Vzťahy

V tejto kategórií sme zoskupili produkty a knihy na podporu harmónie v partnerských vzťahoch, pre zmenu pohľadu na vzťahy, pre podporu hľadania si novej lásky...

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Mandarínske kačičky (zlaté, na lotose) ID8983
Párik mandarínskych kačičiek patrí k tradičným a hojne používaným symbolom feng šuej. Mandarínske kačičky sú symbolom dobrého a trvalého partnerstva. Aktívne podporujú kvalitu partnerského vzťahu. Mandarínska kačička žije v páre a nikdy nemení par..
4,99€
Bez DPH: 4,16€
Vztahy - Diagnostika karmy 10 (S. N. Lazarev)
Návod, ako žiť šťastný a naplnený život v zdraví a prosperite. Táto kniha je desiatou z 13. dielnej série kníh Sergeja N. Lazareva Diagnostika karmy. V denníkovej forme a za použitia príkladov zo svojej liečiteľskej praxe tu S. N. Lazarev pokračuj..
16,49€
Bez DPH: 14,99€
Láska a žárlivost - Diagnostika karmy 4 (S. N. Lazarev)
Táto kniha je štvrtou z 13. dielnej série kníh Sergeja N. Lazareva Diagnostika karmy. V denníkovej forme a za použitia príkladov zo svojej liečiteľskej praxe tu S. N. Lazarev pokračuje v opise svojho odhaľovania vesmírnych zákonov a objasňuje, ako sa..
16,49€
Bez DPH: 14,99€
Prívesok Ruženín srdce (3,5 cm) ID8119
Prívesok z Ruženínu v tvare srdca. Dĺžka: 3,5 cm. Strieborný úchyt. V ponuke je viac podobných príveskov. Vlastnosti: Ruženín je kameňom úprimných citov, liečenia srdca a čistej lásky. Posilňuje oblasť srdca, kde čistí, upokojuje všetko, čo súvisí..
8,99€
Bez DPH: 7,49€
Radikální sebeláska (Gala Darling)
Snívala ste niekedy o živote naplnenom smiechom a láskou, ale nemáte potuchy o tom, ako to dosiahnuť? Nie ste sama. Autorka bestsellerov Gala Darling strávila roky v náručí depresie a s poruchou príjmu potravy. Jej život bol jeden veľký chaos a katas..
11,09€
Bez DPH: 10,08€
Amulet - Zdravie a vitalita (Strom života) - Ónyx, Krištáľ, Citrín (16 cm)
Amulet - Zdravie a vitalita so motívom Stromu života a polodrahokamami - Ónyx, Krištáľ a Citrín Dĺžka: 16 cm. ..
13,99€
Bez DPH: 11,66€
Bohyně v každé ženě (Jean Shinoda Bolenová)
Mýty sú úžasné príbehy a sú ešte zaujímavejšie, keď si uvedomíme, že nám môžu oznámiť intímne pravdy o nás i ostatných. Jean Shinoda Bolenová oživuje grécky panteón v našich vnútorných archetypoch a aplikuje silu mýtov na naše osobné životy. Keď poro..
17,79€
Bez DPH: 16,17€
Amulet - Láska a vzťahy - Krištáľ, Koral, Ruženín (26 cm)
Amulet - ochranný prívesok so srdcom na podporu lásky a vzťahov. Prítomné polodrahokamy: krištáľ, koral, ruženín. Dĺžka: 26 cm. (spolu so šnúrkou) ..
13,20€
Bez DPH: 11,00€
Vonný olej Nevinný bozk (Slow-Natur 10 ml)
Vonný olej Nevinný bozk. Veľkosť balenia: 10 ml. Vonné oleje slúžia na prevoňanie vzduchu v miestnosti alebo aute. Vôňa je sýta a intenzívna, preto stačí pár kvapiek rozprsknúť voľne v priestore. ..
2,40€
Bez DPH: 2,00€
Vonný olej Erotic (Slow-Natur 10 ml)
Vonný olej Erotic. Veľkosť balenia: 10 ml. Vonné oleje slúžia na prevoňanie vzduchu v miestnosti alebo aute. Vôňa je sýta a intenzívna, preto stačí pár kvapiek rozprsknúť voľne v priestore. ..
2,40€
Bez DPH: 2,00€
Energetický náramok Jaspis červený guľôčkový (G22)
Energetický náramok Jaspis červený, zložený z 22 pravidelných guľôčok (jedna je väčšia), ukončený typickým uzlom. Priemer 6,5 cm, na pružnom lanku, prispôsobí sa zápästiu. Vlastnosti: Jaspis červený prináša vitálnu životodarnú energiu, vôľu, odvah..
6,40€
Bez DPH: 5,33€
Manganokalcit prívesok (3,3 cm)
Prívesok z polodrahokamu Manganokalcit. Priemerná dĺžka: 3,3 cm. Vlastnosti: Manganokalcit je odroda kalcitu s vyšším obsahom mangánu. Pomáha zbaviť sa strachu a smútku, ktorý sa zmocnil srdca v minulosti a prináša ničím nepodmienenú lásku. Pôsobí..
3,50€
Bez DPH: 2,92€
Dokonalé partnerské vztahy (Kurt Tepperwein)
Každý z nás túži po láske. Je to naša najhlbšia túžba a naozajstný prameň šťastia, spokojnosti a zdravia. Pojem partnerského vzťahu sa menil. Manželstvo už nie je čisto zaopatrenie inštancie, ako tomu veľa bolo dlhú dobu. Dnes snívame o ideálu láskyp..
