Vonné tyčinky

Vonné tyčinky v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Najlepší výber vonných tyčiniek pre spríjemnenie Vášho pohodlia u Vás doma. Vonné tyčinky máme rozdelené vo viacerých kategóriách, vyberte si z ponuky nižšie.

Vonné tyčinky máme rozdelené v kategóriách uvedených nižšie.

Upresniť vyhľadávanie

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Vonné tyčinky Fiore d'Oriente Marco Polo Red Mirrha (10 ks)
Vonné tyčinky Marco Polo Red Mirrha sú vyrobené z myrhovníka, keru vysokého až 10 metrov, ktorý rastie v oblastiach východnej Afriky a arabskom polostrove. Podľa starobylého ayurvédskeho lekárstva táto živica poskytuje vnútornú pohodu, omladzuje a ož..
6,99€
Bez DPH: 5,83€
Vonné tyčinky Fiore d'Oriente Marco Polo Olibanum Etiopia (10 ks)
Vonné tyčinky Marco Polo Olibanum Etiopia (Boswellia carterî) vyrobené z kadidla pochádzajúceho z južnej Etiópie, blízko miest, kde sa zrodil človek. Tyčinky sú vhodné počas očistných obradov. Jedno balenie obsahuje 10 tyčiniek o dĺžke asi 23 cm. Jed..
6,99€
Bez DPH: 5,83€
Vonné tyčinky Fiore d'Oriente Marco Polo Olibanum Arabia (10 ks)
Vonné tyčinky Marco Polo Olibanum Arabia (Boswellia carterî) sú typické príjemnou a nezameniteľnou arómou, ktorej vďačia za starostlivý výber najkvalitnejšieho kadidla. Tyčinky sú vhodné počas očistných obradov. Jedno balenie obsahuje 10 tyčiniek o d..
6,99€
Bez DPH: 5,83€
Vonné tyčinky Kalachakra Incense (25 ks)
Vonné tyčinky Kalachakra Incense ručne vyrobené v Tibetan centre v Nepale budhistickými mníchmi z himalájskych bylín - Borievka, Bdellium a iných liečivých bylín. Netestované na zvieratách, 100% prírodné, bez bambusového drievka. Tibet je hornatá ..
6,99€
Bez DPH: 5,83€
Vonné tyčinky Pure Sandalwood Incense (25 ks)
Vonné tyčinky Pure Sandalwood Incense ručne vyrobené v Tibetan centre v Nepale budhistickými mníchmi z himalájskych bylín - Borievka, Bdellium a iných liečivých bylín. Netestované na zvieratách, 100% prírodné, bez bambusového drievka. Doba horenia..
6,99€
Bez DPH: 5,83€
Vonné tyčinky HEM San Michael Archandel (20 ks)
Tradičné indické tyčinky HEM San Miguel Arcandel s maditačnou vôňou a bambusovým drievkom. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu väčších priestorov. Dĺžka tyčiniek: cca 23 cm. Počet tyčiniek v balení: 20. Doba horeni..
1,99€
Bez DPH: 1,66€
Vonné tyčinky HEM Sandal Vanilla (20 ks)
Tradičné indické tyčinky HEM Sandal Vanilla s maditačnou vôňou a bambusovým drievkom. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu väčších priestorov. Dĺžka tyčiniek: cca 23 cm. Počet tyčiniek v balení: 20. Doba horenia: cc..
1,99€
Bez DPH: 1,66€
Vonné tyčinky HEM Saint Therese (20 ks)
Tradičné indické tyčinky HEM Saint Therese s maditačnou vôňou a bambusovým drievkom. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu väčších priestorov. Dĺžka tyčiniek: cca 23 cm. Počet tyčiniek v balení: 20. Doba horenia: cca..
1,99€
Bez DPH: 1,66€
Vonné tyčinky HEM Black Love (20 ks)
Tradičné indické tyčinky HEM Black Love s maditačnou vôňou a bambusovým drievkom. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu väčších priestorov. Dĺžka tyčiniek: cca 23 cm. Počet tyčiniek v balení: 20. Doba horenia: cca 30..
1,99€
Bez DPH: 1,66€
Vonné tyčinky HEM Mantra Masala Agarbatti
Hem Mantra Masala Agarbatti vonné tyčinky patria k najtradičnejším tyčinkám vyrábaných v Indii. Sú vytvorené zmesou aromatických bylín a olejov, ručne rolované na bambusové drievko. Sú vysoko cenené vďaka svojim upokojujúcim a očistným účinkom. ..
1,99€
Bez DPH: 1,66€
Vonné tyčinky Goloka Nature's Nest
Vonné tyčinky Goloka Nature's Nest sú ručne vyrábané vonné tyčinky najvyššej kvality. Tyčinky sú zložené z vonných driev, živíc, vonných olejov a exotických kvetín a bylín, podľa starých ajurvédskych receptúr. ..
1,99€
Bez DPH: 1,66€
Vonné tyčinky Goloka Nature's Meditation
Vonné tyčinky Goloka Nature's Meditation sú ručne vyrábané vonné tyčinky najvyššej kvality. Tyčinky sú zložené z vonných driev, živíc, vonných olejov a exotických kvetín a bylín, podľa starých ajurvédskych receptúr. ..
1,99€
Bez DPH: 1,66€
Vonné tyčinky Tulasi Vanilla Masala
