Knihy - Kariéra, Motivácia, Biznis

Knihy - Kariéra, Motivácia, Biznis v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Literatúra zameraná na budovanie úspešnej kariéry. Ak vás trápi neúspech vo Vašom živote, nedostatok sebavedomia alebo peňazí, skúste sa nechať inšpirovať príbehmi a radami úspešných ľudí.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Summerhill (A. S. Neill)
Ak premýšľame o skutočnej slobode človeka (nielen v práci), je potrebné začať u detí. Preto je táto kniha pre tému slobodnejších prístupov k práci "i" (alebo "práve") v dnešnej dobe viac ako relevantné. Väčšina ľudí, ktorá počuje o Summerhill p..
14,15€
Bez DPH: 12,86€
Sedmidenní víkend (Ricardo Semler)
Druhá kniha Ricarda Semlera, ktorý sa preslávil tým, že vybudoval najneobvyklejšie pracovisko sveta, Semco. V sedemdňovom týždni nadväzuje na Podivína, rozpracováva príbeh Semca, predkladá zásadné otázky a popisuje niektoré kľúčové parametre práce v ..
14,15€
Bez DPH: 12,86€
Jsi prostě borec (Jen Sincero)
Prestaňte pochybovať, že ste skvelí, a začnite si úžasne žiť! Skvelá motivačná knižka pre každého, kto zúfalo túži po lepšom živote, ale nechce sa zruinovať jeho hľadaním. Cez sto týždňov už sa drží na rebríčku bestsellerov NYT! Až túto knižku doč..
12,79€
Bez DPH: 11,63€
Proměň své sny ve skutečnost (Gini Graham Scott)
Predstavte si, že dostanete vždy to, čo chcete, že cítite väčšie uspokojenie v práci a vo vašom osobnom živote, a že uspejete vo všetkom, čo robíte. Táto kniha vás to naučí, odhalí vám rôzne stratégie a techniky, ako premeniť svoje sny na skutočnosť,..
8,89€
Bez DPH: 8,08€
Kreativní myšlení (Amy Whitaker)
Kniha je dôležitým a inšpiratívnym sprievodcom tvorivým myslením na pracovisku i mimo neho, čerpá z umenia, psychológie, vedy, športu, práva, obchodu a technológií. Tieto myšlienky vám pomôžu realizovať vaše veľké myšlienky v praktickom svete. Kaž..
17,79€
Bez DPH: 16,17€
Myšlením k bohatství pro 21. století (Napoleon Hill)
Autor knihy Myslením k bohatstvu sa počas tridsiatich rokov stretol s desiatkami magnátov, predákov, vynálezcov a manažérov, s ktorými viedol dlhé podrobné rozhovory, aby zistil, čomu práve oni vďačia za svoje úspechy. Vďaka týmto príbehom bol schopn..
15,59€
Bez DPH: 14,17€
Motivační manifest (Brendon Burchard)
Základnou myšlienkou Motivačného manifestu od svetoznámeho kouča Brendona Burcharda je, že hlavný túžbou každého človeka na zemi je väčšia osobná sloboda. Túžime po slobode voľby, času, emočnej slobode, sociálnej slobode, finančnej i duchovnej slobod..
13,35€
Bez DPH: 12,14€
Minutový manažer v praxi (Ken Blanchard)
Tri tajomstvá minútového manažéra v praxi Kniha Minútový manažér, ktorá vyšla v roku 1982, dobyla svet. Bola preložená do viac ako 25 jazykov a stala sa jednou z najvplyvnejších kníh o leadershipu v histórii. Táto kniha na ňu nadväzuje, ako pri..
11,09€
Bez DPH: 10,08€
Sedm duchovních zákonů úspěchu (Deepak Chopra) 2. vyd.
Táto kniha predstavuje účinné princípy, ktoré vám umožnia dosiahnuť majstrovské úrovne životného konania. Tiež zistíte, že sa váš život stal radostnejší, pretože tieto duchovné zákony robia život zmysluplným. Deepak Chopra skoncentroval esenciu sv..
6,39€
Bez DPH: 5,81€
Poražte strach (Mandie Holgate)
Ako poraziť negatívne myšlienky a vyhrať Viete, čo stojí medzi vami a životným úspechom? SI TO TY! ZMEŇ svoje myslenie, vysporiadaj sa so svojimi obavami a zvýš svoje šance na úspech. Strach z neúspechu, strach z hovorenia na verejnosti, strach..
11,09€
Bez DPH: 10,08€
Svätec, surfista a CEO (Robin Sharma)
Zdalo sa, že Jack Valentine má všetko. V reklamnej sfére zarábal slušné peniaze, dobre vyzeral, mal pekný byt, skvelých priateľov, dokonca aj rýchle auto teda až do istého hektického pondelkového rána, keď doňho narazila dodávka a Jacka v kritickom s..
9,49€
Bez DPH: 8,63€
Nový minútový manažér (Ken Blanchard)
Od vydania pôvodného Minútového manažéra sa svet zmenil. Aby dnes organizácie udržali krok s neustále sa meniacimi technológiami a postupujúcou globalizáciou, musia reagovať rýchlejšie, s menšími zdrojmi. Nový Minútový manažér vám pomôže uspieť v tom..
