Polodrahokamy

Polodrahokamy v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Polodrahokamy sú prírodné vzácne kamene, ktoré sa rozlišujú zložením, vlastnosťami a liečivými účinkami. V tejto kategórii ponúkame opracované (tromlované) polodrahokamy.

Vážený zákazník, prosím majte na pamäti, že niektoré polodrahokamy ponúkané v tejto kategórii máme väčšinou v počte jeden kus, keďže ide o jedinečné produkty. Ak si objednáte polodrahokam, ktorý sa medzitým predal, tak Vám ponúkneme alternatívny produkt v podobe polodrahokamu, ktorý sa najviac podobá tomu na obrázku. Ak by nastal tento prípad, budeme Vás vopred informovať emailom. Ďakujeme za pochopenie.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Lapis lazuli tromlovaný 3 ks v organzovom vrecku
Tromlovaný polodrahokam Lapis lazuli (lazurit) v organzovom vrecku. Lapis lazuli je prírodný polodrahokam indigovo modrej farby zo zlatými pyritovými zrnkami. Lapis lazuli je nazývaný kameňom atlantskej múdrosti. Vlastnosti: Lapis lazuli podpor..
9,99€
Bez DPH: 8,33€
Achát šedý (6,5 cm) ID8719
Prírodný polodrahokam Achát šedý tromlovaný (vyhladený). Rozmery: 6,5 cm. Vlastnosti: Pruhované acháty sú mocným holistickým kameňom, odstraňujú duality a spory, udržujú duševnú pohodu. Rozmiestnený okolo domu chráni pred návštevami iných duší a o..
12,99€
Bez DPH: 10,83€
Achát čierny (8 cm) ID8717
Tromlovaný polodrahokam Achát čierny. Veľkosť: 8 cm. Vlastnosti: Achát čierny, rovnako ako všetky čierne kamene uzemňuje a chráni. Dáva vnútornú silu ísť ďalej a je tiež veľmi užitočný pri udržiavaní mieru v rozhádaných a vystresovaných domácnosti..
12,99€
Bez DPH: 10,83€
Achát čierny (7 cm) ID8716
Tromlovaný polodrahokam Achát čierny. Veľkosť: 7 cm. Vlastnosti: Achát čierny, rovnako ako všetky čierne kamene uzemňuje a chráni. Dáva vnútornú silu ísť ďalej a je tiež veľmi užitočný pri udržiavaní mieru v rozhádaných a vystresovaných domácnosti..
12,99€
Bez DPH: 10,83€
Čaroit ID8715
Prírodný polodrahokam Čaroit tromlovaný (vyhladený). Rozmer: 3,5 cm. Vlastnosti: Čaroit dodáva energiu vyčerpanému organizmu, reguluje krvný tlak, má blahodarný vplyv na oči, srdce, pečeň, pankreas. Napravuje pečeň poškodenú alkoholom. Zbavuje kŕč..
39,99€
Bez DPH: 33,33€
Selenit vajíčko (7 cm)
Polodrahokam Selenit v tvare vajíčka. Výška 7cm. Vlastnosti: Selenit je kameň, ktorý vnáša jas do situácie, otvára spojenie s vyšším vedomím a duchovným sprievodcom. Pohľad na Selenit vzbudzuje v človeku mier a pokoj, preto je vhodný pre meditáciu..
9,99€
Bez DPH: 8,33€
Apatit tromlovaný (3 cm)
Polodrahokam Apatit tromlovaný. Priemerná veľkosť polodrahokamov 3 cm. Cena je za 1 kus. Vlastnosti: Apatit pôsobí proti lenivosti, uzavretosti apatií a nerozhodnosti. Podporuje otvorenosť, spoločenskosť a cieľavedomosť. Pri liečení sa zameriava n..
