Knihy - Čakry a meditácia

Knihy - Čakry a meditácia v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Knihy zamerané najmä na čakry a meditáciu.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Malá kniha meditací (Stephanie Brookes)
Prakticky a zrozumiteľný sprievodca, ktorý vám pomôže začleniť krátke a účinné meditácie do vášho každodenného života. V tejto nádherne ilustrovanej knihe nájdete krátke meditačné cvičenia, ktorá sa zmestia aj do maximálne nabitého rozvrhu. Je tak..
8,89€
Bez DPH: 8,08€
Odpojte se (Suze-Yalof Schwartz)
Lepšiu knihu o meditácii si ani nemožno predstaviť. Autorka prináša presvedčivý, motivujúci a zrozumiteľný návod, stručne doložený lekárskymi výskumami a veľmi vierohodný. V jednoznačnom súlade so súčasným trendom sa človek vďaka meditácii upokojí..
10,65€
Bez DPH: 9,68€
Aura, čakry a sebeléčení (Hana Rakušanová)
V knihe Aura, čakry a samoliečenie autori predkladajú výsledok desiatich rokov svojich osobných skúseností s energetickou diagnostikou človeka. Venujú sa meraniu aury, prinášajú originálny a netradičný pohľad na súvislosti medzi aurou, čakrami a fyzi..
10,05€
Bez DPH: 9,14€
Kundaliní jóga pro západní svět (Svámí Šivánanda Rádha)
Svámí Šivánanda Rádha je vynikajúcou duchovnou učiteľkou a jednou z najuznávanejších autorít v oblasti kundalini jogy a psychológie jogy. Kniha Kundaliní: jóga pre západný svet vás prenesie za všetky obmedzenia vžitých predsudkov a názorov, prenes..
14,65€
Bez DPH: 13,32€
Umění meditovat (Matthieu Ricard)
Meditácia je jedným z najúčinnejších a najosvedčenejších spôsobov, ako spoznať svoju vlastnú podstatu, lepšie porozumieť sebe samému a nájsť pokoj, harmóniu a radosť. Hoci sa aj tí najväčší mudrci učia meditovať po celý život, ak venujeme meditácii t..
8,45€
Bez DPH: 7,68€
Tajemství meditace (Kim Davies)
Táto kniha vám ponúka praktický, jednoduchý a zároveň podrobný úvod do sveta meditácie. Prevedie vás storočnými dejinami meditácie, jej tradíciou vo východnej i západnej filozofii a ponúkne prehľad meditačných techník, z ktorých si vyberie naozaj kaž..
11,55€
Bez DPH: 10,50€
Léčení čaker - probuďte svou vnitřní sílu a dar léčit (Doreen Virtue)
Naučte sa plne využívať svoju vnútornú múdrosť a schopnosť liečiť! Akonáhle sa zbavíte negatívnej energie strachu a obáv, prebudia sa vaše prirodzené duchovné schopnosti. Tieto vrodené vlohy vám umožnia vidieť budúcnosť, komunikovať s Bohom alebo anj..
5,49€
Bez DPH: 4,99€
Tři supersíly - Meditace, Imaginace, Intuice (Sonia Choquette)
Meditácia, predstavivosť a intuícia Super sily. Chcete ich. Cítite, že s nimi bude život lepší. Prajete si, aby ste sa s nimi narodili. Dobrou správou je, že VY máte super silu! Sonia Choquette, autorka bestsellerov, svetoznáma intuitívna sprievod..
11,09€
Bez DPH: 10,08€
Základní kniha o čakrách (Shalila Sharamon) vyd. Omega
Poznávanie energetických centier čiže čakier otvára pohľad na pôsobenie jemných síl na ľudský organizmus. Táto kniha názorným a zrozumiteľným spôsobom opisuje funkcie a vplyv týchto energetických centier. Pre praktickú prácu s čakrami tu autori po..
11,09€
Bez DPH: 10,08€
Srdce meditace (Dalajláma)
Jeho Svätosť dalajláma odkrýva skryté tajomstvá pokročilého meditačného cvičenia Dzogchen za použitia vizionárskej básne svätca z 19. storočia Patrula Rinpočhe, autora budhistického klasického diela "Slová môjho dokonalého učiteľa". Múdrosť a súci..
11,09€
Bez DPH: 10,08€
Tělo Východu, mysl Západu (Anodea Judith)
V tejto prelomovej knihe prináša Anodea Judith svieži pohľad na východný systém čakier založený na princípoch jogy, ktorý usádza do rámca západného myslenia. Čakry skúma z pohľadu Jungiánskej psychológie, somatickej terapie, vývojovej psychológie a m..
19,63€
Bez DPH: 17,84€
Dalajlámova mačka a sila meditácie (David Michie)
Začítajte sa do pôvabného rozprávania múdrej himalájskej mačky a objavte silu meditácie. "Ak ste niekedy pochybovali o tom, či má vaša mačacia spoločníčka svoj vlastný vnútorný svet, tak sa len pozerajte, čo sa deje, keď zaspí a stratí vedomú kont..