9,39€
Bez DPH: 8,54€
Jak se stát mistrem svého života (Robin S. Sharma)
Ako sa stať majstrom svojho života? Tak znie otázka, ktorú si vo svojej ďalšej knihe kladie Robin Sharma, autor medzinárodného bestselleru Mních, ktorý predal svoje ferrari. Ako vziať osud do svojich rúk a čo všetko musíme urobiť pre to, aby sme prež..
11,09€
Bez DPH: 10,08€
Zázračné ráno (Jeff Sanders)
Toto nie je román ani pasívne čítanie, je to workbook! Ráno už nikdy nebude zbesilým časom, v ktorom musíte počas necelej hodiny vypraviť seba do práce a deti do školy; ráno sa stane každodenným zázračným rituálom na vašej ceste k úspechu. Zázraky sa..
10,25€
Bez DPH: 9,32€
Nevím, co chci, ale rozhodně ne tohle (Julie Jansen)
Skúste byť konečne v práci šťastní! Neustále zmeny, ktoré sa vo firmách odohrávajú, vrátane dočasného charakteru pracovných miest, ktoré boli predtým relatívne stabilné, vytvárajú stresujúce pracovné prostredie, v ktorom sa ľudia ťažko môžu cítiť spo..
14,69€
Bez DPH: 13,35€
Změňte své návyky (M. J. Ryan)
81 prevratných mantier pre trvalé zmeny vašich návykov. Čo by ste chceli zmeniť vo svojom živote? Viac sa orientovať na prácu? Lepšie a efektívnejšie komunikovať? Nájsť rovnováhu medzi pracovným a osobným životom? Lepšie sa rozhodovať? Byť trpezlivej..
13,35€
Bez DPH: 12,14€
Ko-aktivní koučink - Transformace firem, změna a osobní růst
Kniha, ktorá definovala základy profesionálneho koučovania. Táto kniha vás naučí s ľuďmi pracovať novým spôsobom - objavovať ich poslanie aj zmysel ich konania a pomáhať im ich presadzovať. Osvojíte si účinné spôsoby, ako viesť ľudí k zodpovednost..
17,35€
Bez DPH: 15,77€
Žijte v hojnosti (Belinda Grace)
Populárna austrálska jasnovidka a liečiteľka Belinda Grace ponúka nástroje na dosiahnutie hojnosti v každom ohľade života. V dnešnom uponáhľanom svete mnoho ľudí túži po tom, o čom si myslí, že to naozaj potrebujú: väčší dom, novšie auto, značkové..
10,65€
Bez DPH: 9,68€
Probuzený milionář (Joe Vitale)
Všetko, čo potrebujete vedieť, aby ste svoje sny premenili v skutočnosť, nájdete v tejto knihe. Ako ísť za svojimi snami a plniť si ich s vášňou a nadšením? Ako premeniť neúspech v spätnú väzbu a zvrátiť ho v úspech? Ako vnímať prekážky ako..
11,79€
Bez DPH: 10,72€
Vztahy 101 (John C. Maxwell)
Len vďaka kvalitným vzťahom na pracovisku je možné dosiahnuť vo svojom zamestnaní úspechu. Ako motivovať ľudí vo svojom okolí je základným stavebným kameňom k tomu, aby ste vytvorili fungujúci tím, bez ktorého by ste mnoho úloh nezvládli. Autor je..
6,39€
Bez DPH: 5,81€
Prosperita (Lisa Nicholsová, Janet Switzerová)
Prosperita nie je mýtus ani záhada. Neexistujú teda ani žiadne zariekavania alebo tajné tipy, ktorých neznalosť vám bráni dosiahnuť úspech. Príliš veľa ľudí sa domnieva, že získať bohatstvo je ťažká, časovo náročná drina a je to určené len vyvoleným...
12,79€
Bez DPH: 11,63€
Kabala peněz (Rabi Nilton Bonder)
O životnej praxi, obchodu a všetkých formách ekonomického správania. Jeden židovský aforizmus nám hovorí, že človek ukazuje svoj charakter tromi spôsobmi: svojim tanierom (teda svojou chuťou do jedla), svojou kapsou (teda svojím vzťahom k penia..
8,89€
Bez DPH: 8,08€
Odpověď (Allan Pease, Barbara Peasová)
Nová príručka od autorov niekoľkých medzinárodných bestsellerov vám ukáže, ako od života získať to, čo chcete, a ako prekonávať prekážky, ktoré sa vám stavajú do cesty. Dozviete sa, ako prevziať vládu nad svojím životom, stať sa človekom, akým si ..
11,05€
Bez DPH: 10,05€
Mapa ke skutečnému bohatství (Roger James Hamilton)
Ešte než začnete premýšľať, ako lepšie podnikať alebo viac zarobiť, potrebujete pochopiť podstatu skutočného bohatstva, zistiť, aký je váš prirodzený talent a nadanie - v čom ste Génius, a zistiť, ako si teraz stojíte. Potom môžete jasne a s dôverou ..
17,35€
Bez DPH: 15,77€
101 dní k sebavedomiu
Zdravé sebavedomie nie je niečo, s čím sa niektorí šťastlivci narodili, a ostatní majú celý život smolu. Je to spôsob, akým vidíme sami seba. Ak sa chceme stať sebavedomejšími ľuďmi, musíme zmeniť to, čo si myslíme sami o sebe, ako sa vidíme a vní..
7,77€
Bez DPH: 7,07€