Vône do kúpeľa

Vône do kúpeľa v ponuke mášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Vôňa do kúpeľa Aloe Vera (Slow-Natur 10 ml)
Vôňa do kúpeľa alebo sauny - Aloe Vera. Veľkosť balenia: 10 ml. Vône do kúpeľa alebo sauny sú vodou riediteľné oleje, ktoré sú vyrábané a spracované procesom, ktorý umožní ich bezproblémové rozpustenie vo vode bez toho, aby zanechali olejové škvrn..
2,40€
Bez DPH: 2,00€
Vôňa do kúpeľa Zelené jablko (Slow-Natur 10 ml)
Vôňa do kúpeľa alebo sauny - Zelené jablko. Veľkosť balenia: 10 ml. Vône do kúpeľa alebo sauny sú vodou riediteľné oleje, ktoré sú vyrábané a spracované procesom, ktorý umožní ich bezproblémové rozpustenie vo vode bez toho, aby zanechali olejové š..
2,40€
Bez DPH: 2,00€
Vôňa do kúpeľa Šťastný deň (Slow-Natur 10 ml)
Vôňa do kúpeľa alebo sauny - Šťastný deň. Veľkosť balenia: 10 ml. Vône do kúpeľa alebo sauny sú vodou riediteľné oleje, ktoré sú vyrábané a spracované procesom, ktorý umožní ich bezproblémové rozpustenie vo vode bez toho, aby zanechali olejové škv..
2,40€
Bez DPH: 2,00€
Vôňa do kúpeľa Mentha (Slow-Natur 10 ml)
Vôňa do kúpeľa alebo sauny - Mentha. Veľkosť balenia: 10 ml. Vône do kúpeľa alebo sauny sú vodou riediteľné oleje, ktoré sú vyrábané a spracované procesom, ktorý umožní ich bezproblémové rozpustenie vo vode bez toho, aby zanechali olejové škvrny. ..
2,40€
Bez DPH: 2,00€
Vôňa do kúpeľa Lesné ovocie (Slow-Natur 10 ml)
Vôňa do kúpeľa alebo sauny - Lesné ovocie. Veľkosť balenia: 10 ml. Vône do kúpeľa alebo sauny sú vodou riediteľné oleje, ktoré sú vyrábané a spracované procesom, ktorý umožní ich bezproblémové rozpustenie vo vode bez toho, aby zanechali olejové šk..
2,40€
Bez DPH: 2,00€
Vôňa do kúpeľa Kleopatra (Slow-Natur 10 ml)
Vôňa do kúpeľa alebo sauny - Kleopatra. Veľkosť balenia: 10 ml. Vône do kúpeľa alebo sauny sú vodou riediteľné oleje, ktoré sú vyrábané a spracované procesom, ktorý umožní ich bezproblémové rozpustenie vo vode bez toho, aby zanechali olejové škvrn..
2,40€
Bez DPH: 2,00€