Ostatné vonné tyčinky

Ostatné vonné tyčinky v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré mesto, ktoré sme zatiaľ nezaradili do žiadnej kategórie.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Vonné tyčinky Fiore d'Oriente Marco Polo Red Mirrha (10 ks)
Vonné tyčinky Marco Polo Red Mirrha sú vyrobené z myrhovníka, keru vysokého až 10 metrov, ktorý rastie v oblastiach východnej Afriky a arabskom polostrove. Podľa starobylého ayurvédskeho lekárstva táto živica poskytuje vnútornú pohodu, omladzuje a ož..
6,99€
Bez DPH: 5,83€
Vonné tyčinky Fiore d'Oriente Marco Polo Olibanum Etiopia (10 ks)
Vonné tyčinky Marco Polo Olibanum Etiopia (Boswellia carterî) vyrobené z kadidla pochádzajúceho z južnej Etiópie, blízko miest, kde sa zrodil človek. Tyčinky sú vhodné počas očistných obradov. Jedno balenie obsahuje 10 tyčiniek o dĺžke asi 23 cm. Jed..
6,99€
Bez DPH: 5,83€
Vonné tyčinky Fiore d'Oriente Marco Polo Olibanum Arabia (10 ks)
Vonné tyčinky Marco Polo Olibanum Arabia (Boswellia carterî) sú typické príjemnou a nezameniteľnou arómou, ktorej vďačia za starostlivý výber najkvalitnejšieho kadidla. Tyčinky sú vhodné počas očistných obradov. Jedno balenie obsahuje 10 tyčiniek o d..
6,99€
Bez DPH: 5,83€
Vonné tyčinky Kalachakra Incense (25 ks)
Vonné tyčinky Kalachakra Incense ručne vyrobené v Tibetan centre v Nepale budhistickými mníchmi z himalájskych bylín - Borievka, Bdellium a iných liečivých bylín. Netestované na zvieratách, 100% prírodné, bez bambusového drievka. Tibet je hornatá ..
6,99€
Bez DPH: 5,83€
Vonné tyčinky Pure Sandalwood Incense (25 ks)
Vonné tyčinky Pure Sandalwood Incense ručne vyrobené v Tibetan centre v Nepale budhistickými mníchmi z himalájskych bylín - Borievka, Bdellium a iných liečivých bylín. Netestované na zvieratách, 100% prírodné, bez bambusového drievka. Doba horenia..
6,99€
Bez DPH: 5,83€
Vonné tyčinky Goloka Nature's Nest
Vonné tyčinky Goloka Nature's Nest sú ručne vyrábané vonné tyčinky najvyššej kvality. Tyčinky sú zložené z vonných driev, živíc, vonných olejov a exotických kvetín a bylín, podľa starých ajurvédskych receptúr. ..
1,99€
Bez DPH: 1,66€
Vonné tyčinky Goloka Nature's Meditation
Vonné tyčinky Goloka Nature's Meditation sú ručne vyrábané vonné tyčinky najvyššej kvality. Tyčinky sú zložené z vonných driev, živíc, vonných olejov a exotických kvetín a bylín, podľa starých ajurvédskych receptúr. ..
1,99€
Bez DPH: 1,66€
Vonné tyčinky Tulasi Vanilla Masala
Tradičné indické tyčinky Tulasi Vanilla Masala s bambusovým drievkom. Tyčinky majú výraznejšiu sladšiu vôňu a pri ich horení sa môžete stretnúť s veľmi širokým spektrom vôní, najmä vanilky. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a pr..
1,99€
Bez DPH: 1,66€
Vonné tyčinky Satya Nag Champa Sacred Ritual
Santalové indické tyčinky Satya Nag Champa Sacred Ritual s bambusovými drievkami. Majú príjemnú vôňu relaxačných účinkov a pri ich horení sa môžete stretnúť s veľmi širokým spektrom vôní. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a p..
1,99€
Bez DPH: 1,66€
Vonné tyčinky Balaji Mystic Moon
Vonné tyčinky Balaji Mystic Moon ručne vyrobené z byliniek pre navodenie pokojnej atmosféry a vyčistenie priestoru od negatívnych vplyvov. Tyčinky sú ručne vyrobené pomocou prírodných byliniek a kvetinových výťažkov. ..
1,99€
Bez DPH: 1,66€
Vonné tyčinky Tulasi Sun (20 ks)
Tradičné indické tyčinky Tulasi Sun s bambusovým drievkom. Tyčinky majú výraznejšiu sladšiu vôňu a pri ich horení sa môžete stretnúť s veľmi širokým spektrom vôní, najmä myrhy. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu väčš..
1,99€
Bez DPH: 1,66€
Vonné tyčinky Vijayshree Golden Nag Patchouli
Vonné tyčinky Vijayshree Golden Nag Patchouli ručne vyrobené z byliniek, korenia, extraktov z kvetín a exotických olejov tak, aby ich vône pozitívne vplývali na atmosféru. ..
