Sviečky

Sviečky v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Sviečky máme rozdelené do troch kategórií - anjelské, čakrové a ostatné. Vyberte si z ponuky nižšie, o ktoré sviečky máte záujem.

Upresniť vyhľadávanie

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Sviečka očistná Slnko - Energia - Podpora ID8989
Očistná sviečka Slnko - Energia - Podpora. Posilní Vaše zámery, šťastie a pozitivitu života. Postup pri očiste sviečkami: pri prvom zapálení je vhodné sa osprchovať, sadnúť si do meditačnej polohy a zobrať očistnú sviečku do rúk. Svoje želanie, pr..
6,49€
Bez DPH: 5,41€
Sviečka očistná Oheň-Očista minulosti ID8988
Očistná sviečka tmavo červenej farby Oheň - Očista minulosti. Pálime v situáciách, ktoré chceme ukončiť, odpútať sa od minulosti, karmickej záťaže. Postup pri očiste sviečkami: pri prvom zapálení je vhodné sa osprchovať, sadnúť si do meditačnej po..
6,49€
Bez DPH: 5,41€
Sviečka očistná - Santal (Tara, 11,5 cm)
Očistná sviečka Santal (Božia ochrana-Muž- Rozhodnutie) odliata z čistého palmového vosku a vonným olejom zo santalu. Pálime pri potrebe Božej ochrany, pre posilnenie energie muža a pri správnom rozhodnutí. Vyrobená ručne s vonným olejom zo Santal..
6,49€
Bez DPH: 5,41€
Sviečka očistná - Myrha (Tara, 11,5 cm)
Očistná sviečka Myrha s  jemnou vôňou myrhy. Používame pri duchovnej  očiste mysle, domu, bytu. Zapaľujeme ju proti depresii, pri modlitbe, pri meditácií. Odporúčame nechať horieť 2  hodiny a opatrne uhasiť. Vyrobená ručne z palmové..
6,49€
Bez DPH: 5,41€
Sviečka očistná - Dračia krv (Tara, 11,5 cm)
Sviečka Dračia krv z palmového vosku ručne odlievaná s vôňou Dračia krv. Používame na očistu bytu, domu a iných priestorov od prekážok , na posilnenie a privolanie životnej energie, na podporu vášne a harmonizovanie partnerstva. Necháme horieť max. 2..
6,49€
Bez DPH: 5,41€
Sviečka očistná - Kadidlo (Tara, 11,5 cm)
Očistná sviečka Kadidlo odliata ručne z čistého palmového vosku s jemnou vôňou kadidla. Pálime na očistu priestorov od nepriaznivého pôsobenia. Upokojuje myšlienky, pomáha pri modlitbe, harmonizuje emócie. Odporúčame nechať horieť 2 - 4 hodiny a opat..
6,49€
Bez DPH: 5,41€
Tara sviečka bieločierna splnová  (Tara, 11,5 cm) ID7410
Tara splnová sviečka bielej a čiernej farby - dokončenie, očista, upokojenie. Pálime počas náročných životných situácií, na upokojenie atmosféry, relaxáciu, pri rozbúrených prírodných živloch, pri modlitbe. Vyrobená ručne z kvalitného parafínu,..
7,49€
Bez DPH: 6,24€
Sviečka očistná - Biela šalvia (Tara, 11,5 cm)
Očistná sviečka Biela šalvia odliata z čistého palmového vosku s lístkami bielej šalvie šamanskej a jemnou vôňou. Pálime pri ťažkých situáciách, pri potrebe duchovne očistiť telo, myseľ, domov, podnikateľský priestor. Pre upokojenie atmosféry a ..
6,49€
Bez DPH: 5,41€
Sviečka vonná - Šalvia  (Tara, 11,5 cm) ID6770
Vonná sviečka Šalvia so silicou šalvie lekárskej na očistu bytu, domu, kancelárie. Upokojuje myšlienky a osviežuje priestor. Pomáha pri hľadaní cesty vo vlastnom živote, harmonizuje na emocionálnej a mentálnej úrovni. Výška sviečky: 11,5 cm. Do..
6,99€
Bez DPH: 5,83€
Sviečka anjelska - Chavakiáš
Sviečka zo série anjelských sviečok - Chavakiáš. Sviečka sivozelenej farby, podporuje zmierenie medzi členmi rodiny, prináša harmóniu. Sviečka je vysoká približne 11 cm, vyrobená je zo 100% palmového vosku. ..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Sviečka anjelska - Jofiel
Sviečka zo série anjelských sviečok - Jofiel. Sviečka oranžovej farby, podnecuje k tvorivosti, spája s vyšším vedomím. Sviečka je vysoká približne 11 cm, vyrobená je zo 100% palmového vosku. ..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Sviečka anjelska - Sandalfon
