Sošky a obelisky

Sošky a obelisky v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Sošky a obelisky vytvorené z rôznych druhov opracovaných polodrahokamov.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Labradorit obelisk (12 x 8 cm)
Polodrahokam Labradorit v opracovaný obelisk. Rozmery: 12 x 8 cm. Vlastnosti: Labradorit mierni poruchy a bolesti chrbtice, reumatizmus, depresie, znižuje krvný tlak, reguluje srdcový rytmus, kĺby a kosti, dnu, infekčné choroby a nachladenie, duše..
54,00€
Bez DPH: 45,00€
Unakit Slon soška (5 cm)
Soška slona z prírodného polodrahokamu Unakitu. Rozmery: 5 x 3,5 cm. Vlastnosti: Unakit podporuje trpezlivosť. Pomáha odbúravať nereálne predstavy o sebe samých, odhaľuje naše pravé ja, vďaka nemu môžeme lepšie spoznať svoje vlastné silné a slabé ..
11,99€
Bez DPH: 9,99€
Sodalit Slon soška (5 cm)
Soška slona z prírodného polodrahokamu Sodalitu. Rozmery: 5 x 3,5 cm. Vlastnosti: Sodalit predovšetkým mierni strach z chorôb, dodáva odvahu a odstraňuje toxické látky z tela. Mierni problémy, spôsobené nadmerným pitím, fajčením a prejedaním sa, m..
11,99€
Bez DPH: 9,99€
Magnezit Slon soška (5 cm)
Soška slona z prírodného polodrahokamu Magnezitu. Rozmery: 5 x 3,5 cm. Vlastnosti: Magnezit prináša hlboký kľud pri meditácii, uvoľnenie, vynáša na povrch ilúzie a sebaklamy, uvádza mozgové hemisféry do súladu, prináša odolnosť voči emocionálnemu ..
11,99€
Bez DPH: 9,99€
Jaspis červený Slon soška (5 cm)
Soška slona z prírodného polodrahokamu Jaspisu červeného. Rozmery: 5 x 3,5 cm. Vlastnosti: Jaspis červený prináša vitálnu životodarnú energiu, vôľu, odvahu, vytrvalosť, trpezlivosť, odhodlanosť, nezištnosť, plodnosť, dôveru v tradičné istoty, rovn..
11,99€
Bez DPH: 9,99€
Achát ohnivý obelisk (5,3x3,5 cm)
Achát ohnivý v tvare obelisku, rozmery 5,3 x 3,5 cm. Vlastnosti: Achát ohnivý udržuje pevné spojenie so zemou, prináša pocit bezpečia a istoty. Dokáže poskytnúť oporu v ťažkých chvíľach. Aktivuje koreňovú čakru a vitalitu na všetkých rovinách. Roz..
7,99€
Bez DPH: 6,66€
Jaspis obelisk (5,2x3,5 cm)
Polodrahokam Jaspis v tvare obelisku. Rozmery: 5,2 x 3,5 cm. English: Name: Jasper Features: Protection, Healing, Nature connection, Love. ..
7,99€
Bez DPH: 6,66€
Jaspis austrálsky (mookait) obelisk (6x3,5 cm)
Polodrahokam Jaspis austrálsky (mookait) v tvare obelisku. Rozmery: 6 x 3,5 cm. Vlastnosti: Jaspis austrálsky (mookait) pomáha nájsť potrebný vnútorný pokoj a rovnováhu, umožňuje bez problémov skĺbiť vonkajšie aktivity s vnútornými duchovnými potr..
7,99€
Bez DPH: 6,66€
Ametyst obelisk (5,5x3 cm)
Polodrahokam Ametyst v tvare obelisku. Rozmery: 5,5 x 3 cm. Vlastnosti: Ametyst spája realitu a duchovnú sféru, inšpiruje, navodí meditačný stav. Pomáha liečiť neurózy, nepokoj, strach, závislosti na liekoch, alkohole, schizofréniu, bolesti hlavy ..
