Knihy - Psychotronika

Knihy - Psychotronika v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Literatúra zameraná na psychotroniku, prácu s kyvadlom a pod. Naučte sa ako pracovať s kyvadlami a získajte znalosti o psychotronike.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Kyvadlo od A do Z (Michel Hennique)
Stratili ste kľúče od auta či hľadáte najvhodnejšie miesto pre psiu búdu na záhrade? Nepotrebujete k tomu žiadne kúzla, stačí sa naučiť pracovať s kyvadlom podľa praktických návodov v tejto knihe. Jej autor pochádza z rodu prútikárov a sám má vyso..
11,09€
Bez DPH: 10,08€
Praktické využití věšteckého kyvadla zdraví (Petra Sonnenberg)
Veštecké kyvadlo dáva jasné odpovede a ponúka užitočné riešenia v každodennom živote. Účelné tabuľky a jednoduchý návod, ako s kyvadlom pracovať, vám otvoria dvere k nečakaným možnostiam nielen pri veštení budúcnosti. Napríklad odhalí vaše skryté ..
11,09€
Bez DPH: 10,08€
Kyvadlo - základní kniha (Walter Lübeck)
Každému, kto sa chce od základov naučiť pracovať s kyvadlom, táto kniha dobre poradí, pretože zodpovedá práve na otázky, ktoré sa normálne objavujú po prvých pokusoch práce s týmto psychotronickým nástrojom. Autor sa v úvode venuje výberu správneh..
12,29€
Bez DPH: 11,17€
Kyvadlo a zdraví - učebnice pro každého (Pavel Hanzal)
Kniha obsahuje vzorových 35 tabuliek na meranie a pochopenie práce s kyvadlom. Kniha Kyvadlo a zdravie - učebnica pre každého, ponúka každému človeku možnosť porozumieť vlastnému zdraviu a vyliečiť mnoho zdravotných problémov, ktorým súčasná civil..
8,89€
Bez DPH: 8,08€
Magické kyvadlo (Richard Webster)
Váhate, nemôžete sa rozhodnúť, stále niečo hľadáte, tápate v živote? Neviete, čo je pre vás lepšie, riešite vzťah, financie alebo svoje zdravie? Pomocou magického kyvadla nájdete tie správne riešenia v každodennom živote. Nie je ťažké naučiť sa ky..
9,65€
Bez DPH: 8,77€
Kyvadlo - Velká kniha (Anton Stangl)
Všetci máme k dispozícii netušené sily a postačí, ak sa naučíme s nimi pracovať a využívať ich. Rozhodujúcou pomôckou nám pri tom môže byť kyvadlo. Naučí nás dôkladnejšie poznávať ľudí, pomôže nám pri zdravotných problémoch a aj v bežnom, každoden..
16,99€
Bez DPH: 15,45€
Psychotronika pro každého (Jiří Janča)
Vedľa desiatok odborov alternatívnej medicíny ovláda Ing. Jiří Janča, CSc. tiež tajomstvo psychotroniky. Vo svojej praktickej knihe s podtitulom Možnosti, použitie, rozvoj schopností odhaľuje základy psychotroniky ako odboru a približuje, ako je možn..
8,45€
Bez DPH: 7,68€
Jak komunikovat s elementárními bytostmi pomocí proutku (Ilse Rendtorff)
Prútiky ako pomôcka na nadviazanie kontaktu s rastlinami a na komunikáciu s prírodnými i elementárnymi bytosťami. ..
9,85€
Bez DPH: 8,95€
Choroby z nenávisti - urieknutie, porobenie, prekliatie (Teodor Rosinský)
Vynikajúca fundovaná kniha známeho psychiatra a priekopníka akupunktúry a psychotroniky na Slovensku, zakladateľa a dlhoročného predsedu Slovenskej psychotronickej spoločnosti, ktorú je možné označiť za najvýznamnejší literárny počin v oblasti psycho..
9,00€
Bez DPH: 8,18€
Kyvadlo - praktická kniha - Kurz práce s kyvadlem (Markus Schirner)
Veľká kyvadlová pracovná kniha pre začiatočníkov i pokročilých, obsahujúce kurz práce s kyvadlom. Je to skvelá príručka k rýchlemu osvojeniu si práce s kyvadlom. Obsah knihy (PDF) ..
14,85€
Bez DPH: 13,50€