1,99€
Bez DPH: 1,66€
Vonné tyčinky Om Ah Hum Lumbini (37 ks)
Tibetské vonné tyčinky Om Ah Hum Lumbini. Tieto vonné tyčinky sú vyrobené z himalájskych bylín (napr. Juniper, Anthopogon, Ambergriss, Clove, Rupkeshar) rastúcich na horských pláňach v Tibete a Nepále, pod dozorom renomovaných majstrov v oblasti ručn..
6,20€
Bez DPH: 5,17€
Vonné tyčinky Satya Nag Champa Spiritual Aura
Santalové indické tyčinky Satya Nag Champa Spiritual Aura s bambusovými drievkami. Majú príjemnú vôňu relaxačných účinkov a pri ich horení sa môžete stretnúť s veľmi širokým spektrom vôní. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a ..
1,99€
Bez DPH: 1,66€
Vonné tyčinky Satya Nag Champa Nirvana
Santalové indické tyčinky Satya Nag Champa Nirvana s bambusovými drievkami. Majú príjemnú vôňu relaxačných účinkov a pri ich horení sa môžete stretnúť s veľmi širokým spektrom vôní. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňa..
1,99€
Bez DPH: 1,66€
Vonné tyčinky Satya Nag Champa Mystic Yoga
Santalové indické tyčinky Satya Nag Champa Mystic Yoga s bambusovými drievkami. Majú príjemnú vôňu relaxačných účinkov a pri ich horení sa môžete stretnúť s veľmi širokým spektrom vôní. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a pre..
1,99€
Bez DPH: 1,66€
Vonné tyčinky Satya Spiritual Healing
Santalové indické tyčinky Satya Spiritual Healing s bambusovými drievkami. Majú príjemnú vôňu relaxačných účinkov a pri ich horení sa môžete stretnúť s veľmi širokým spektrom vôní. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňan..
1,99€
Bez DPH: 1,66€
Vonné tyčinky Satya Namaste
Santalové indické tyčinky Satya Namaste s bambusovými drievkami. Majú príjemnú vôňu relaxačných účinkov a pri ich horení sa môžete stretnúť s veľmi širokým spektrom vôní. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu priesto..
1,99€
Bez DPH: 1,66€
Vonné tyčinky Satya Money
Santalové indické tyčinky Satya Money s bambusovými drievkami. Majú príjemnú vôňu relaxačných účinkov a pri ich horení sa môžete stretnúť s veľmi širokým spektrom vôní. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu priestoro..
1,99€
Bez DPH: 1,66€
Vonné tyčinky Tulasi Myrrh (20 ks)
Tradičné indické tyčinky Tulasi Myrrh s bambusovým drievkom. Tyčinky majú výraznejšiu sladšiu vôňu a pri ich horení sa môžete stretnúť s veľmi širokým spektrom vôní, najmä myrhy. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu vä..
1,99€
Bez DPH: 1,66€
Vonné tyčinky Darshan Om (20 ks)
Vonné tyčinky Darshan Om. V balení sa nachádza 20 tyčiniek. Vôňa týchto tyčiniek prebudí vaše zmysly a osvieži váš domov čerstvou vôňou. Božská vôňa sa bude sa vznášať cez váš domov a vytvorí pokojnú atmosféru. Tieto ručne vyrábané vonné tyčinky s..
1,99€
Bez DPH: 1,66€
Vonné tyčinky Goloka Astagandha Organica
Vonné tyčinky Goloka Astagandha sú ručne vyrábané vonné tyčinky najvyššej kvality, ktoré sú súčasťou novej série Organica. Tyčinky sú zložené z vonných driev, živíc, vonných olejov a exotických kvetín a bylín, podľa starých ajurvédskych receptúr. ..
2,49€
Bez DPH: 2,08€
Vonné tyčinky Goloka Davanam Organica
Vonné tyčinky Goloka Davanam sú ručne vyrábané vonné tyčinky najvyššej kvality, ktoré sú súčasťou novej série Organica. Tyčinky sú zložené z vonných driev, živíc, vonných olejov a exotických kvetín a bylín, podľa starých ajurvédskych receptúr. ..
2,49€
Bez DPH: 2,08€
Vonné františky Nag Champa Super Sandal (12 ks)
Vonné františky Nag Champa Super Sandal sú ručne valcované na bambusovej tyči s prírodnými bylinami a kvetinovými extraktmi. ..
1,99€
Bez DPH: 1,66€
Vonné františky Darshan Amber (10 ks)
Tajomná, opojná vôňa otvárajúca bránu do podvedomia, františky Darshan Amber. Vonné ihlančeky (františky) sú vyrábané zo zmesi exotických kvetov, vybraných bylín a korenia. Svojou delikátnou vôňou jantáru prečistia ovzdušie a navodia duchovnú atmosfé..
1,99€
Bez DPH: 1,66€