Knihy - Vzťahy, Muži a Ženy

Knihy - Vzťahy, Muži a Ženy v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Literatúra zameraná na mužov, ženy a vzťahy medzi nimi, odhaľovanie mužských a ženských tajomstiev, riešenie problémov medzi nimi a hľadanie spoločných riešení.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Vědomý rodič (Shefali Tsabaryová)
Nadišiel čas, aby sa rodičovstvo stalo tým, čím odjakživa malo byť - prístupom, ktorý sa zameriava na prvom mieste na rodičov. Dr. Shefali Tsabary vám v tejto knihe podrobne vysvetlí, že zo svojich detí môžete vychovať vedomých dospelých iba vtedy, k..
16,99€
Bez DPH: 15,45€
Kvantová láska (Laura Berman)
Zamilovanosť je úžasná skúsenosť ale ako v nej zotrvať čo najdlhšie? Vyššia úroveň lásky kvantová láska Akonáhle začne intenzívne vzrušenie z nového vzťahu slabnúť, je jedinou možnosťou znovu obnoviť prvotné kúzlo zamilovanosti, alebo sa uspoko..
14,25€
Bez DPH: 12,95€
Líný rodič (Tom Hodgkinson)
Tiež máte pocit, že ste sa stali otrokmi svojich detí? Z prehnane zanieteného rodičovstva však vedie cesta von. Existuje jednoduché riešenie, ktoré váš život urobí jednoduchším a finančne menej náročným, život vašich detí urobí radostnejším a navyše ..
11,45€
Bez DPH: 10,41€
Probuzení ženské energie (Miranda Gray)
Túžite naplno prežívať život vášnivej, duchovnej, mocnej, láskyplnej, tvorivej a zmyselnej ženy, ktorou, ako viete, naozaj ste? Päťkrát ročne tisíce žien po celom svete nadväzujú medzi sebou spojenie. Nadväzujú spojenie, aby sa vydali na cestu ženské..
11,89€
Bez DPH: 10,81€
Magia Sexualis (Hugh Urban)
V západnej náboženskej imaginácii spolu sexualita a okultizmus takmer od nepamäti úzko súviseli, až v devätnástom storočí sa však zrodila sexuálna mágia v zmysle využitia sexu ako zdroja magickej moci. Kniha Magia sexualis predného bádateľa v odbo..
17,77€
Bez DPH: 16,15€
Tantra pro každého (Shashi Solluna)
Táto kniha vás uvedie do cvičenia posvätnej sexuality, vyučovaných v moderných školách tantry, a ukáže vám, ako môžete tieto cvičenia využívať, aby ste porozumeli svojim reálnym vzťahom a nachádzali cestu k ich uzdraveniu. Objavíte: filozofi..
10,19€
Bez DPH: 9,26€
Tvoje telo, môj domov (Veronika Zíšková)
Hlboká kniha Veroniky Zíškovej, terapeutky a vnútornej sprievodkyne, rozpráva o prenatálnom a postnatálnom živote človeka, to znamená deväť mesiacov pred a po narodení. Autorka v nej opisuje nielen prepojenie mamy s dieťaťom, ale učí nás spoznať sa a..
8,35€
Bez DPH: 7,59€
Léčivá energie pro ženy (Keith Sherwood)
Meditácie, mudry a čakry pre posilnenie ženstva Obnovte svoju silu, šťastie a pocit radosti prostredníctvom nového chápania svojho energetického poľa. Kniha poskytuje efektívne cvičenia pre liečbu fyzických i duševných zranení a obnovenie celistvo..
13,35€
Bez DPH: 12,14€
Tao ženy (Maitrey D. Piontek)
Autorka sa v tejto knihe sústreďuje na taoistickú medicínu, s ktorou má bohaté skúsenosti. Podľa jej názoru je však tento smer v mnohých bodoch k ženám nepriateľský, a preto ho redukuje na body, ktoré sú pre fungovanie ženy v dnešnom svete najprínosn..
11,95€
Bez DPH: 10,86€
Tantra - Milování duší (Somananda Moses Maimon)
Tantra fascinuje milióny ľudí na celom svete pre svoj hlboký a posvätný prístup k sexualite, ktorý ctí indické a tibetské tradície. V tejto knihe uznávaný učiteľ tantry Somananda Moses Maimon odhaľuje tajomstvo tantrického sexu, ktoré vám vyrazí dych..
11,05€
Bez DPH: 10,05€
Pojednání o psychologii, magii a sexu 2 (J. K. U'Fon)
V tomto zväzku sa autor pokúša okrem iného načrtnúť novú koncepciu psychológie v súlade so systémom gun a inej ako tradičnom poňatí vývoja človeka, opierajúci sa o fakty oficiálnou vedou ignorované, nepopierané či prekrúcané. Z obsahu: Nekro..
7,00€
Bez DPH: 6,36€
Pojednání o psychologii, magii a sexu 1 (J. K. U'Fon)
Dielo vyznačujúce sa nevšedným prístupom ku kľúčovým otázkam ľudskej existencie, cez šírku svojho záberu však neobyčajne zrozumiteľné a čítavé. Na rozdiel od suchopárnych štúdií na rovnakú tému, od tejto knihy sa bude laický čitateľ ťažko odtrhávať. ..