4,99€
Bez DPH: 4,16€
Chalcedón modrý  extra (4 cm)
Tromlovaný polodrahokam Chalcedón modrý v extra kvalite. Veľkosť do: 4- 6 cm. Vyberieme pre Vás najkrajší kúsok. Vlastnosti: Chalcedón je kameň rečníkov a filozofov, pravidelným nosením odstaňuje prekážky v reči, prináša kreatívne odpovede, pomáha..
7,99€
Bez DPH: 6,66€
Chryzopras tromlovaný extra (2 cm)
Tromlovaný polodrahokam Chryzopras v extra kvalite z Tanzánie  . Priemerná veľkosť polodrahokamov 2 cm. Cena je za 1 kus, vyberieme pre Vás ten najkrajší kúsok. Vlastnosti: Chryzopras je odrodou chalcedónu. Tradične sa nosí ako amulet a ochra..
9,99€
Bez DPH: 8,33€
Kalcit žltý vajíčko (5 cm)
Prírodný polodrahokam Kalcit žltý tromlovaný (vyhladený) v tvare vajíčka. Veľkosť: 5 cm. Cena za 1 kus. Vlastnosti: Kalcit žltý pohlcuje energiu a vracia ju späť odosielateľovi, čo premenil a ešte viac posilnil. Prebúdza psychické schopnosti. P..
9,99€
Bez DPH: 8,33€
Rubín v zoisite vajíčko (5 cm)
Rubín v zelenom zoisite v tvare vajíčka. Veľkosť: 5 cm. Vlastnosti: Rubín v zoisite prináša harmóniu, vyváženosť lásky, nehy a sexuality, podporuje srdcovú činnosť, regeneruje oslabený organizmus, odstraňuje sexuálne neurózy. Vitalizuje energiu v ..
15,99€
Bez DPH: 13,33€
Jaspis Kambaba vajíčko (5 cm)
Tromlovaný tmavozelený polodrahokam Jaspis Kambaba v tvare vajíčka. Veľkosť: 5 cm. Vlastnosti: Jaspis Kambaba je kameňom pokoja a mieru, naplnený zelenou energiou prírody. Jeho tmavé mystické kruhy a sýto zelený povrch navodzujú pohodlie, ochranu ..
9,99€
Bez DPH: 8,33€
Fluorit vajíčko (5 cm)
Polodrahokam Fluorit v tvare vajíčka. Veľkosť: 5 cm. Vlastnosti: Fluorit podporuje myslenie, zvyšuje koncentráciu a pomáha pri rozhodovaní. Pôsobí na uvedomenie si potlačených emócií, dodáva sebadôveru, stimuluje rýchle myslenie a prijímanie infor..
9,99€
Bez DPH: 8,33€
Ametyst vajíčko (5 cm)
Polodrahokam Ametyst v tvare vajíčka. Veľkosť 5 cm. Cena je za 1 kus. Vlastnosti: Ametyst spája realitu a duchovnú sféru, inšpiruje, navodí meditačný stav. Pomáha liečiť neurózy, nepokoj, strach, závislosti na liekoch, alkohole, schizofréniu, bole..
9,99€
Bez DPH: 8,33€
Chalcedón zelený tromlovaný maxi - klasik (7 cm)
Tromlovaný polodrahokam Chalcedón zelený. Priemerná veľkosť: do 7 cm. Vlastnosti: Chalcedón podporuje vzťah k prírode, regeneruje organizmus, podporuje prijatie nových podnetov, imunitný systém, podporuje funkciu žliaz, tlmí horúčku. Mierni cit..
14,99€
Bez DPH: 12,49€
Granát Grossular tromlovaný ID8522
Granát Grossular v tromlovanom tvare, v ponuke je viac podobných kúskov, cena je za 1 kus. Priemerná veľkosť okolo 7 cm. Zeleny granat Grossular má povesť kameňa nádeje, posilnenia všetkého, čo sa stará o Matku Zem, je to kameň prosperity a hojnos..
