Symboly zo staromosadze

Amulety - Symboly zo staromosadze v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Séria amuletov vytvorených zo staromosadze zobrazujúca rôzne náboženské symboly.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Amulet symbol 60: Sup
Sup - strážca starovekého Egypta. Obranca získaných privilégií a miesta v spoločenskej hierarchii. Veští osud a dovedie upozorniť na veci a predmety, ktoré ovplyvnia našu budúcnosť. Je duchovným sprievodcom a symbolom ľudskej duše. Posilňuje vôľu ..
6,60€
Bez DPH: 5,50€
Amulet symbol 58: Jantra
Jantra - univerzálny silný ochranný amulet nielen pri meditáciách. Jantra - univerzálny znak pochádzajúci z hinduizmu. Je to druh mandaly symbolizujúci zvolené božstvo a božskú silu, ktorej sa chceme pokloniť. Dáva možnosť meditácie v mnohých aspe..
6,60€
Bez DPH: 5,50€
Amulet symbol 57: Symbol zjednotenia
Symbol zjednotenia - vytvorený Srí Sai Babou, ako emblém odvekej správnej cesty. Symbol zjednotenia náboženských vyznaní v mene mieru a duchovného rozvoja ľudstva, založeného na vzájomnej tolerancii. Je vytvorený súčasným duchovným učiteľom Srí Sa..
6,60€
Bez DPH: 5,50€
Amulet symbol 56: Fanes
Fanes - prináša upokojenie a čas na zamyslenie, symbolizuje nový život. Fanes - grécky boh času vo zverokruhu mandaly. Symbol kozmického poriadku a harmónie, správneho sledu udalostí. Ako talizman dovoľuje harmonicky spojiť vhodné činnosti, udalos..
6,60€
Bez DPH: 5,50€
Amulet symbol 53: Čínsky mesačný kalendár
Čínsky mesačný kalendár - prináša žiaduce vlastnosti a obklopujú majiteľa ochranou zverokruhu. Čínsky mesačný kalendár - zobrazuje kolobeh večného zrodenia a nekonečnosti existencie. Je často používaným ozdobným motívom, ktorý má prinášať nový živ..
6,60€
Bez DPH: 5,50€
Amulet symbol 51: Óm
Óm - staroveký indický znak, ktorý vystupuje v hinduistickom náboženstve. Je to vizuálna forma magického zvuku, mantry, uľahčujúci precitnutie, osvietenie a zjednotenie s najvyšším princípom. Umiestnenie na lotosovom kvete prináša stav pokoja. Je sym..
6,60€
Bez DPH: 5,50€
Amulet symbol 50: Kresťanský kríž Golgoty
Kresťanský kríž Golgoty - symbol spasenia, utrpenie, silné viery, chráni pred zlom. Kresťanský kríž Golgoty - symbolizuje silnú vieru a víťazstvo nad utrpením, pripravenosť k pomoci blížnemu. Jeho nosenie prináša dôveryhodnosť, chráni pred zlými s..
6,60€
Bez DPH: 5,50€
Amulet symbol 49: Aztécky kalendár
Aztécky kalendár - symbol minulosti, večnosti a pravdy. Aztécky kalendár čiže Kameň Slnka - veľký oltár na chválu života s astrologickými symbolmi. Zasvätenci z neho s veľkou presnosťou vyčítali periódy obehov planét, obdobie zatmenia a iných astr..
6,60€
Bez DPH: 5,50€
Amulet symbol 48: Hexagram Dávidova hviezda
Hexagram Dávidova hviezda - symbol viditeľného a neviditeľného sveta, znamená rovnováhu medzi protikladmi. Hexagram Dávidova hviezda - vedľa pentagramu najpopulárnejší magický znak, symbol viditeľného a neviditeľného sveta. Predstavuje statickú ro..
6,60€
Bez DPH: 5,50€
Amulet symbol 47: Veľký vojnový talizman
Veľký vojnový talizman - chráni pred utrpením a rozvíja schopnosť plánovať a takticky sa rozhodovať. Veľký vojnový talizman - kabalistický magický štít, chrániaci pred ranami a utrpením. Posilňuje bezpečie vo vojne a v dobe vojenskej služby. Magic..
6,60€
Bez DPH: 5,50€
Amulet symbol 43: Kresťanský symbol viery, nádeje a lásky
Kresťanský symbol viery, nádeje a lásky. Vonkajší kruh vyjadruje svätožiaru silnej viery a pravdy - atribút Krista a Márie. Kruh svetelných lúčov symbolizuje božské svetlo, ktoré dáva nádej, prináša osvietenie, ukazuje cestu, vedie cez prekážky (p..
6,60€
Bez DPH: 5,50€
Amulet symbol 42: Keltský kríž
Keltský kríž - napomáha pri jasnozrivosti a kúzlach. Keltský kríž - zobrazuje starobylý kruh - mandalu - v kresťanskom kríži. Mal rozlíšiť tento spoločenský a kultúrny kruh od iných, ukazuje ho ako inteligentnejšiu, vyššiu civilizáciu a uprednostn..
6,60€
Bez DPH: 5,50€
Amulet symbol 40: Skrížená vadžra
Skrížená vadžra - pomáha navodiť rovnováhu tela, duše a mysle. Skrížená vadžra - budhistický symbol nezničiteľnosti dávajúci moc a vieru v stále znovuzrodenie. Je atribútom jedného z piatich vtelení Budhu. Používa sa pri tantrickej meditácii, napo..
