Vykladacie karty

Vykladacie karty v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Výstřední výkladové karty - Moje síla (Richard Gonzor, Daniel Kripner)
Každá karta nesie príbeh. Príbeh, ktorý sa naozaj stal. Vždy, keď niekto povedal niečo, čo nás na chvíľu zastavilo a inšpirovalo, tak sme to zapísali a zapracovali do týchto kariet aj s následným výkladom. Je to koncentrát toho najlepšieho a najsilne..
22,95€
Bez DPH: 20,86€
Vykládací karty archanděla Gabriela - 44 kariet s knihou (Doreen Virtue)
Meno Gabriel znamená Božia sila. Archanjel Gabriel nám prepožičiava silu ísť ďalej vo chvíľach, kedy nám život stavia do cesty prekážky, alebo keď si nevieme rady. Jeho posolstvá sú ľahko zrozumiteľné a aj dnes v modernej dobe nám poskytuje svoje ved..
8,89€
Bez DPH: 8,08€
Náladové karty - sada kariet (Andrea Harrn)
Odhaľte príčinu svojich pocitov, zbavte sa negatívnych emócií a dosiahnite všetkého, po čom túžite. Psychológia nemusí byť zložitá. Náladové karty ponúkajú zábavný a jednoduchý spôsob, ktorý vám pomôže identifikovať a preskúmať svoje nálady a emócie...
15,59€
Bez DPH: 14,17€
Mystická Lenormand - 36 kariet s knihou (Regula Elizabeth Fiechter)
V Európe azda vôbec najobľúbenejšie a najrozšírenejšie vykladacie karty svetoznámej "parížskej Sibylly", Mademoiselle Lenormand (1772-1843), v nádhernom novom spracovaní. Každá karta je teraz mystickým zážitkom! Urban Trösch stvárnil obrazové poso..
13,35€
Bez DPH: 12,14€
Kouzelná moc květin - 44 kariet s knihou (Tess Whitehurst)
Kvety sú dokonalými sprievodcami pri veštení, lebo podobne ako anjeli presahujú svojou fyzickou formu. Mnoho kultúr a kozmológií kvetinám pripisuje význam, ktorý ďaleko presahuje ich liečebné účinky a krásu: predstavujú božstvá, odveké duchovné príbe..
15,99€
Bez DPH: 14,54€
Medicinské karty - 52 kariet s knihou (Jamie Sams)
Medicínske karty vychádzajú z dávneho učenia amerických indiánov. Tí považovali zvieratá za sprievodcu, ktorí nám môžu pomôcť nájsť harmóniu a rovnováhu na našej životnej ceste. Tieto karty sú nádhernou pomôckou pre osobný rast. Okrem vedenia na "Duc..
15,99€
Bez DPH: 14,54€
Andělé drahých kamenů - 44 kariet (Margaret Ann Lembo)
Drahé kamene sú mocným nástrojom, ktorý môžete použiť na ceste za sebapoznaním. Prihovárajú k nám prostredníctvom farieb a tvarov a odovzdávajú svoje posolstvá, ktorá dokážu mnohými spôsobmi motivovať, inšpirovať i uzdravovať. Balíček vykladacích ..
14,25€
Bez DPH: 12,95€
Líviine karty lásky - 36 kariet (Lívia)
Líviine karty lásky sú pomôckou pre každého, kto chce hlbšie nazrieť do svojich vzťahov. Sú vhodné ako pre začiatočníkov, tak aj pre pokročilých. ..
7,69€
Bez DPH: 6,99€
Thovt - Chrám moudrosti - 49 kariet s knihou (Kerstin Simoné)
Pre prácu s kartami Thovt - Chrám múdrosti nie je potrebné zvláštnej prípravy. Každý by však mal byť do istej miery oboznámený s Thovtovým učením, aby pochopil jednotlivé pokyny. Pre človeka má každá vytiahnutá karta hlboký zmysel. V prvom okamihu ne..
14,25€
Bez DPH: 12,95€
Mlle Lenormand - 36 kariet s návodom
36 pôvodných vykladacích kariet z 19. storočia so symbolmi hracích kariet. ..
8,59€ 7,14€ -17%
Bez DPH: 6,49€
Ponaučení duše a poslání duše - 63 kariet s knihou (Sonja Choquette)
Táto sada 63 kariet a sprievodná príručka s názvom Ponaučenie duše a poslanie duše vám bude nápomocná pri odpovedaní životných najviac vážnych a naliehavých otázok: Čo je mojím životným cieľom / zámerom? A čo sa tu na tomto svete mám naučiť? Karty..