Tradičné indické tyčinky Tulasi Vanilla Masala s bambusovým drievkom. Tyčinky majú výraznejšiu sladšiu vôňu a pri ich horení sa môžete stretnúť s veľmi širokým spektrom vôní, najmä vanilky. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a pr..
1,99€
Bez DPH: 1,66€
Vonné tyčinky Satya Nag Champa Sacred Ritual
Santalové indické tyčinky Satya Nag Champa Sacred Ritual s bambusovými drievkami. Majú príjemnú vôňu relaxačných účinkov a pri ich horení sa môžete stretnúť s veľmi širokým spektrom vôní. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a p..
1,99€
Bez DPH: 1,66€
Stojan na vonné tyčinky (hnedý) Dlaň Krišny (keramika)
Stojan Dlaň Krišny hnedej farby na vonné tyčinky. Rozmery: 12 x 6 x 1,5 cm. ..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Vonné tyčinky Fiore d'Oriente Surya Namaskar Yoga (10 ks)
Vonné tyčinky Fiore d'Oriente Surya Namaskar Yoga. Jedno balenie obsahuje 10 tyčiniek o dĺžke 23 cm. Jedna tyčinka horí 65 - 80 minút. Tieto prírodné tyčinky boli vyrobené na základe receptov pochádzajúcich z Indie, kde sa postup výroby uchováva c..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Vonné tyčinky Fiore d'Oriente Spice Yoga (10 ks)
Vonné tyčinky Fiore d'Oriente Spice Yoga. Jedno balenie obsahuje 10 tyčiniek o dĺžke 23 cm. Jedna tyčinka horí 65 - 80 minút. Tieto prírodné tyčinky boli vyrobené na základe receptov pochádzajúcich z Indie, kde sa postup výroby uchováva cez mnoho ..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Vonné tyčinky Fiore d'Oriente Shanti Yoga (10 ks)
Vonné tyčinky Fiore d'Oriente Shanti Yoga. Jedno balenie obsahuje 10 tyčiniek o dĺžke 23 cm. Jedna tyčinka horí 65 - 80 minút. Tieto prírodné tyčinky boli vyrobené na základe receptov pochádzajúcich z Indie, kde sa postup výroby uchováva cez mnoho..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Vonné tyčinky Fiore d'Oriente Sandal Yoga (10 ks)
Vonné tyčinky Fiore d'Oriente Sandal Yoga. Jedno balenie obsahuje 10 tyčiniek o dĺžke 23 cm. Jedna tyčinka horí 65 - 80 minút. Tieto prírodné tyčinky boli vyrobené na základe receptov pochádzajúcich z Indie, kde sa postup výroby uchováva cez mnoho..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Vonné tyčinky Fiore d'Oriente Prana Yoga (10 ks)
Vonné tyčinky Fiore d'Oriente Prana Yoga. Jedno balenie obsahuje 10 tyčiniek o dĺžke 23 cm. Jedna tyčinka horí 65 - 80 minút. Tieto prírodné tyčinky boli vyrobené na základe receptov pochádzajúcich z Indie, kde sa postup výroby uchováva cez mnoho ..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Vonné tyčinky Fiore d'Oriente Peace and Love Yoga (10 ks)
Vonné tyčinky Fiore d'Oriente Peace and Love Yoga. Jedno balenie obsahuje 10 tyčiniek o dĺžke 23 cm. Jedna tyčinka horí 65 - 80 minút. Tieto prírodné tyčinky boli vyrobené na základe receptov pochádzajúcich z Indie, kde sa postup výroby uchováva c..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Vonné tyčinky Fiore d'Oriente Om Yoga (10 ks)
Vonné tyčinky Fiore d'Oriente Om Yoga. Jedno balenie obsahuje 10 tyčiniek o dĺžke 23 cm. Jedna tyčinka horí 65 - 80 minút. Tieto prírodné tyčinky boli vyrobené na základe receptov pochádzajúcich z Indie, kde sa postup výroby uchováva cez mnoho gen..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Vonné tyčinky Fiore d'Oriente Olibanum Yoga (10 ks)
Vonné tyčinky Fiore d'Oriente Olibanum Yoga. Jedno balenie obsahuje 10 tyčiniek o dĺžke 23 cm. Jedna tyčinka horí 65 - 80 minút. Tieto prírodné tyčinky boli vyrobené na základe receptov pochádzajúcich z Indie, kde sa postup výroby uchováva cez mno..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Vonné tyčinky Fiore d'Oriente Natural Champa Yoga (10 ks)
Vonné tyčinky Fiore d'Oriente Natural Champa Yoga. Jedno balenie obsahuje 10 tyčiniek o dĺžke 23 cm. Jedna tyčinka horí 65 - 80 minút. Tieto prírodné tyčinky boli vyrobené na základe receptov pochádzajúcich z Indie, kde sa postup výroby uchováva c..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Vonné tyčinky Fiore d'Oriente Mudra Yoga (10 ks)
Vonné tyčinky Fiore d'Oriente Mudra Yoga. Jedno balenie obsahuje 10 tyčiniek o dĺžke 23 cm. Jedna tyčinka horí 65 - 80 minút. Tieto prírodné tyčinky boli vyrobené na základe receptov pochádzajúcich z Indie, kde sa postup výroby uchováva cez mnoho ..
5,99€
Bez DPH: 4,99€