Vymaľovávanky (mandaly)

Vymaľovávanky (mandaly) v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Vymaľovávanie mandál nielen vylepšuje našu predstavivosť, ale aj znižuje stres a upokojuje našu myseľ. Veľmi vhodné aj pre deti s talentom na kreslenie a maľovanie.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Mandaly - Omalovánky pro dospělé
Mandaly - Omalovánky pro dospělé. Poďte na chvíľu zabudnúť na starosti všedných dní, upokojiť myseľ, nabrať novú silu a snáď sa aj trochu zasnívať. Neexistujú žiadne pravidlá, stačí len vziať do ruky pastelky a nechať sa inšpirovať vlastnou fantáziou..
3,79€
Bez DPH: 3,45€
Koně - Omalovánky pro dospělé
Koně - Omalovánky pro dospělé. Poďte na chvíľu zabudnúť na starosti všedných dní, upokojiť myseľ, nabrať novú silu a snáď sa aj trochu zasnívať. Neexistujú žiadne pravidlá, stačí len vziať do ruky pastelky a nechať sa inšpirovať vlastnou fantáziou. ..
3,79€
Bez DPH: 3,45€
Víly - Omalovánky pro dospělé
Víly - Omalovánky pro dospělé. Poďte na chvíľu zabudnúť na starosti všedných dní, upokojiť myseľ, nabrať novú silu a snáď sa aj trochu zasnívať. Neexistujú žiadne pravidlá, stačí len vziať do ruky pastelky a nechať sa inšpirovať vlastnou fantáziou. ..
3,79€
Bez DPH: 3,45€
Retro inspirace - Omalovánky pro dospělé
Retro inspirace - Omalovánky pro dospělé. Poďte na chvíľu zabudnúť na starosti všedných dní, upokojiť myseľ, nabrať novú silu a snáď sa aj trochu zasnívať. Neexistujú žiadne pravidlá, stačí len vziať do ruky pastelky a nechať sa inšpirovať vlastnou f..
3,79€
Bez DPH: 3,45€
Omalovánky pro uklidnění
Táto nádherná a luxusná kolekcie maľovaniek pre upokojenie uvoľnia a upokoja vaše zmysly. Pre začiatok potrebujete iba sadu farebných pasteliek alebo fixiek v šikovnom prenosnom balení. Otvorte tieto Maľovanky pre upokojenie a utečte do sveta tvor..
8,89€
Bez DPH: 8,08€
Uklidňující omalovánky
Farebné ceruzky, fixky, pastelky alebo farby - či už si vyberiete na kreslenie čokoľvek, tak s umelcom, ktorý vo vás drieme, vytvoríte nádherný umelecký kúsok. Nakopnite svoju kreativitu s antistresovými omaľovánkami pre dospelých. Úžasné klasi..
7,55€
Bez DPH: 6,86€
Indické mandaly a mantry (Harish Johari)
Harmonizujte svoje čakry, zlepšite svoje zdravie a prosperitu a nadviažte spojenie s bohmi a bohyňami prostredníctvom meditatívneho vyfarbovania obrázkov a spievaním mantier. Táto kniha, ktorá v sebe spája klasické indické umenia a hlboké duchovné..
14,89€
Bez DPH: 13,54€
Oáza duše - Omalovánky pro dospělé
Poďte na chvíľu zabudnúť na starosti všedných dní, upokojiť myseľ, nabrať novú silu a snáď sa aj trochu zasnívať. Neexistujú žiadne pravidlá, stačí len vziať do ruky pastelky a nechať sa inšpirovať vlastnou fantáziou. ..
3,79€
Bez DPH: 3,45€
Tajemné mandaly - Omalovánky pro dospělé
Poďte na chvíľu zabudnúť na starosti všedných dní, upokojiť myseľ, nabrať novú silu a snáď sa aj trochu zasnívať. Neexistujú žiadne pravidlá, stačí len vziať do ruky pastelky a nechať sa inšpirovať vlastnou fantáziou. Iba 10 minút denne vám dodá stra..
3,79€
Bez DPH: 3,45€
Rajská zahrada - Omalovánky pro dospělé
Maľovanky pre dospelých, ktoré vám dodajú stratenú energiu a duševnú pohodu. ..
3,79€
Bez DPH: 3,45€
Zářivé mandaly - Omalovánky pro dospělé
Poďte na chvíľu zabudnúť na starosti všedných dní, upokojiť myseľ, nabrať novú silu a snáď sa aj trochu zasnívať. Neexistujú žiadne pravidlá, stačí len vziať do ruky pastelky a nechať sa inšpirovať vlastnou fantáziou. Iba 10 minút denne vám dodá stra..
3,79€
Bez DPH: 3,45€
Mandaly odpuštění - Svoboda srdce (Jana Němcová)
Prečo odpustiť? Odpustenie navráti do vášho života radosť z maličkostí, spontánnosť, čistotu - ako to vidíme u malých detí. Mandaly odpustenia pomáhajú uvoľniť: krivdy, pocity viny, pocity ľútosti, zármutok, minulé pochybenia. Pri maľovaní týchto ..
6,69€
Bez DPH: 6,08€
Mandaly života (Alexandra Kovandová)
Mandaly života podnecujú k zlepšeniu kvality vášho života a ponúkajú k tomu jednoduchý nástroj. Pri vyfarbovaní mandál ste doslova vtiahnutí do stredu kruhu - mandaly. Potom ste v pokoji a koncentrovaní - žiadny stres, napätie, obavy, pochybnosti. V ..