10,26€
Bez DPH: 9,33€
Otčenáš a jiné modlitby a meditace (Rudolf Steiner)
Snáď každý pozná najznámejšiu modlitbu Otčenáš. Málokto ale vie, že ukrýva v sebe tajomstvo, ktoré nie je zreteľné na prvý pohľad. Ezoterický výklad Otčenáša nám otvorí úplne iný rozmer chápania celého duchovného vývoja človeka i ľudstva. Súčasťou..
7,77€
Bez DPH: 7,07€
Dalajlamova kočka a síla meditace (David Michie)
Začítajte sa do kúzelného rozprávania múdrej himalájske mačky a objavte silu meditácie. "Ak ste niekedy pochybovali, či má vaše mačacia spoločníčka nejaký vlastný vnútorný svet, tak sa len pozerajte, čo sa deje, keď zaspí a stratí vedomú kontrolu ..
8,99€
Bez DPH: 8,17€
O 10 % šťastnější (Dan Harris)
Chcete sa naučiť upokojiť svoju myseľ a zbaviť svoj život stresu? Kniha O 10% šťastnejší ponúka praktický spôsob, ako pristupovať ku všímavosti v modernom svete. Zlomová skúsenosť Po tom, čo jeho účasť v Good Morning America vyvolala rozporupln..
13,35€
Bez DPH: 12,14€
Živá slova - průpovědi, modlitby, věnování (Rudolf Steiner)
Kniha obsahuje sto meditačných porekadiel, modlitieb a osobných venovaní mystika a učiteľa Rudolfa Steinera. Práca s týmito textami napomáha rozvíjaniu duše a osvojovanie schopností imaginácie, inšpirácie a intuície. V knihe sú uvedené aj modlitby..
7,49€
Bez DPH: 6,81€
Meditační techniky buddhistických a taoistických mistrů  (Daniel Odier)
Ezoterické techniky určené na hľadanie božstva zvyčajne zostávajú svetu utajené - prechované v kláštoroch iba pre tých najasketickejších praktizujúcich. Teraz Daniel Odier potom, čo sa sám ponoril do života a duchovných praktík budhistických a taoist..
13,15€
Bez DPH: 11,95€
Kouzelná lucerna - Příběhy pro děti (David Fontana)
Povzbudzovať dieťa k tomu, aby meditovalo, môže na prvý pohľad vyzerať ako snaha o nemožné. V skutočnosti však môže meditácia - pokiaľ k nej pristupujeme vynaliezavým a lákavým spôsobom - deťom v mnohých ohľadoch veľmi prospieť. Môže ich zbaviť úzkos..
13,35€
Bez DPH: 12,14€
Tvořivá síla čaker (Anodea Judith)
Chcete žiť život svojich snov, ale ak vám to "nejako" nevychádza? Nie ste si istí, aké je vaše životné poslanie? Alebo už to viete, ale nedarí sa vám dotiahnuť do konca svoj skvelý plán a víziu? Táto kniha vám dodá inšpiráciu a vodítka na ceste, k..
15,99€
Bez DPH: 14,54€
Brány radosti - 19 meditací pro autentický život (Daniel Odier)
Autor, majster zenového budhizmu a tantry, tu predstavuje stručné, však expanzívne meditácie pre prekonanie rutiny navyknutých spôsobov a pre smerovanie k autentickému životu s druhými aj so sebou samými. Každá meditácia sa zameriava na iný aspekt a ..
7,49€
Bez DPH: 6,81€
Čakry v šamanské praxi (Susan J. Wright)
Systém čakier v psychoanatómii človeka rozlišuje osem centier, z ktorých každé je spojené s inou časťou fyzického a energetického tela. Šamanka a psychoterapeutka Susan J. Wright ukazuje na príklade svojej vlastnej životnej cesty, že každá čakra súvi..
14,65€
Bez DPH: 13,32€
Praktická harmonizace čaker (Lilo Traun)
Pevnejšie zdravie, viac energie a radosti zo života - táto publikácia vám ukáže, ako tieto ciele môžete dosiahnuť prostredníctvom vyrovnania svojich siedmich energetických centier, tzv. čakier. Tieto centrá významne ovplyvňujú funkcie telesných orgán..
9,85€
Bez DPH: 8,95€
Meditácia pre zaneprázdnených (Osho)
Oshov prínos celému ľudstvu pramení z prepojení poznatkov Východu a Západu. Prináša nám zdieľané porozumenie dvoch odlišných prístupov, ktoré spojil do jednej ucelenej filozofie, do komplexného, no otvoreného systému, ktorý sa zakladá na jedinej metó..
8,45€
Bez DPH: 7,68€
Meditace pro každého + DVD (Lhundrub Thubtan)
Vďaka knihe s DVD Meditácia pre každého dosiahnete vnútorného pokoja a vyrovnanosti. Praktizovaním meditácie môžete každý deň aspoň na pár minút vystúpiť z kolotoča bežných starostí a zamyslieť sa nad skutočnými hodnotami. Táto kniha a doplňujúci ..
13,99€
Bez DPH: 12,72€
Usmíření - Jak uzdravit své vnitřní dítě (Thich Nhat Hanh)
Zenový majster Thich Nhat Hanh prináša v knihe Usmíření jedinečné nahliadnutie na to, ako tréning všímavosti podporuje rovnováhu duševného zdravia. Tranformujte svoje vedomie k lepšiemu životu Kniha Usmíření sa zameriava na uvedomenie našich em..
11,19€
Bez DPH: 10,17€