7,99€
Bez DPH: 6,66€
Achát ohnivý obelisk (5x3,5 cm)
Achát ohnivý v tvare obelisku, rozmery 5 x 3,5 cm. Vlastnosti: Achát ohnivý udržuje pevné spojenie so zemou, prináša pocit bezpečia a istoty. Dokáže poskytnúť oporu v ťažkých chvíľach. Aktivuje koreňovú čakru a vitalitu na všetkých rovinách. Rozví..
7,99€
Bez DPH: 6,66€
Tigrie oko Anjel soška (5 cm)
Soška v tvare anjela z polodrahokamu Tigrie oko. Výška: 5 cm. Vlastnosti: Tigrie oko je kameňom rozvahy a koncentrácie. Podporuje zdravie a chráni pred trápením. Svojmu nositeľovi prináša šťastie. Pomáha v časoch smútku a depresie, tíši vnútorné k..
14,99€
Bez DPH: 12,49€
Krištáľ horský Anjel soška (6cm)
Soška Anjela z Horského krištáľu. Výška 5 cm. Vhodná do priestoru alebo na meditáciu. Anjel je symbolom ochrany a dobrých správ. Vlastnosti: Horský krištáľ pomáha liečiť všetky blokády a negatívne sklony, závislosti, psychosomatické poruchy, slabo..
20,99€
Bez DPH: 17,49€
Ruženín Anjel soška (5 cm)
Soška anjela z prírodného polodrahokamu ruženínu. Výška: 5 cm. Vlastnosti: Ruženín je kameňom úprimných citov, liečenia srdca a čistej nadosobnej lásky. Posilňuje oblasť srdca, kde čistí, upokojuje všetko, čo súvisí s činnosťou srdca a psychosomat..
13,98€
Bez DPH: 11,65€
Ametyst anjel soška (3,5 cm)
Soška anjela z polodrahokamu Ametyst. Výška: cca 3,5 cm. Vlastnosti: Ametyst spája realitu a duchovnú sféru, inšpiruje, navodí meditačný stav. Pomáha liečiť neurózy, nepokoj, strach, závislosti na liekoch, alkohole, schizofréniu, bolesti hlavy a m..
7,99€
Bez DPH: 6,66€
Fluorit soška
Soška anjela z prírodného polodrahokamu fluoritu. Rozmery: 5 cm výška. Vlastnosti: Fluorit podporuje najvyšší aspekt myslenia, zvyšuje koncentráciu a pomáha pri rozhodovaní. Pôsobí na uvedomenie si potlačených emócií, dodáva sebadôveru, stimuluje ..
11,99€
Bez DPH: 9,99€
Karneol obelisk B (8,5 cm)
Polodrahokam Karneol tromlovaný (vyhladený) obelisk. Rozmery: 8,5 x 8,5 x 5 cm. Položíme do priestoru, na parapet okna, na pracovný stôl. Vlastnosti: vitálna energia Karneolu v nás prebúdza tvorivosť, kreativitu, schopnosť premeniť novozískané poz..
35,90€
Bez DPH: 29,92€
Krištáľ horský Anjel soška (7,5cm)
Soška Anjela z Horského krištáľu. Výška cca 7 cm. Vhodná do priestoru alebo na meditáciu. Anjel je symbolom ochrany a dobrých správ. Vlastnosti: Horský krištáľ pomáha liečiť všetky blokády a negatívne sklony, závislosti, psychosomatické poruchy, s..
39,99€
Bez DPH: 33,33€
Krištáľ horský Anjel soška (5 cm)
Soška Anjela z Horského krištáľu. Výška: 5 cm. Vhodná do priestoru alebo na meditáciu. Anjel je symbolom ochrany a dobrých správ. Vlastnosti: Horský krištáľ pomáha liečiť všetky blokády a negatívne sklony, závislosti, psychosomatické poruchy, slab..
14,99€
Bez DPH: 12,49€