Náramky (pánske)

Náramky z polodrahokamov, vhodné pre pánov, v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Náramky z rôznych druhov polodrahokamov sú nielen vhodným módnym doplnkom, ale zároveň majú rôzne liečivé účinky v závislosti od použitého polodrahokamu.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Náramok pánsky TEA Citrín a Lapis Lazuli guľôčkový (G24)
Originálny kombinovaný jemný náramok TEA kolekcie z Citrínu a Lapis Lazuli vo forme pravidelných guľôčok dvoch rôznych veľkostí, vhodný pre pánov. Priemer 8 cm, na gumičke, prispôsobí sa zápästiu. Vlastnosti: Napomáha koncentrácií, sebavedomiu a p..
29,99€
Bez DPH: 24,99€
Náramok pánsky TEA Tigrie oko guľôčkový s drievkom (G21)
Pánsky kombinovaný náramok z TEA kolekcie vytvorený z prírodného polodrahokamu Tigrie oko v kombinácii s valčekmi z drievka. Na pružnej gumičke, prispôsobí sa zápästiu. Vlastnosti: Tigrie oko podporuje zdravie a chráni pred trápením. Svojmu nos..
9,99€
Bez DPH: 8,33€
Náramok pánsky TEA Lapis Lazuli a Krištáľ horský guľôčkový (G32) ID7905
Pánsky náramok z TEA kolekcie vytvorený z guľôčok Lapisu Lazuli a Horského krištáľu . Priemer 7 cm, na pružnej gumičke, prispôsobí sa zápästiu. Vlastnosti: Lapis lazuli podporuje koncentráciu a sústredenie, činnosť štítnej žľazy a posilňuje celú o..
12,99€
Bez DPH: 10,83€
Náramok pánsky Unakit a Turmalín v krištáli
Náramok z prírodného polodrahokamu Unakit v tvare guľôčok a Turmalínu v krištáli z nepravidelných kúsočkov. Priemer náramku 6,5 cm, na pružnej gumičke, prispôsobí sa zápästiu. Vlastnosti: Unakit podporuje trpezlivosť. Pomáha odbúravať nereálne pre..
12,99€
Bez DPH: 10,83€
Náramok pánsky Tigrie oko kúsočkový B
Náramok z prírodného polodrahokamu Tigrie oko v tvare ploských tromlovaných nepravidelných kúsočkov. Priemer: cca 7 cm. Vlastnosti: Tigrie oko podporuje zdravie a chráni pred trápením. Svojmu nositeľovi prináša šťastie. Pomáha v časoch smútku a..
7,99€
Bez DPH: 6,66€