Orgonity

Orgonity v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Orgonity sú produkty z organickej živice, kovových pilín, prípadne polodrahokamov. Orgonity nás chránia pred negatívnym žiarením z elektromagnetického smogu a majú harmonizujúce účinky.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Orgonit prívesok ID8658
Orgonitový prívesok zo živice. Nosíme na retiazke alebo koženom remienku. Orgonit patrí k predmetom s harmonizačnými a ozdravujúcimi vlastnosťami. Vďaka jeho vlneniu sa cítime lepšie, pokojnejšie, zdravšie, vitálnejšie. Napráva taktiež negatívn..
11,99€
Bez DPH: 9,99€
Orgonit maxi Zjednotenie všetkej vnútornej sily (15 cm)
Veľký orgonit v tvare kruhu so symbolom Zjednotenie všetkej vnútornej sily. Priemer: približne 15 cm. Odporúčame položiť na stabilné miesto. Orgonit patrí k predmetom s harmonizačnými a ozdravujúcimi vlastnosťami. Vďaka jeho vlneniu sa cítime lepš..
59,00€
Bez DPH: 49,17€
Orgonit maxi Om Lotos - Čistota duše (20 cm)
Veľký orgonit v tvare kruhu so symbolom Om Lotos - Čistota duše. Priemer: približne 20 cm. Odporúčame položiť na stabilné miesto. Orgonit patrí k predmetom s harmonizačnými a ozdravujúcimi vlastnosťami. Vďaka jeho vlneniu sa cítime lepšie, pokojne..
59,00€
Bez DPH: 49,17€
Orgonit maxi Kvet života - Zlaté svetlo (20 cm)
Veľký orgonit v tvare kruhu so symbolom Kvet života - Zlaté svetlo. Priemer: približne 20 cm. Odporúčame položiť na stabilné miesto. Orgonit patrí k predmetom s harmonizačnými a ozdravujúcimi vlastnosťami. Vďaka jeho vlneniu sa cítime lepšie, poko..
95,00€
Bez DPH: 79,17€
Orgonit maxi Yantra - Zbavenie sa strachu (15 cm)
Veľký orgonit v tvare kruhu so symbolom Yantra - Zbavenie sa strachu. Priemer: približne 15 cm. Odporúčame položiť na stabilné miesto. Orgonit patrí k predmetom s harmonizačnými a ozdravujúcimi vlastnosťami. Vďaka jeho vlneniu sa cítime lepšie, po..
59,00€
Bez DPH: 49,17€
Orgonit maxi Kvet života - Terapia (20 cm)
Veľký orgonit v tvare kruhu so symbolom Kvet života - Terapia. Priemer: približne 20 cm. Odporúčame položiť na stabilné miesto. Orgonit patrí k predmetom s harmonizačnými a ozdravujúcimi vlastnosťami. Vďaka jeho vlneniu sa cítime lepšie, pokojnejš..
89,00€
Bez DPH: 74,17€
Orgonit maxi Yantra hojnosti (20 cm)
Veľký orgonit v tvare kruhu so symbolom Yantra hojnosti. Priemer: približne 20 cm. Odporúčame položiť na stabilné miesto. Orgonit patrí k predmetom s harmonizačnými a ozdravujúcimi vlastnosťami. Vďaka jeho vlneniu sa cítime lepšie, pokojnejšie, zd..
95,00€
Bez DPH: 79,17€
Orgonit maxi Kvet života - Prebudenie (20 cm)
Veľký orgonit v tvare kruhu so symbolom Kvet života - Prebudenie. Priemer: približne 20 cm. Odporúčame položiť na stabilné miesto. Orgonit patrí k predmetom s harmonizačnými a ozdravujúcimi vlastnosťami. Vďaka jeho vlneniu sa cítime lepšie, pokojn..
