Knihy - o Anjeloch a archanjeloch

Knihy - o Anjeloch v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Knihy o anjelských bytostiach, o tom ako nám môžu pomáhať, ako môžu ovplyvňovať naše životy a ako s nimi môžeme komunikovať.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Anjeli a svätí - Biblická príručka (Scott Hahn)
Scott Hahn pokračuje vo svojom objavovaní a odhaľovaní Katolíckej cirkvi. V tejto knihe sa venuje jej nebeskej tvári anjelom a svätým. Jasné biblické argumenty a teologická hĺbka spracovávanej témy je v prvej časti podaná jazykom prístupným každému, ..
6,65€
Bez DPH: 6,05€
Andělská terapie - pracovní kniha (Dooren Virtue)
V knihe, ktorá je neoceniteľným nástrojom pre každého, kto sa chce priblížiť neuveriteľnej ríši anjelov, sa zoznámite s Anjelskou terapiou, ktorú Doreen Virtue učí od roku 1997 po celom svete. Spolu s anjelmi a archanjelmi pomáha ľuďom, aby sa naučil..
11,09€
Bez DPH: 10,08€
Rafael - mysteria nemoci a léčení (Michaela Glöckler)
Lekárka Michaela Glöckler zostavila túto knihu ako pomôcku pre všetkých lekárov, terapeutov a príslušníkmi pomáhajúcich profesií, ktorí chcú nadväzovať na dávne mysterijné lekárstva a cíti sa byť spriaznení s Rafaelovým duchom a jeho spirituálnou ško..
7,25€
Bez DPH: 6,59€
Andělské poselství naděje (Lorna Byrneová) 2 vyd.
Írska autorka Lorna Byrneová, ktorá má od najútlejšieho detstva výnimočnú schopnosť vidieť anjelov a komunikovať s nimi, je českým čitateľom dobre známa. Nesmiernu popularitu si získala ako jej autobiografická kniha Anjeli v mojich vlasoch, tak aj vo..
11,09€
Bez DPH: 10,08€
Poselství andělů (Dooren Virtue, Charles Virtue)
Vaši strážni anjeli vám neustále odovzdávajú svoje posolstvá prostredníctvom rôznych znamení. V tejto knihe vás autori naučia, ako týmto znakom, ktoré sú neustále okolo vás, porozumieť. Získate útechu pri čítaní pravdivých príbehov o tom, ako anjeli ..
7,19€
Bez DPH: 6,54€
Andělé na dosah (Lorna Byrneová)
Írska autorka Lorna Byrneová (1953), ktorá má výnimočnú schopnosť vidieť anjelov a komunikovať s nimi, je čitateľom dobre známa už od doby, kedy u nás vyšla jej autobiografická kniha Anjeli v mojich vlasoch. Razom si získala nesmierne množstvo priazn..
11,95€
Bez DPH: 10,86€
Andělé tě uzdraví (Patricia Pappsová)
Povzneste svojho ducha, vneste mier do svojich duší a upokojte svoju myseľ s pomocou anjelov. K nebesiam sa môžete obrátiť s konkrétnymi problémami, ako je depresia, úzkosť, nedostatok dôvery a či nedostatok peňazí. S Pomocou anjelských meditácií môž..
10,08€
Bez DPH: 9,17€
Andělské zamyšlení (Lorna Byrneová)
Anjeli nás nabádajú, aby sme sa každý deň na chvíľu zamysleli nad tým, že sme duchovné bytosti a naše myšlienky dávajú životu tvar a farbu. Zastavme sa s touto krásnou darčekovú knižkou plnou povzbudzujúcich slov a počúvajme láskyplným radám nebeskýc..
4,25€
Bez DPH: 3,86€
Archandělé a andělé na nebesích (Doreen Virtue)
Doreen Virtue sa rozhodla napísať knihu, ktorá by zahŕňala hierarchiu všetkých božstiev. Ide o knihu encyklopedického charakteru, v ktorej sa uvádza sedemdesiat sedem božstiev v škále svetových náboženských a duchovných tradícií. Titul obsahuje ni..
10,65€
Bez DPH: 9,68€
Andělé a mystika andělských karet (Věra Kubištová)
Odkiaľ sa vzal obraz anjela? Postavenie anjelov v histórii, Legenda o prvom hriechu ľudstva, Slovo o angelológii, Vieme o anjelských bytostiach?, Úloha anjelských energií, Stvorenie a sféry ich pôsobnosti, O sedem nebies... tieto a ďalšie kapitoly ná..
12,85€
Bez DPH: 11,68€
Andělské poselství (Lorna Byrneová)
Anjeli sú nositeľmi nielen svetla a nádeje, ale aj hlbokej múdrosti. V každodennom zhone je ľahké zabudnúť na to, čo je v živote dôležité. Pripomeňme si preto krásnu darčekovou knižkou, čo nám radia títo Boží služobníci, a nechajme sa viesť ich lásky..
4,29€
Bez DPH: 3,90€
Archandělé v mých dlaních (Judita Peschlová)
Autorka Judita Peschlová opisuje vo svojej knihe okrem stručného minima anjelskej terapie a opisu oblastí, v ktorých nám jednotliví archanjeli môžu pomôcť, aj niektoré z techník archanjelskej terapie (rituály, meditácie, modlitby k archanjelom) u kaž..
