Soľné lampy a svietniky

Soľné lampy a svietniky v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Soľné lampy sú vhodným bytovým doplnkom, ktorý navodzuje príjemnú atmosféru. Lampy vydávajú tlmené svetlo, vďaka čomu sú vhodné pri práci s počítačom alebo sledovaní televízie.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Svietnik zo Selenitu ID7489
Svietnik z prírodného polodrahokamu Selenitu okrúhleho tvaru. Rozmer 6,5 x 6,5 cm. Priemer otvoru pre kahanček: cca 4 cm. Vlastnosti: Selenit je kameň, ktorý vnáša jas do situácie, otvára spojenie s vyšším vedomím a duchovným sprievodcom. Pohľad n..
9,99€
Bez DPH: 8,33€
Elektrická lampa z ruženínu A
Elektrická lampa z prírodného polodrahokamu Ruženínu. Výška: 21 cm. Hmotnosť: 2,52 kg. Ruženín je kameňom úprimných citov, liečenia srdca a čistej lásky. Posilňuje oblasť srdca, kde čistí, upokojuje všetko, čo súvisí s činnosťou srdca a psychosoma..
46,99€
Bez DPH: 39,16€
Svietnik Kalcit žltý
Svietnik z prírodného polodrahokamu Kalcitu žltého. Rozmery: 12,5 x 10 x 4,5 cm. Priemer otvoru pre kahanček: cca 4 cm. Vlastnosti: Žltý kalcit pohlcuje energiu a vracia ju očistenú a mocnú späť odosielateľovi. Prebúdza psychické schopnosti. Ničí ..
14,99€
Bez DPH: 12,49€
Svietnik zo sodalitu
Svietnik z prírodného polodrahokamu Sodalitu. Rozmery: 13 x 6 cm. Priemer otvoru pre kahanček: cca 4 cm. Vlastnosti: Sodalit predovšetkým mierni strach z chorôb, dodáva odvahu a odstraňuje toxické látky z tela. Mierni problémy, spôsobené nadmerným..
14,99€
Bez DPH: 12,49€
Svietnik z krištáľu horského
Svietnik z prírodného polodrahokamu Krištáľu. Rozmery: 10 x 6 cm. Priemer otvoru pre kahanček: cca 5 cm. Horský krištáľ pomáha liečiť všetky blokády a negatívne sklony, závislosti, psychosomatické poruchy, slabosti, žiarlivosť, silné bolesti, zápa..
16,99€
Bez DPH: 14,16€
Svietnik z ruženínu
Svietnik z prírodného polodrahokamu Ruženínu. Rozmery: 11 x 5,5 cm. Priemer otvoru pre kahanček: cca 4 cm. V ponuke máme viac podobných svietnikov. Ruženín je kameňom úprimných citov, liečenia srdca a čistej lásky. Posilňuje oblasť srdca, kde čist..
14,99€
Bez DPH: 12,49€
Soľná lampa nepravidelná (9,5 cm) ID1285
Soľná lampa z ružovej himalájskej soli na kahanček. Výška 9,5 cm, priemer otvoru na kahanček 4 cm. Ružová himalájska soľ je jedinečná pre svoj vyvážený obsah minerálov v panenskej podobe. Himalájska kryštalická soľ neobsahuje žiadne umelé alebo ch..
3,99€
Bez DPH: 3,33€
Soľná lampa pravidelná menšia (8 x 7 cm)
Soľná lampa z ružovej himalájskej soli na kahanček. Približné rozmery: 8 x 7 cm. Priemer otvoru pre kahanček: cca 5 cm. Lampa má pravidelný tvar, t. j. dodatočne sa upravovala do tvaru kruhového obvodu. Cena je za 1 kus. Svietiace soľné lampy majú..
6,99€
Bez DPH: 5,83€
Soľná lampa Planéta
Elektrická soľná lampa z ružovej himalájskej soli v tvare gule. Ružová himalájska soľ je jedinečná pre svoj vyvážený obsah minerálov v panenskej podobe. Himalájska kryštalická soľ neobsahuje žiadne umelé alebo chemické prímesi. Soľný kryštál fu..
64,90€
Bez DPH: 54,08€