95,00€
Bez DPH: 79,17€
Orgonit maxi Yantra - Sila srdca (20 cm)
Veľký orgonit v tvare kruhu so symbolom Yantra - Sila srdca. Priemer: približne 20 cm. Odporúčame položiť na stabilné miesto. Orgonit patrí k predmetom s harmonizačnými a ozdravujúcimi vlastnosťami. Vďaka jeho vlneniu sa cítime lepšie, pokojnejšie..
89,00€
Bez DPH: 74,17€
Orgonit maxi 5 Elementov - Rovnováha bytia (20 cm)
Veľký orgonit v tvare kruhu so symbolom 5 Elementov - Rovnováha bytia. Priemer: približne 20 cm. Odporúčame položiť na stabilné miesto. Orgonit patrí k predmetom s harmonizačnými a ozdravujúcimi vlastnosťami. Vďaka jeho vlneniu sa cítime lepšie, p..
95,00€
Bez DPH: 79,17€
Orgonit maxi Yantra - Sila duše (20 cm)
Veľký orgonit v tvare kruhu so symbolom Yantra - Sila duše. Priemer: približne 20 cm. Odporúčame položiť na stabilné miesto. Orgonit patrí k predmetom s harmonizačnými a ozdravujúcimi vlastnosťami. Vďaka jeho vlneniu sa cítime lepšie, pokojnejšie,..
95,00€
Bez DPH: 79,17€
Orgonit hmatka Turmalín so Stromom života a medenou špirálou ID7999
Orgonit so symbolom - Stromom života a medenou špirálou. Orgonit patrí k predmetom s harmonizačnými a ozdravujúcimi vlastnosťami. Vďaka jeho vlneniu sa cítime lepšie, pokojnejšie, zdravšie, vitálnejšie. Napráva taktiež negatívne pôsobenie elektrosmog..
11,99€
Bez DPH: 9,99€
Orgonit kužeľ Budha (6,3 cm)
Orgonit v tvare zrezaného kužeľa so sediacim Budhom na žltom pozadí. Rozmery: 6,3 x 3 cm. Orgonit patrí k predmetom s harmonizačnými a ozdravujúcimi vlastnosťami. Vďaka jeho vlneniu sa cítime lepšie, pokojnejšie, zdravšie, vitálnejšie. Napráva tak..
22,00€
Bez DPH: 18,33€
Orgonit kužeľ Jin-Jang (6,3 cm)
Orgonit v tvare zrezaného kužeľa so symbolom Jin-Jang na podklade žltej farby a farebnými listami. Rozmery: 6,3 x 3 cm. Orgonit patrí k predmetom s harmonizačnými a ozdravujúcimi vlastnosťami. Vďaka jeho vlneniu sa cítime lepšie, pokojnejšie, zdra..
22,00€
Bez DPH: 18,33€
Orgonit kužeľ Pávy (6,3 cm)
Orgonit v tvare zrezaného kužeľa so symbolom farebných pávov. Rozmery: 6,3 x 3 cm. Orgonit patrí k predmetom s harmonizačnými a ozdravujúcimi vlastnosťami. Vďaka jeho vlneniu sa cítime lepšie, pokojnejšie, zdravšie, vitálnejšie. Napráva taktiež ne..
22,00€
Bez DPH: 18,33€
Orgonit list s tvárou Budhu
Orgonit v tvare listu a tvárou Budhu. Dĺžka: 16 cm. Orgonit patrí k predmetom s harmonizačnými a ozdravujúcimi vlastnosťami. Vďaka jeho vlneniu sa cítime lepšie, pokojnejšie, zdravšie, vitálnejšie. Napráva taktiež negatívne pôsobenie elektrosmogu ..
24,00€
Bez DPH: 20,00€
Orgonit maxi Lotos (19 cm)
Veľký orgonit v tvare kruhu so symbolom lotosu. Rozmery: 19 x 1,5 cm. Odporúčame položiť na stabilné miesto. Orgonit patrí k predmetom s harmonizačnými a ozdravujúcimi vlastnosťami. Vďaka jeho vlneniu sa cítime lepšie, pokojnejšie, zdravšie, vitál..
