Ostatné amulety

Ostatné amulety v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Rôzne amulety na ochranu domova, odháňanie zlých snov, či odrušovanie elektromagnetického žiarenia.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Japa Mala (Tulsi)
Japa Mala z indického kríka Tulsi. Japa Mala je indický tradičný ruženec. Mala (sanskrt) v preklade znamená náhrdelník alebo veniec. Počas časov bol prijatý buddhizmom ako thengwa. Thengwa je tradičný tibetský budhistický ruženec, ktorý má 108 ..
17,99€
Bez DPH: 14,99€
Kvet života - zlatá nálepka (14 cm)
Nálepka Kvet života zlatej farby. Priemer 14 cm. Nálepku je možné nalepiť kamkoľvek, kde sa Vám bude páčiť. Kvet života je názov pre geometrický obrazec zložený z niekoľkých rovnomerne rozmiestnených, prekrývajúcich sa kruhov. Tento symbol, ktorý ..
7,99€
Bez DPH: 6,66€
Kvet života - zlatá nálepka (8 cm)
Nálepka Kvet života zlatej farby. Priemer 8 cm. Nálepku je možné nalepiť kamkoľvek, kde sa Vám bude páčiť. Kvet života je názov pre geometrický obrazec zložený z niekoľkých rovnomerne rozmiestnených, prekrývajúcich sa kruhov. Tento symbol, ktorý s..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Kvet života - dúhová nálepka (14 cm)
Farebná nálepka Kvet života, farby sa menia podľa toho, ako na ňu dopadá svetlo. Priemer 14 cm. Nálepku je možné nalepiť kamkoľvek, kde sa Vám bude páčiť. Kvet života je názov pre geometrický obrazec zložený z niekoľkých rovnomerne rozmiestnených,..
8,99€
Bez DPH: 7,49€
Kvet života -dúhová nálepka (8 cm)
Farebná nálepka Kvet života, farby sa menia podľa toho, ako na ňu dopadá svetlo. Priemer 8 cm. Nálepku je možné nalepiť kamkoľvek, kde sa Vám bude páčiť. Kvet života je názov pre geometrický obrazec zložený z niekoľkých rovnomerne rozmiestnených, ..
6,50€
Bez DPH: 5,42€
Tekvička Wu Lou (drevo)
Drevený prívesok tekvičky Wu Lou, zavesenej na nekonečnom uzle - symbole nesmrteľnosti. Tekvička je symbolom tajomstva, plodnosti, trvania života, dlhovekosti, nesmrteľnosti a blahobytu. V jej magickom tvare je obsiahnutý mikrokozmos neba a zeme. ..
4,99€
Bez DPH: 4,16€
Citrín brošňa
Strieborná brošňa, v strede vložený polodrahokam Citrín. Šírka brošne: 4,5 cm. Vlastnosti: Citrín oživuje látkovú výmenu a pôsobí priaznivo pri zažívacích problémoch. Používa sa k prečisteniu črevného traktu a podporuje vylučovanie jedovatých láto..
21,99€
Bez DPH: 18,33€
Keltská špirála na mobil (samolepka)
Keltská špirála ako odrušovač elektromagnetického žiarenia mobilných telefónov, počítačov a pod. Špirála sa jednoducho nalepí na zariadenie. Priemer: 2 cm. Jedná sa o pomôcku našej bioenergie, harmonizuje elektromagnetické pole narušené škodlivým ..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Bábika strachu (veľká)
Guatemalská magická bábika strachu Vám pomáha zbaviť sa všetkých strachov a splniť Vám tajné priania. Veľkosť: 10 cm. Pôvod bábik siaha do čias pred príchodom Španielov do Ameriky, keď ľudia bežne verili na duchov a sily prírody. Tradičnými rituál..
3,40€
Bez DPH: 2,83€
Bábika strachu (malá)
Guatemalská magická bábika strachu Vám pomáha zbaviť sa všetkých strachov a splniť Vám tajné priania. Veľkosť: 5,5 cm. Pôvod bábik siaha do čias pred príchodom Španielov do Ameriky, keď ľudia bežne verili na duchov a sily prírody. Tradičnými rituá..
1,50€
Bez DPH: 1,25€