Knihy - Mágia a Okultizmus

Knihy - Mágia a Okultizmus v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Knihy zamerané na tajomstvá mágie, posmrtného života, dejov medzi nebom a zemou, čarovanie a kúzla.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Kniha stínů (Silver RavenWolf)
Kniha tieňov je určená pre nové, začínajúce čarodejnice. Ponúka vhľad do histórie a rozvoja moderného čarodejníctva a mágie západného sveta. Ak už máte isté základy a potrebujete sa naučiť niečo o výrobe a zaklínaní bábok alebo použitie okultných zna..
17,05€
Bez DPH: 15,50€
Praktická příručka rostlinné alchymie (Manfred M. Junius)
Český preklad zásadného diela modernej spagyrie od jej predného predstaviteľa Manfreda M. Junia (1929-2004). Prehľadná a zrozumiteľná príručka pre vlastnú spagyrickú prax objasňuje základné pojmy a praktické postupy rastlinnej laboratórnej alchýmie. ..
22,25€
Bez DPH: 20,23€
Sněm filosofů
Snem filozofov (Turba philosophorum) je jedným z najslávnejších a najvplyvnejších alchymických traktátov stredoveku. Vo forme zápisnice zo snemu tých Pythagorových žiakov, ktorí zostali (po vyhladení jeho školy roku 510 pr. Kristom), zachytáva obsah ..
19,65€
Bez DPH: 17,86€
Pravá Magie - pro začátečníky i pokročilé (Amber K)
Už pätnásť rokov je Pravá mágia od autorky Amber K jednou z najviac odporúčaných kníh pre začínajúcich študentov mágie. Dokonca aj skúsení praktikanti zisťujú, že sa k tomuto klasickému textu stále znovu vracajú. Autorka a vysvätená wiccanská veľkňaž..
16,15€
Bez DPH: 14,68€
Kouzla pro úspěšný život (Ileana Abrevová)
Chcete zmeniť svoj život? Stačia dobré úmysly a jednoduché, ale mocné kúzla. Nájdite lásku, získajte dostačujúce finančné zabezpečenie a udržte si šťastie po celý život. Austrálčanka Ileana Abrevová, je preslávenou bielou čarodejnicou a jej predch..
12,85€
Bez DPH: 11,68€
Magie svíček (Raymond Buckland)
Táto kniha sa zaoberá zapaľovaním sviečok. Aké sviečky zapáliť, kedy a ako s nimi "pracovať", aby sa dosiahol želaný cieľ. Je určená všetkým, ktorí chcú byť schopní veci robiť. Sú to prosté, ale účinné rituály, ktoré môžete prevádzkovať priamo doma, ..
12,29€
Bez DPH: 11,17€
Šamanismus IV - a alternatívní způsoby léčení
Akty 9. Medzinárodnej konferencie o šamanizme a alternatívnych formách liečenia (1992) - 2. časť. ..
9,00€
Bez DPH: 8,18€
Šamanismus III - a alternatívní způsoby léčení
Akty 9. Medzinárodnej konferencie o šamanizme a alternatívnych formách liečenia (1992) - 1. časť. Z obsahu: Šamanská ekológia, Tanec a šamanizmus, Kreativita a sny, Liečenie hudbou, Oheň a voda v rituáloch euroázijských šamanov, Ľu..
9,00€
Bez DPH: 8,18€
Šamanismus II - rozšířená vize reality
Druhý zväzok antológie do ktorej, okrem psychológov a antropológov z najvýznamnejších amerických univerzít, prispel aj rabín Yonassan Gershom (šamanizmus v židovskej tradícii), čejenský medicinman J. R. Freesoul (Indiánska obradná fajku), indiánska š..
9,00€
Bez DPH: 8,18€
Šamanismus I - rozšířená vize reality
Ojedinelá antológia do ktorej prispelo desať svetovo preslávených liečiteľov, psychológov, antropológov a odborníkov na psychotroniku. Z obsahu: Mircea Eliade: Šamanizmus a kozmológia J.Houston: Myseľ a duša šamana S. Krippner: Sny a šam..
9,00€
Bez DPH: 8,18€
Pojednání o psychologii, magii a sexu 2 (J. K. U'Fon)
V tomto zväzku sa autor pokúša okrem iného načrtnúť novú koncepciu psychológie v súlade so systémom gun a inej ako tradičnom poňatí vývoja človeka, opierajúci sa o fakty oficiálnou vedou ignorované, nepopierané či prekrúcané. Z obsahu: Nekro..
7,00€
Bez DPH: 6,36€
Pojednání o psychologii, magii a sexu 1 (J. K. U'Fon)
Dielo vyznačujúce sa nevšedným prístupom ku kľúčovým otázkam ľudskej existencie, cez šírku svojho záberu však neobyčajne zrozumiteľné a čítavé. Na rozdiel od suchopárnych štúdií na rovnakú tému, od tejto knihy sa bude laický čitateľ ťažko odtrhávať. ..
7,00€
Bez DPH: 6,36€
Tajné síly přírody a člověka (Karel Weinfurter)
"To, čo vieme, toho je veľmi málo - ale čo nevieme, toho je nekonečnosť." (Laplace) Podávam čitateľom knihu, ktorá pojednáva o veciach a predmetoch, ktoré sú stále skoro všetky na indexe. To jest, veda o nich hovorí len veľmi vzdialene a nerada, a..