7,29€
Bez DPH: 6,63€
Nebe v pronájmu: Andělé zázraků - svazek 30 (Judita Peschlová)
Judita Peschlová vo svojej novej knihe Nebo v prenájme: Anjeli zázrakov pomáha nájsť kľúč k svojmu pozemskému nebu, v ktorom budete žiť život plný zázrakov. Jej obsah je anjelskou pozvánkou do siedmeho, možno až do ôsmeho neba, podnetom k poznávan..
4,99€
Bez DPH: 4,54€
Andělská poselství na každý den (Doreen Virtue)
Večný stolový kalendár, ktorý môžete používať rok za rokom, vnesie liečivú anjelsku energiu do každého vášho dňa. Láskyplné odkazy anjelov vám denne pripomenú, aby ste svojich anjelov nezabúdali žiadať o pomoc a otvorili sa darom uzdravovania, vedeni..
15,09€
Bez DPH: 13,72€
Život s anděly (Kurt Tepperwein)
Anjeli sú stále okolo nás. Akonáhle k nim nájdeme prístup, stoja pri nás v každej situácii, ktorú všedný deň prináša. Táto kniha ukazuje, ako to môžeme dosiahnuť. Či už pre lepšie vzťahy medzi ľuďmi, alebo pri liečení, alebo pri plnení našich každode..
12,89€
Bez DPH: 11,72€
Snění s anděly (Doreen Virtue)
"Sny sú vstupnými bránami do iných svetov, iných časov a iných rovín existencie. Sú to posvätné priestory, v ktorých dostávame správy zo zdroja bytia, často vo forme symbolov, ktoré nám odovzdávajú naši snoví sprievodcovia alebo anjeli". Knihou Sn..
14,05€
Bez DPH: 12,77€
Léčivé zázraky archanděla Rafaela (Doreen Virtue)
Rafael zázračne pomáha každému, kto ho o to požiada, a nie je spojený so žiadnou konkrétnou cirkvou ani vyznaním. Skutočné príbehy zázračných uzdravení, ktoré nájdete na nasledujúcich stránkach, vám dodajú nádej a vieru, že Nebesia vás skutočne počuj..
10,65€
Bez DPH: 9,68€
Světlo archandělů (Diana Cooper, Tim Whild)
V tejto knihe nám archanjeli odovzdávajú rady a pokyny k procesu vzostupu a zrozumiteľným spôsobom nám ukazujú 55 krokov na jeho dosiahnutie. Ponúkajú nám nové informácie s vysokými vibráciami a veľa praktických postupov, ktoré vás podporia a pomôžu ..
16,15€
Bez DPH: 14,68€
Léčení s Anděly (Doreen Virtue) brož.
V knihe sa k vám dostávajú ako ezoterické, tak praktické metódy, ako s pomocou anjelov liečiť vaše vzťahy, telo, profesiu či rodinný život. Dozviete sa, ako spoznať vaše Božské poslanie, čo vám chcú oznámiť anjelské čísla, ako vás môžu ovplyvňovať zá..
4,25€
Bez DPH: 3,86€
Modlitby s anděly (Richard Webster)
Anjeli sú uctievaní vo všetkých kultúrach, náboženstvách a historických obdobiach. Môžu však títo nebeskí poslovia vyslyšať naše modtlitby? Stále znovu nám anjeli potvrdzujú, že áno a že sú tu pre nás - stačí sa na nich len obrátiť a požiadať ich o p..
13,99€
Bez DPH: 12,72€
Andělská slova (Doreen Virtue)
Viditeľný dôkaz o mocnej sile pozitívnych slov. Keď Doreen spoločne so svojím synom Grantom pripravovala nahrávku o archanjeloch, všimli si, že kedykoľvek vyslovila slovo anjel, objavil sa na zázname graf v tvare anjelských krídel. Skúmali teda..
13,99€
Bez DPH: 12,72€
Andělská požehnání (Jacky Newcomb)
Kniha Anjelske požehnania je plná inšpiratívnych nápadov ako priviesť pôsobenie anjelov a ich požehnanie do vášho života a vášho domova. V tejto krásne ilustrovanej príručke vám expertka na anjelov Jacky Newcomb ponúka magické anjelskej návody, ab..
16,49€
Bez DPH: 14,99€
Andělé hojnosti (Doreen Virtue)
Anjeli hojnosti sú zvláštni anjeli, ktorí sa starajú o to, aby naše božské poslanie tu na Zemi nebolo brzdené nedostatkom. Anjeli vedia, že na to, aby sme naplnili svoje životné poslanie potrebujeme materiálnu podporu, a sú pripravení nám s tým pomôc..
12,89€
Bez DPH: 11,72€
Andělé naši strážní duchové (Alexandr Placar)
Každý anjel bol stvorený Bohom, a anjeli našich duší môžu byť stále s nami a pomáhať nám vo chvíľach, kedy je nám najhoršie. Máme možnosť ich požiadať o pomoc, môžeme s nimi komunikovať a mnohokrát nám poradia aj v našich dosť zložitých duchovných ot..
11,59€
Bez DPH: 10,54€
Zázraky archanděla Gabriela (Doreen Virtue)
Gabriel je presláveným anjelom - ohlasovateľom, ktorého príbeh je zaznamenaný v Evanjeliu svätého Lukáša. Doreen Virtue vo svojej podmanivej knihe ponúka mnoho informácií z histórie, ktoré sa týkajú archanjela Gabriela a tiež jeho charakteristiky. ..
17,19€ 9,41€ -45%
Bez DPH: 8,55€