6,60€
Bez DPH: 5,50€
Amulet symbol 38: Staročínsky symbol dlhovekosti
Staročínsky symbol dlhovekosti - napomáha kondícii tela a mysle. Staročínsky symbol dlhovekosti - podľa tradície základ šťastného života. Zložité konštelácie čiar majú stále prebúdzať vitálne sily a vnútornú energiu, napomáhajú kondícii tela a mys..
6,60€
Bez DPH: 5,50€
Amulet symbol 37: Dlaň šťastia
Dlaň šťastia - napomáha šťastnému osudu človeku oddaného Bohu. Dlaň šťastia - tzv. Srdcová ruka Krišnu - symbol aktivity a vlády, symbol osudu človeka stojaceho v Božej dlani. Znamená priateľskú otvorenosť, odpustenie, štedrosť a vľúdnosť. Amulet,..
6,60€
Bez DPH: 5,50€
Amulet symbol 36: Fu - staročínsky symbol šťastia
Fu - staročínsky symbol šťastia - prináša taký druh šťastia, aký si praje obdarovaná osoba, veľmi obľúbený pre novomanželov. Fu - staročínsky symbol šťastia, ktorý, na rozdiel od mnohých iných talizmanov, symbolizuje šťastie v úplnosti. Magické sl..
6,60€
Bez DPH: 5,50€
Amulet symbol 35: Jin-jang v kruhu ôsmich triagramov
Jin-jang v kruhu ôsmich triagramov - sila života, proti zlým silám. Jin-jang v kruhu ôsmich triagramov - vyjadrenie síl tvoriacich kozmos - tvorenie, prijímanie, prehlbovanie, trvanie, prenikanie, zjednocovanie, naplňovanie a podporovanie. Symbol ..
6,60€
Bez DPH: 5,50€
Amulet symbol 34: Jin-Jang
Jin-Jang - symbol vesmírnej rovnováhy, symbol života. Jin-Jang - čínsky symbol filozofie taoizmu, symbol stálej existencie a harmónie v celom kozme existujúcej vďaka rovnováhe medzi protichodnými prvkami jin a jang. Jang - biely, mužský znak, aktí..
6,60€
Bez DPH: 5,50€
Amulet symbol 33: Čínsky ochranný duch
Čínsky ochranný duch - osobný strážca, pomáha nájsť duševnú rovnováhu, vyjsť z ťažkostí. Čínsky ochranný duch považovaný za osobného strážcu, ktorý ochraňuje v najťažších chvíľach zrútenia, kedy človek pochybuje o existencii akýchkoľvek pozitívnyc..
6,60€
Bez DPH: 5,50€
Amulet symbol 32: Kráľovská pečať
Kráľovská pečať - dodáva sebadôveru a vodcovské schopnosti. Kráľovská pečať (Suppiluliuma I. - významný vládca Chetitskej ríše, 14. stor. pred Kr.) - kópia sa neskôr stala talizmanom pre získanie vlády, pôct, dobývanie nových a rozširovanie existu..
6,60€
Bez DPH: 5,50€
Amulet symbol 30: Tretí slnečný pentakel
Tretí slnečný pentakel - pre dobré začiatky a príjemné prekvapenia. Tretí slnečný pentakel - amulet pre šťastné začiatky v podnikaní a kariére, pomáha k naplneniu všetkých predsavzatí. Dáva možnosť vydareného začiatku a čoskoro prináša prvé úspech..
6,60€
Bez DPH: 5,50€
Amulet symbol 28: Magické anagramy
Magické anagramy - dávajú voľnosť citom a slúžia k prebudeniu spiaceho srdca. Magické anagramy - milostné zaklínadlá, používané k príprave talizmanov lásky. Majú dať voľnosť citom a najskrytejším očakávaniam. Rituálne kresby týchto znakov na vecia..
6,60€
Bez DPH: 5,50€
Amulet symbol 27: Cigánsky amulet
Cigánsky amulet - chráni pred kúzlami, závisťou a ľudskou zlobou. Cigánsky amulet proti kúzlam a kliatbam. Má chrániť pred všetkými pohanskými praktikami, pred závisťou, ľudskou ľstivosťou, podrazy a nečistým konaním nepriateľov i falošných priate..
6,60€
Bez DPH: 5,50€
Amulet symbol 26: Caligostrov tajomný magický kód
Caligostrov tajomný magický kód - pre splnenie dobrých prianí a zažehnanie zla. Caligostrov tajomný magický kód, ktorého pomocou mág, alchymista a šarlatán, používajúc náhodných kombinácií písmen z jednotlivých Troch Šalamúnových klíčkov, tvoril z..
6,60€
Bez DPH: 5,50€
Amulet symbol 23: Symbol piatich požehnaní
Symbol piatich požehnaní - prináša šťastie, zdravie, dobrú povahu, mier, dlhovekosť. Pochádza z kultúry starovekej Číny. Bol to veľmi populárny motív na odevoch, vojenských štítoch a rôznych ozdobách. Predstavoval symbolických 5 netopierov okolo z..
6,60€
Bez DPH: 5,50€