Sviečka zo série anjelských sviečok - Sandalfon. Sviečka tyrkysovej farby, pomáha poslať modlitby do neba, lieči agresívne sklony. Sviečka je vysoká približne 11 cm, vyrobená je zo 100% palmového vosku. ..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Sviečka anjelska - Zadkiel
Sviečka zo série anjelských sviečok - Zadkiel. Sviečka tmavomodrej farby, pomáha s novými nápadmi a vedomosťami, lieči pamäť a mentálne funkcie. Sviečka je vysoká približne 11 cm, vyrobená je zo 100% palmového vosku. ..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Sviečka anjelska - Serafín
Sviečka zo série anjelských sviečok - Serafín. Sviečka zelenobielej farby, symbol čistej lásky, svetla a ohňa. Sviečka je vysoká približne 11 cm, vyrobená je zo 100% palmového vosku. ..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Sviečka anjelska - Raguel
Sviečka zo série anjelských sviečok - Raguel. Sviečka svetlomodrej farby prináša harmóniu, lieči profesijné a osobné vzťahy. Sviečka je vysoká približne 11 cm, vyrobená je zo 100% palmového vosku. ..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Sviečka anjelska - Azrael
Sviečka zo série anjelských sviečok - Azrael. Sviečka krémovo bielej farby lieči zármutok. Sviečka je vysoká približne 11 cm, vyrobená je zo 100% palmového vosku. ..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Sviečka anjelska - Rafael
Sviečka zo série anjelských sviečok - Rafael. Sviečka sýtozelenej farby lieči fyzické a emocionálne choroby, pomáha začínajúcim liečiteľom. Sviečka je vysoká približne 11 cm, vyrobená je zo 100% palmového vosku. ..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Sviečka anjelska - Natanael
Sviečka zo série anjelských sviečok - Natanael. Sviečka červenej farby prináša koncentráciu a pomáha s postupom na životnej ceste. Sviečka je vysoká približne 11 cm, vyrobená je zo 100% palmového vosku. ..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Sviečka anjelska - Chamuel
Sviečka zo série anjelských sviečok - Chamuel. Sviečka svetlozelenej farby lieči úzkosť a prináša kľud. Sviečka je vysoká približne 11 cm, vyrobená je zo 100% palmového vosku. ..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Sviečka anjelska - Haniel
Sviečka zo série anjelských sviečok - Haniel. Sviečka v kombinácii modrobielej farby pomáha s jasnozrivosťou a harmonizuje ženský cyklus. Sviečka je vysoká približne 11 cm, vyrobená je zo 100% palmového vosku. ..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Sviečka anjelska - Uriel
Sviečka zo série anjelských sviečok - Uriel. Sviečka žltej farby podnecuje tvorivú silu a vnútorný pokoj. Sviečka je vysoká približne 11 cm, vyrobená je zo 100% palmového vosku. ..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Sviečka anjelska - Michael
Sviečka zo série anjelských sviečok - Michael. Sviečka zafírovo modrej farby, lieči nervozitu a úzkosť, čistí energie. Pomáha s logickými a technickými problémami. Sviečka je vysoká približne 11 cm, vyrobená je zo 100% palmového vosku. ..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Sviečka anjelska - Metatron
Sviečka zo série anjelských sviečok - Metatron. Sviečka fialovej farby lieči problémy s učením a sústredením, pomáha s duchovným pochopením a zvýšením vedomia. Sviečka je vysoká približne 11 cm, vyrobená je zo 100% palmového vosku. ..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Sviečka anjelska - Gabriel
Sviečka zo série anjelských sviečok - Gabriel. Sviečka ružovej farby lieči úzkosť a napomáha tvorivosti. Sviečka je vysoká približne 11 cm, vyrobená je zo 100% palmového vosku. ..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Sviečka anjelska - Kristus
Sviečka zo série anjelských sviečok - Kristus. Sviečka bielej farby symbolizujúca lásku, odpustenie a čistotu. Sviečka je vysoká približne 11 cm, vyrobená je zo 100% palmového vosku. ..
5,99€
Bez DPH: 4,99€