13,99€
Bez DPH: 12,72€
Alfa žena ve vztazích (Sonya Rhodes) (CZ)
"Vypočula som si už veľa Alfa žien, ktoré sa obávali toho, že si nenájdu niekoho, koho by milovali a za koho by sa vydali. Možno sa ich muži príliš "boja", hovoria. Možno by sa mali viac "prispôsobiť", obávajú sa. Toto, tak naozaj nie je! To je veľký..
6,45€
Bez DPH: 5,86€
Jazyk lásky - Průvodce muže potěšením ženy (Ian Kerner)
Jazyk lásky zhŕňa celú studnicu skúseností a poznatkov do jednoduchej, ale zásadnej knihy pravidiel. Neponúka nič menšieho než jasného sprievodcu gramatikou orálneho sexu. Ak sa chcete dozvedieť, ako môžete jazykom pri každom milovaní priviesť ženu k..
14,19€
Bez DPH: 12,90€
Krištáľ horský srdcia (5,5 cm)
Prírodný polodrahokam Horský krištáľ v tvare srdca do ruky alebo na meditáciu. V ponuké máme viac podobných sŕdc. Rozmery: 5,5 x 5 x 2 cm. Vlastnosti: Horský krištáľ pomáha liečiť všetky blokády a negatívne sklony, závislosti, psychosomatické poru..
25,99€
Bez DPH: 21,66€
Karneol prívesok - rôzne tvary (3 cm)
Prívesky z polodrahokamu Karneol rôznych tvarov, úchyt z nealergického kovu. Dĺžka: 3 cm. Cena je za 1 kus. Vlastnosti: Vitálna energia Karneolu v nás prebúdza tvorivosť, kreativitu, schopnosť premeniť novozískané poznatky do skutočnosti, aktívne ..
2,90€
Bez DPH: 2,42€
Manganokalcit tromlovaný - klasik (3,5 cm)
Prírodný polodrahokam Manganokalcit tromlovaný (vyhladený). Priemerná veľkosť: do 3,5 cm. Vlastnosti: Manganokalcit je odroda kalcitu s vyšším obsahom mangánu. Pomáha zbaviť sa strachu a smútku, ktorý sa zmocnil srdca v minulosti a prináša ničím n..
6,99€
Bez DPH: 5,83€
Vědomé milování (Diana Richardson)
Kniha Vedomé milovanie predstavuje prvú knihu Diany Richardson, ktorá sa dostáva do rúk slovenskému čitateľovi, o úplne novom pohľade na sexualitu. Tento prístup k sexualite má nesmierne vyživujúce, liečivé a úplne nové roviny odhaľujúce účinky vášne..
13,60€
Bez DPH: 12,37€
Ruženín rôzne prívesky (3 cm)
Prívesky z Ruženínu v rôznom tvare s úchytom z nealergického kovu. Dĺžka: priemerne 3 cm. Vlastnosti: Ruženín je kameňom úprimných citov, liečenia srdca a čistej lásky. Posilňuje oblasť srdca, kde čistí, upokojuje všetko, čo súvisí s činnosťou srd..
2,90€
Bez DPH: 2,42€
Jaspis červený tromlovaný - klasik (5 cm)
Tromlovaný polodrahokam Jaspis červený. Priemerné rozmery: 5 cm. Cena je za 1 kus. Vlastnosti: Jaspis červený prináša vitálnu životodarnú energiu, vôľu, odvahu, vytrvalosť, trpezlivosť, odhodlanosť, nezištnosť, plodnosť, dôveru v tradičné istoty, ..
2,70€
Bez DPH: 2,25€
Rodochrozit tromlovaný - klasik (3,5 cm)
Tromlované polodrahokamy Rodochrozit. Veľkosť: do 3,5 cm. Možný väčší odber. Vlastnosti: Rodochrozit je polodrahokam vyskytujúci sa v rôznych odtieňoch od jasne červenej, cez oranžovú až po jemne odtiene ružovej farby v nepriehľadnej forme. Pre ro..
2,90€
Bez DPH: 2,42€
Když se ženy z Marsu zamilují (Paulette Sherman Kouffman)
Žena z Marsu je žena, ktorá je úspešná vo svojej profesii, je otvorená a veľmi schopná, veľa zarába a je inteligentnou vodkyňou. Identifikuje sa s niektorými "mužskými" vlastnosťami, ako sú asertivita a akcieschopnosť. Rešpektuje svoje vlastné mentál..
1,99€
Bez DPH: 1,81€
Mandarínske kačičky (závesné)
Párik mandarínskych kačičiek patrí k tradičným a hojne používaným symbolom feng šuej. Mandarínske kačičky sú symbolom dobrého a trvalého partnerstva. Aktívne podporujú kvalitu partnerského vzťahu. Mandarínska kačička žije v páre a nikdy nemení par..
2,99€
Bez DPH: 2,49€
Lapis lazuli srdce (4 cm)
Lapis lazuli (lazurit) v tvare srdca s výraznejšími pyritovými vrypmi. Lapis lazuli je prírodný polodrahokam indigovo modrej farby zo zlatými pyritovými zrnkami. Lapis lazuli je nazývaný kameňom atlantskej múdrosti. Veľkosť: 4 cm. Vlastnosti: Lapi..
19,99€
Bez DPH: 16,66€