16,89€
Bez DPH: 15,35€
Karty mořských panen - 45 kariet s brožúrou (Lucy Cavendish)
Morské panny sú bytosti, ktoré nám ukazujú, ako viac milovať seba samých a ako si lepšie porozumieť. Učia nás, ako môžeme osláviť našu zmyselnosť. Vážia si ženskosť, jasajú nad našou plodnosťou, sú hrdé na naše túžby, našu krásu a pudovosť. Žiadajú n..
14,89€
Bez DPH: 13,54€
Tattvické karty (Jonn Mumford)
Mágia tattví prináša efektívne náuku, v ktorej sa spája duchovná múdrosť Východu s magickou praxou Západu. Toto fascinujúce, jedinečné, osvedčené a ľahko využiteľné učenie predstavuje ucelený systém vyššieho psychického rozvoja, ktorý je založený na ..
24,99€
Bez DPH: 22,72€
Líviine malé cigánske karty (Lívia)
Cigánske karty sú najjednoduchšou formou komunikácie s vyššími sférami. Práve preto ich odporúčam aj začiatočníkom. Všetkým priaznivcom veštenia prajem príjemné chvíle strávené v spoločnosti mojich cigánskych kariet. (Lívia) ..
7,25€
Bez DPH: 6,59€
Dotek lásky - 50 kariet s knihou (Angela Hartfield)
Vykladacie karty Dotyk lásky vám odhalia nové spôsoby a cesty, ako do svojho života vniesť viac lásky a porozumenia. Nezáleží na tom, či práve prežívate láskyplný vzťah, alebo svojho životného partnera práve hľadáte. Či tak alebo tak, vždy je tu príl..
15,09€
Bez DPH: 13,72€
Lenormand - 36 kariet s knihou (Mademoiselle Lenormand)
Mademoiselle Lenormand (1772-1843) je dodnes považovaná za jednu z najslávnejších veštíc. Medzi jej klientelu patrili napríklad Robespierre či Napoleon. Vykladacie karty Lenormand vypovedajú o udalostiach minulých, súčasných i budúcich a ponúkajú sku..
8,89€
Bez DPH: 8,08€
Kouzelní delfíni a mořské víly - 44 kariet s knihou (Doreen Virtue) - Mini vydanie
Tieto úžasné vykladacie karty boli špeciálne vytvorené k tomu, aby vám uľahčili dosahovanie vašich cieľov, nájdenie zmyslu života a v zhmotňovaní vašich božsky inšpirovaných snov a prianí. 44 nádherne ilustrovaných kariet vám pomôže vplávať do oce..
7,09€
Bez DPH: 6,45€
Síla zvířat - 44 kariet s knihou (Steven D. Farmer)
Zvieratá sily sú naši duchovní spojenci z ríše zvierat. Ponúkajú vám ochranu, radu a uzdravenie. Vďaka týmto neobvyklým kartám teraz môžete so svojimi spojencami nadviazať kontakt a položiť im akúkoľvek otázku. Či už ste začiatočníci, a alebo máte..
8,89€
Bez DPH: 8,08€
Karty Kouzelné mapy (Colette Baron-Reid)
Karty Kúzelnej mapy sú ideálnym sprievodcom na životnej ceste. Boli vytvorené, aby vám pomohli pochopiť kúzlo príbehu vášho života, posilnili vás, ukázali cestu k slobode a naplneniu životného poslania. Nezabudnite, že na svojej ceste nie ste sami..
17,29€
Bez DPH: 15,72€
Poselství zvířecích průvodců - 44 kariet s knihou (Steven D. Farmer)
Zvierací sprievodcovia sú duchovnými pomocníkmi, ktorí vám dokážu poskytnúť vedenie pri hľadaní odpovedí na akúkoľvek otázku ohľadom vášho života. V týchto 44 vykladacích kartách Stevena D. Farmera vám každý tu vyobrazený zvierací sprievodca prináša ..
15,09€
Bez DPH: 13,72€
Karty skryté moudrosti - 44 kariet s knihou (Collete Baron-Reid)
Predstavte si, že ešte pred vznikom písma vytvorili prastaré národy božské spojenectvo ľudí a mystických skrytých ríší, ktoré tvoria most medzi svetmi prírody a ducha a udržuje harmóniu a rovnováhu. Týmto spojenectvom máme zaistené, že ak požiadame o..
15,99€
Bez DPH: 14,54€