7,00€
Bez DPH: 6,36€
Cesta bohyně válečnice (Heather Ash Amara)
Kniha Cesta bohyne bojovníčky sa za veľmi krátku dobu stala oveľa viac, než len knihou. Ich desať lekcií inšpirovalo tisíce žien po celom svete k odvahe získať späť svoju silu, vášeň a slobodu. V tomto napäto očakávanom pokračovaní Cesta bohyne bojov..
11,09€
Bez DPH: 10,08€
Mars a Venuše: Vztahy v dnešním spletitém světě (John Gray)
Je to už viac ako dvadsať rokov, čo John Gray napísal knihu Muži sú z Marsu a ženy z Venuše. Knihu, ktorá pomohla párom po celom svete prehĺbiť ich intimitu a oživiť milostné životy. Ukázalo sa, že muži a ženy spolu komunikujú tak rozdielnym spôsobom..
15,59€
Bez DPH: 14,17€
Tantrický orgasmus pro ženy (Diana Richardson)
Revolučný prístup k ženskej sexualite - uvoľnenie ako kľúč k dosiahnutiu hlbokých orgazmických stavov! Naplno prežitý sex nás vyživuje láskou, omladzuje telo a obnovuje duševné zdravie. Tantrický orgazmus pre ženy prináša nový pohľad na extatickú ..
15,59€
Bez DPH: 14,17€
Ako oslobodiť potenciál vášho dieťaťa (Daniela Valente)
Praktická príručka inšpirovaná metódou Montessori rozvíja prostredníctvom hravých aktivít potenciál dieťaťa už od narodenia. Nepotrebujete na to pritom žiadne špeciálne pomôcky, postačia veci, ktoré máte bežne v domácnosti. Príručka je obohatená o za..
11,89€
Bez DPH: 10,81€
Opravdový muž (Robert Augustus Masters)
Mám všetko - skvelú prácu, dobrý vzťah i životný štýl - tak prečo som tak nespokojný a cítim sa osamelý? Prečo nie som šťastnejší vo svojom osobnom vzťahu? Ako môžem viac dávať najavo svoju mužskú silu - bez toho aby som patril medzi hlupákov, ..
18,99€
Bez DPH: 17,26€
Požehnání, ne prokletí (Jane Bennettová)
Pre dospievajúce dievča je mimoriadnej obdobie prvej menštruácie (menarché). Je to doba, ku ktorej je potrebné pristupovať s úctou, doba, v ktorej budúca žena prechádza možno tým najdôležitejším prechodovým rituálom. Autorka vyvracia zakorenené pr..
8,89€
Bez DPH: 8,08€
Potrebujem tvoju lásku - Je to pravda? (Katie Byron)
Spoločnosť a kultúra, v ktorej žijeme, nás učia, aby sme svoju hodnotu odvodzovali od lásky, súhlasu a uznania druhých. Výsledkom sú neúspešné vzťahy a zranené duše všetkých, ktorí svoju vlastnú hodnotu zakladajú na správaní a názoroch iných ľudí. ..
9,49€
Bez DPH: 8,63€
Alchymie sexuální energie (Mantak Chia)
Dozviete sa, ako transformovať prebytočnú sexuálnu energiu (čching čchi) v liečivú energiu, ktorá vám pomôže sa uzdraviť. Autor predkladá techniky kozmického liečivého čchi-kungu, ktoré mobilizujú neobmedzené zdroje kozmickej čchi za účelom liečenia...
15,45€
Bez DPH: 14,04€
Pravý muž 21. století (John Gray)
Praktický sprievodca hlbinami mužského vnútra, cesta k sebauvedomeniu a lepším vzťahom. Od autora bestselleru Muži sú z Marsu, ženy z Venuše. Každý z nás je jedinečný a má svoje poslanie. Čo ale robiť, aby sa nám len nielen podarilo naplniť, ale e..
17,09€
Bez DPH: 15,54€
Bohyně v každé ženě (Jean Shinoda Bolenová)
Mýty sú úžasné príbehy a sú ešte zaujímavejšie, keď si uvedomíme, že nám môžu oznámiť intímne pravdy o nás i ostatných. Jean Shinoda Bolenová oživuje grécky panteón v našich vnútorných archetypoch a aplikuje silu mýtov na naše osobné životy. Keď poro..
17,79€
Bez DPH: 16,17€
Nenechte pohasnout svou jiskru (Doreen Virtue)
Komplikované vzťahy a náročné životné situácie so sebou vždy prinášajú napätia. Pozor na závislosť na strese a napätí Autorka vás v tejto knihe naučí určiť kvocient vášho napätia, zistíte, koľko stresu ste zbytočne znášali a čerpali od iných ľu..
11,98€
Bez DPH: 10,89€
Duchovní vztahy - Moudrost Jógánandy - Časť 3. (Paramhansa Jógánanda)
Rozviňte vo svojom živote väčšiu harmóniu. Priateľstvo, láska, manželstvo a deti: v týchto vzťahoch zažívame tú najväčšiu radosť a najväčší zármutok. Kľúčom k šťastiu vo všetkých týchto vzťahoch je nesebecká láska - vieme ju však naplniť? Param..
11,59€
Bez DPH: 10,54€
Kouzlo úspěchu se skrývá v každé ženě (Vickie L. Milazzo)
My všetci sme len krôčik od dosiahnutia toho, čo chceme a po čom v živote túžime. Kadiaľ vedie cesta k úspechu? Vickie Milazzo, veľmi úspešná autorka Wall Street Journalu, podnikateľka z rebríčka top 10 zostaveného prestížnym ekonomickým časopisom..
8,89€
Bez DPH: 8,08€