie všetkých mysliteľných situácií. ..
14,59€
Bez DPH: 13,26€