29,99€
Bez DPH: 24,99€
Tyrkys tromlovaný - placka (3,5 cm)
Tromlovaný polodrahokam Tyrkys v tvare placky. Veľkosť: 3,5 cm. V ponuke máme viac podobných polodrahokamov, zasielame na základe náhodného vyberu. Cena je za 1 kus. Vlastnosti: Tyrkys ochraňuje pred psychickým útokom i pred vplyvmi znečisteného p..
10,99€
Bez DPH: 9,16€
Mesačný kameň tromlovaný - klasik (3,5 cm)
Tromlovaný polodrahokam Mesačný kameň. Priemerná veľkosť 3,5 cm. Cena je za 1 kus. Mesačný kameň je typický viacerými farebnými odtieňmi, v objednávke napíšte, o aký farbený odtieň máte záujem. Vlastnosti: Mesačný kameň (adulár) je spojený s Mesia..
2,70€
Bez DPH: 2,25€
Čaroit tromlovaný - klasik (3,5 cm)
Prírodný polodrahokam Čaroit tromlovaný (vyhladený). Priemerná veľkosť polodrahokamov: 3,5 cm. Cena je za 1 kus. Vlastnosti: Čaroit dodáva energiu vyčerpanému organizmu, reguluje krvný tlak, má blahodarný vplyv na oči, srdce, pečeň, pankreas. Napr..
16,99€
Bez DPH: 14,16€
Sodalit guľa (4 cm)
Polodrahokam Sodalit v tvare gule. Priemer: 4 cm. Vlastnosti: Sodalit predovšetkým mierni strach z chorôb, dodáva odvahu a odstraňuje toxické látky z tela. Mierni problémy, spôsobené nadmerným pitím, fajčením a prejedaním sa, mierni niektoré sexuá..
6,99€
Bez DPH: 5,83€
Heliotrop guľa (4 cm) ID8353
Prírodný polodrahokam Heliotrop tromlovaný v tvare gule. Priemer: 4 cm. Mineralogicky je to zaujímavá kremičitá brekcia, ktorá obsahuje úlomky červeného jaspisu, pyritu, zeleného jaspisu v chalcedónovej matrici. Heliotrop (Bloodstone) je zelenej f..
6,99€
Bez DPH: 5,83€
Tigrie oko guľa (4 cm) ID8351
Tromlovaný polodrahokam Tigrie oko v tvare gule. Priemer: 4 cm. Vlastnosti: Tigrie oko je kameňom rozvahy a koncentrácie. Podporuje zdravie a chráni pred trápením. Svojmu nositeľovi prináša šťastie. Pomáha v časoch smútku a depresie, tíši vnútorné..
6,99€
Bez DPH: 5,83€
Jadeit vajíčko (4,5 cm)
Tromlovaný polodrahokam Jadeit v tvare vajíčka. Veľkosť: 4,5 cm. Vlastnosti: Jadeit symbolizuje päť hlavných cností: múdrosť, spravodlivosť, milosrdenstvo, skromnosť a odvahu. Cenený je v celom svete ako ochranný kameň a tiež ako podnecovateľ nežn..
9,99€
Bez DPH: 8,33€
Heliotrop (6,5 x 6 x 5,5 cm) ID8113
Prírodný polodrahokam Heliotrop v tromlovanom (vyhladenom) tvare. Rozmery: 6,5 x 6 x 5,5 cm. Mineralogicky je to zaujímavá kremičitá brekcia, ktorá obsahuje úlomky červeného jaspisu, pyritu, zeleného jaspisu v chalcedónovej matrici. Heliotrop (Blo..
14,99€
Bez DPH: 12,49€
Heliotrop (6 x 4,5 x 4 cm) ID8112
Prírodný polodrahokam Heliotrop v tromlovanom (vyhladenom) tvare. Rozmery: 6 x 4,5 x 4 cm. Mineralogicky je to zaujímavá kremičitá brekcia, ktorá obsahuje úlomky červeného jaspisu, pyritu, zeleného jaspisu v chalcedónovej matrici. Heliotrop (Blood..
14,99€
Bez DPH: 12,49€