Srdcia

Srdcia z polodrahokamov v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Srdcia sú opracované polodrahokamy v tvare srdca. Sú vhodným módnym alebo dekoratívnym doplnkom do domov a bytov.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Lepidolit vajíčko (5 cm)
Opracovaný polodrahokam Lepidolit v tvare vajíčka. Veľkosť: 5cm. Vlastnosti: Lepidolit je lítiová sľuda väčšinou bledoružovej až fialovej farby, zriedkavo sa nájdu biele, žlté alebo sivé kamene. Kryštály sú priesvitné. Lepidolit uvoľňuje teplú ..
9,99€
Bez DPH: 8,33€
Jaspis brekcia srdce (4 cm)
Polodrahokam Jaspis brekcia v opracovanej forme v tvare srdca. Veľkosť: 4 cm. V ponuke máme viac podobných polodrahokamov, zasielame na základe aktuálnej dostupnosti. Vlastnosti: Jaspis brekcia je kameňom kreativity a fantázie, podnecuje nás k tvo..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Avanturín srdce hmatka 4 cm
Polodrahokam Avanturín v tvare srdca. Veľkosť: 4 cm. Vlastnosti: Avanturín posilňuje sebadôveru a súčasne upokojuje, mierni prudké emócie, uvoľňuje a dodáva optimizmus. Posilňuje schopnosť premeniť sen v skutočnosť. Mierni bolesť pri srdečných ..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Krištáľ horský srdce F
Prírodný polodrahokam Horský krištáľ v tvare srdca do ruky alebo na meditáciu. Veľkosť: 5 cm. Vlastnosti: Horský krištáľ pomáha liečiť všetky blokády a negatívne sklony, závislosti, psychosomatické poruchy, slabosti, žiarlivosť, silné bolesti, záp..
21,99€
Bez DPH: 18,33€
Krištáľ horský srdcia (5,5 cm)
Prírodný polodrahokam Horský krištáľ v tvare srdca do ruky alebo na meditáciu. V ponuké máme viac podobných sŕdc. Rozmery: 5,5 x 5 x 2 cm. Vlastnosti: Horský krištáľ pomáha liečiť všetky blokády a negatívne sklony, závislosti, psychosomatické poru..
25,99€
Bez DPH: 21,66€
Magnezit srdcia
Tromlovaný polodrahokam Magnezit v tvare srdca. Na výber máme viacero magnezitov, v prípade vypredania magnezitov na obrázku, Vám pošleme podobné. Priemerné rozmery sŕdc: 4,2 x 4 x 1,7 cm. Vlastnosti: Magnezit prináša hlboký kľud pri meditácii, uv..
7,90€
Bez DPH: 6,58€
Lapis lazuli srdce (4 cm)
Lapis lazuli (lazurit) v tvare srdca s výraznejšími pyritovými vrypmi. Lapis lazuli je prírodný polodrahokam indigovo modrej farby zo zlatými pyritovými zrnkami. Lapis lazuli je nazývaný kameňom atlantskej múdrosti. Veľkosť: 4 cm. Vlastnosti: Lapi..
19,99€
Bez DPH: 16,66€
Selenit srdce (6,5 cm)
Tromlovaný biely selenit v tvare srdca vhodný na meditáciu. Veľkosť: 6,5 cm. Vlastnosti: Selenit je kameň, ktorý vnáša jas do situácie, otvára spojenie s vyšším vedomím a duchovným sprievodcom. Pohľad na Selenit vzbudzuje v človeku mier a pokoj, p..
6,00€
Bez DPH: 5,00€
Lapis lazuli srdce, sýtomodré (4 cm)
Lapis lazuli (lazurit) v tvare srdca sýtomodrej farby. Lapis je prírodný polodrahokam indigovo modrej farby zo zlatými pyritovými zrnkami. Lapis lazuli je nazývaný kameňom atlantskej múdrosti. Veľkosť: 4 cm. Vlastnosti: Lapis lazuli podporuje konc..
19,99€
Bez DPH: 16,66€