98,90€
Bez DPH: 82,42€
Orgonit Pyramída s hieroglyfmi (8 cm)
Orgonit v tvare pyramídy, s vyrezávanými hieroglyfmi. Dĺžka základne: 8 cm. Výška 7,5 cm. Orgonit patrí k predmetom s harmonizačnými a ozdravujúcimi vlastnosťami. Vďaka jeho vlneniu sa cítime lepšie, pokojnejšie, zdravšie, vitálnejšie. Napráva tak..
35,00€
Bez DPH: 29,17€
Orgonitový držiak na mobil
Orgonitový držiak na mobil. Rozmery: 8 x 6,5 cm. Orgonit patrí k predmetom s harmonizačnými a ozdravujúcimi vlastnosťami. Vďaka jeho vlneniu sa cítime lepšie, pokojnejšie, zdravšie, vitálnejšie. Napráva taktiež negatívne pôsobenie elektrosmogu z m..
15,00€
Bez DPH: 12,50€
Orgonit maxi Šrí jantra štvorec (19 cm)
Veľký orgonit v tvare štvorca so symbolmi Šrí jantry. Rozmery: 19 x 1,5 cm. Odporúčame položiť na stabilné miesto. Orgonit patrí k predmetom s harmonizačnými a ozdravujúcimi vlastnosťami. Vďaka jeho vlneniu sa cítime lepšie, pokojnejšie, zdravšie,..
89,90€
Bez DPH: 74,92€
Orgonit kužeľ s býkom (6,3 cm)
Orgonit v tvare zrezaného kužeľa so symbolom Taurus (Býk). Rozmery: 6,3 x 3 cm. Orgonit patrí k predmetom s harmonizačnými a ozdravujúcimi vlastnosťami. Vďaka jeho vlneniu sa cítime lepšie, pokojnejšie, zdravšie, vitálnejšie. Napráva taktiež negat..
22,00€
Bez DPH: 18,33€
Orgonit kužeľ Ruka Fatimy (4,8 cm)
Orgonit v tvare zrezaného kužeľa so symbolom Ruky Fatimy. Rozmery: 4,8 x 1,8 cm. Orgonit patrí k predmetom s harmonizačnými a ozdravujúcimi vlastnosťami. Vďaka jeho vlneniu sa cítime lepšie, pokojnejšie, zdravšie, vitálnejšie. Napráva taktiež nega..
7,90€
Bez DPH: 6,58€
Orgonit kužeľ Peace (4,8 cm)
Orgonit v tvare zrezaného kužeľa so symbolom Peace (mier). Rozmery: 4,8 x 1,8 cm. Orgonit patrí k predmetom s harmonizačnými a ozdravujúcimi vlastnosťami. Vďaka jeho vlneniu sa cítime lepšie, pokojnejšie, zdravšie, vitálnejšie. Napráva taktiež neg..
7,90€
Bez DPH: 6,58€
Orgonit kužeľ Love (4,8 cm)
Orgonit v tvare zrezaného kužeľa s nápisom Love. Rozmery: 4,8 x 1,8 cm. Orgonit patrí k predmetom s harmonizačnými a ozdravujúcimi vlastnosťami. Vďaka jeho vlneniu sa cítime lepšie, pokojnejšie, zdravšie, vitálnejšie. Napráva taktiež negatívne pôs..
7,90€
Bez DPH: 6,58€
Orgonit Ruka Fatimy - farebná (4 cm)
Orgonit v tvare pologule so symbolom farebnej Ruky Fatimy. Priemer: 4 cm. Orgonit patrí k predmetom s harmonizačnými a ozdravujúcimi vlastnosťami. Vďaka jeho vlneniu sa cítime lepšie, pokojnejšie, zdravšie, vitálnejšie. Napráva taktiež negatívne p..
6,90€
Bez DPH: 5,75€