16,15€
Bez DPH: 14,68€
Corpus Hermeticum Theofani (Theofanus Abba)
V knihe je zverejnené množstvo drobných prác, do ktorých autor vložil svoje celoživotné skúsenosti s praktickou alchýmiou, mágiou a psychurgiou, aby ich tak sprístupnil ďalším generáciám. Všetky texty Theofana Abbu boli pripravené na vydanie priam..
22,65€
Bez DPH: 20,59€
Magická Wicca - magie, rituály, rady (Scott Cunningham)
Scott Cunningham je jedným z najznámejších a najuznávanejších autorov wiccanskej literatúry. Večne živá Wicca je kniha, ktorá čitateľovi jednoducho, priamo, a napriek tomu komplexne predstavuje wiccanské náboženstvo a rituály. Autor v nej prostým a v..
10,99€
Bez DPH: 9,99€
Základní kniha hermetismu (Vladimír Sládeček)
Tento úvod do tajných náuk je určený tým, ktorí v sebe chcú aktivovať okultné schopnosti. Kniha sa opiera o základné hermetické poučky západnej tradície a vykonáva širokú škálu metód, medzi ktoré patria duchovná gymnastika, náuka o dychu, náuka o tel..
12,72€
Bez DPH: 11,56€
Přírodní čarodějnictví (Ellen Dugan)
Prírodná čarodejnica by mala mať povedomie o magickej energii prítomnej vo všetkých súčastiach prírody. Tento neviditeľný svet je jadrom čarodejníctva. A je tiež základom všetkej magickej činnosti. Naučíte sa čarovať, posilníte svoju čarodejnú moc a ..
11,09€
Bez DPH: 10,08€
Přírodní magie (Henricus Cornelius Agrippa)
Táto prvá sústavná učebnica mágie zo 16. storočia, ktorá sa stala korunným klenotom celej alchymistickej filozofie, k vám prichádza v modernej redakčnej úprave. Agrippova "Okultná filozofia" je majstrovsky zostaveným systémom vychádzajúcim z tradi..
11,99€
Bez DPH: 10,90€
Wiccapedie - Bílá magie v moderní příručce (Shawn Robbinsová)
Zlepšite si život vďaka tejto úžasnej knižke o súčasnom čarovaní! Moderne poňatá príručka z pera dvoch uznávaných čarodejníc odkrýva tajomstvo kúziel a prináša súhrnné a prehľadné recepty na šťastie, vrátane posielania kúziel e-mailom či v textových ..
12,79€
Bez DPH: 11,63€
Alchymistova kuchyně (Guy Ogilvy)
Alchymistický prístup k odhaľovaniu podstaty a zloženia hmotného sveta odpradávna priťahoval skúmavé mysle a počas stredoveku sa pátraním po "kameni mudrcov" zaoberali najslávnejší bádatelia. Knižka Alchymistova kuchyne uvádza čitateľa do tajuplné..
8,45€
Bez DPH: 7,68€
Poselství run + farebné karty (Renata Herber)
V knihe známej českej veštkyne ožíva tentoraz runová mágia. V runách je obsiahnuté prastaré poznania o skrytých nebeských i zemských prúdoch a runové rituály si dodnes uchovávajú veľkú silu. Publikácia sa venuje predovšetkým významu jednotlivých z..
17,05€
Bez DPH: 15,50€
Učebnice vysoké magie (František Bardon)
Kniha, ktorej text vyšiel ako súkromná tlač už v tridsiatych rokoch 20. storočia. Predstavuje prvú tvorivú syntézu vynikajúceho znalca obradnej mágie a hermetizmu Františka Bardona. Ide sa o iniciačné dielo, ktoré záujemcom umožňuje získať jednotn..
16,95€
Bez DPH: 15,41€
Čarodějnictví pro každý den (Deborah Blake)
Nájdite si čas pre svoju dušu v uponáhľanom svete. Choďte svojou vlastnou pohanskou cestou s pôvabom a múdrosťou a začleňte duchovnú prax do svojho života aspoň na niekoľko minút týždenne. Jednoduchá, zábavná a zrozumiteľná kniha ukazuje, že bez ohľa..
10,25€
Bez DPH: 9,32€
Pomůcka k introspekci (František Bardon)
Kniha je praktickou obhajobou dôležitosti sebapoznania (introspekcie), bez ktorého sa žiadny človek nemôže dostať do ríše mágie a samozrejme ani do ďalších ríš hermetizmu. František Bardon, autor preslávenej zasväcovacej sústavy, rovnako ako ostat..
28,65€
Bez DPH: 26,05€
Rituály a magické předměty (Jeanne Ruland)
Táto kniha je o mágii - o čare vedomého rokovania a o usmerňovaní vlastných síl do služieb svetla. Biela mágia je náuka plná mieru, ktorá hlása, že život je vo všetkom. Ide v nej o návrat k sebe samému, o obrátenie a nápravu, vďaka ktorým sa stávame ..
10,19€
Bez DPH: 9,26€