6,69€
Bez DPH: 6,08€
Posvátné mandaly (Susanne F. Fincher)
Vyfarbovanie kruhových obrazcov, ktoré sú označované ako mandaly, je tvorivou činnosťou, ktorá nám prináša uvoľnenie, uzdravenie a sebapoznanie. Vo svojej prvej knihe Liečivé mandaly pre zdravie, poznanie a sebavyjadrenie nám autorka predstavila mand..
14,45€
Bez DPH: 13,14€
Motivačné mandaly - Vyfarbite si mandaly
Na chvíľu sa zastavte, osloboďte sa od uponáhľaného sveta a doprajte oddych svojmu telu a najmä mysli. Čaká tu na vás 47 starostlivo vybraných mandál a obrazcov, ktoré sme spojili s citátmi o láske, úspechu a šťastí do nádherného, harmonického cel..
9,99€
Bez DPH: 9,08€
Antistresové omaľovánky s antistresovým čítaním
Stres nás sprevádza na každom kroku. Stres v pravidelných dávkach ničí našu psychiku, zdravie, schopnosť produkovať. Preto je dôležité jeho vplyv znížiť. Čo nám v tom pomôže? Krátka prechádzka horami, jaskyňami, pozitívne myšlienky, chutné čaje a plo..
3,49€
Bez DPH: 3,17€
Inšpiratívne maľovanky - s výberom z diela Štyri dohody
Inšpiratívne maľovanky - z diela Štyri dohody vám poskytnú 30 obrázkov na vymaľovanie. Vytlačené sú na samostatných stranách s perforáciou pre jednoduché a šetrné oddelenie akéhokoľvek hotového diela pripraveného na zavesenie či darovanie. Nechajt..
8,45€
Bez DPH: 7,68€
Relaxačné maľovanky - Zvieratá
Relaxačné maľovanky - Zvieratá vám poskytnú 96 obrázkov na vymaľovanie. Vytlačené sú na samostatných stranách s perforáciou pre jednoduché a šetrné oddelenie akéhokoľvek hotového diela pripraveného na zavesenie či darovanie. Nechajte pracovať vaše..
12,25€
Bez DPH: 11,14€
Kouzelné zahrady (Nikolett Corley)
Vitajte vo svete antistresových omaľovaniek! Vydajte sa po chodníkoch medzi očarujúcimi kvetinami skrze Kúzelné záhrady. Tieto maľovanky pre dospelých inšpirované metódou Zentangle sú skvelým uvoľnením po náročnom a stresujúcom dni. Upokojujúce úč..
7,99€
Bez DPH: 7,26€
Jóga pro váš mozek (Sandy Bartholomew)
Pravý opak stresu je pokoj a rovnováha, že áno? Práca, deti, povinnosti, peniaze... Ako ale nájsť rovnováhu v tom všetkom? V skutočnosti je rovnováha neustály pohyb. Zoznámte sa s jogou pre váš mozog! Zentangle kresba je dokonalé cvičenie, ktor..
8,89€
Bez DPH: 8,08€
Omalovánky starověké alchymie (Cher Kaufmann)
Staroveké symboly zdieľajú múdrosti, rozprávajú príbehy, skrášľujú, chránia a inšpirujú. Sme nimi fascinovaní a upozorňujeme na ne - a teraz ich môžeme vyfarbovať. Antické symboly vnesú pokoj a harmóniu do vášho života. Či už nám prinášajú správy ..
8,89€
Bez DPH: 8,08€
Relax omalovánka - Omalovánka pro dospělé na uvolnění stresu
Neobvyklým, ale stále populárnejším trendom sú maľovanky pre dospelých, ktoré svojimi podrobnými, opakujúcimi sa motívmi dokážu plne zaujať aj pozornosť dospelých. Sústredenosť a detailne tvorivá činnosť majú skutočne upokojujúci účinok. Takýto relax..
3,79€
Bez DPH: 3,45€
Vybarvujte mandaly - Vytvořte své vlastní báječné návrhy
Dosiahnite vnútornú harmóniu vyfarbovaním úžasných antistresových maľovaniek s mandalami. Každá z krásnych a jedinečných maľovaniek poskytuje príležitosť na oddych, relaxáciu a objavovanie vášho vlastného umeleckého nadania. ..
8,55€
Bez DPH: 7,77€
Maľovánky pre dospelých - Láska, radosť, šťastie
Odložte na chvíľu starosti, vezmite do rúk pastelky a vykročte do sveta farieb, tvarov a vlastnej fantázie. Objavíte cestu k vnútornému pokoju, prebudíte v sebe radosť a v múdrych myšlienkach možno nájdete sami seba. ..
3,79€
Bez DPH: 3,45€
Mandaly nanebevzatých mistrů (Libuše Švecová)
Mandaly sú veľmi starou pomôckou pri meditácii. Ich pôvod siaha do indickej a tibetskej tradície. V kresťanskom okruhu ich môžu tvoriť kruhové obrazy, ktoré sa nachádzajú na rozetových oknách stredovekých kostolov. Slovo "mandala" pochádza zo staroin..
10,69€
Bez DPH: 9,72€