Runy

Runové kamene v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Sady polodrahokamov s keltskými runami.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Runy - Runové kamene (Citrín red)
Sada pozostáva z 24 rún červenej farby germánskeho futhorku na tromlovaných kameňoch Citrínu. Priemerná veľkosť kameňov je do cca 2 cm. História Ide o najstaršiu runovú abecedu, ktoréj názov je odvodený od zvuku prvých rún. Každá runa má svoj n..
34,99€
Bez DPH: 29,16€
Runy - Runové kamene (Karneol blue)
Sada pozostáva z 24 rún germánskeho futhorku na tromlovaných kameňoch karneol s modrými runami. Priemerná veľkosť kameňov je cca 1,5 - 2 cm. História Ide o najstaršiu runovú abecedu, ktoréj názov je odvodený od zvuku prvých rún. Každá runa má s..
34,99€
Bez DPH: 29,16€
Runy - Runové symboly (Lieskové drevo)
Sada pozostáva z 24 rún  germánskeho futhorku na lieskovom dreve . Priemerná veľkosť kameňov je do cca 3 cm. História Ide o najstaršiu runovú abecedu, ktoréj názov je odvodený od zvuku prvých rún. Každá runa má svoj názov zvolený tak, aby ..
45,99€
Bez DPH: 38,33€
Runy - Runové kamene (Krištáľ horský green)
Sada pozostáva z 24 rún zelenej farby germánskeho futhorku na tromlovaných kameňoch krištáľu horského. Priemerná veľkosť kameňov je do cca 3 cm. História Ide o najstaršiu runovú abecedu, ktoréj názov je odvodený od zvuku prvých rún. Každá runa ..
34,99€
Bez DPH: 29,16€
Runy - Runové kamene (Karneol green)
Sada pozostáva z 24 rún germánskeho futhorku na tromlovaných kameňoch karneol so zelenými runami. Priemerná veľkosť kameňov je cca 1,5 - 2 cm. História Ide o najstaršiu runovú abecedu, ktoréj názov je odvodený od zvuku prvých rún. Každá runa má..
29,90€
Bez DPH: 24,92€