Závesné (dúhové) kryštály

Závesné dúhové kryštály v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Brúsené závesné dúhové kryštály zavesené v okne priťahujú a načerpávajú energiu, čím napomáhajú dosiahnuť harmóniu, zdravie a hmotný dostatok v priestore - byte, dome, kancelárií alebo obchode.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Závesný dúhový krištáľ - Srdce červené (3 cm)
Závesný dúhový krištáľ v tvare srdca červenej farby s dierkou na zavesenie. Veľkosť: 3 cm. Srdce – harmónia v partnerských vzťahoch, ideálne je zavesiť pár sŕdc do okna spálne alebo voľne položiť na nočný stolík. Závesné (dúhové) krištály sú kr..
2,99€
Bez DPH: 2,49€
Závesný dúhový krištáľ - Srdce (3 cm)
Závesný dúhový krištáľ v tvare srdca s dierkou na zavesenie. Veľkosť: 3 cm. Srdce – harmónia v partnerských vzťahoch, ideálne je zavesiť pár sŕdc do okna spálne alebo voľne položiť na nočný stolík. Závesné (dúhové) krištály sú krásne brúsené gu..
2,99€
Bez DPH: 2,49€
Závesný dúhový krištáľ - Oktagón brúsený (40 mm)
Závesný dúhový brúsený krištáľ v tvare osemhranu s dierkou na zavesenie. Priemer 40 mm. Podľa starého čínskeho učenia Feng Shui dosiahneme harmóniu, zdravie a hmotný dostatok v takom priestore - byte, dome, kancelárií, obchode, v ktorom môže voľne..
4,40€
Bez DPH: 3,67€
Závesný dúhový krištáľ - Hviezda
Závesný dúhový krištáľ v tvare 5-cípej hviezdy, s dierkou na zavesenie. Rozmer: 4 cm. Podľa starého čínskeho učenia Feng Shui dosiahneme harmóniu, zdravie a hmotný dostatok v takom priestore – byte, dome, kancelárií, obchode, v ktorom môže voľne c..
3,90€
Bez DPH: 3,25€
Závesný dúhový krištáľ - Guľa brúsená (50 mm)
Závesný brúsený dúhový krištáľ v tvare gule s dierkou na zavesenie. Priemer 50 mm. Brúsené gule predstavujú nežnú ženskú energiu Jin – kľud, harmóniu a čistotu. Závesné (dúhové) krištály sú krásne brúsené gule, kvapky, kvetiny a iné tvary, ktor..
23,09€
Bez DPH: 19,24€
Závesný dúhový krištáľ - Guľa brúsená (40 mm)
Brúsený dúhový krištáľ v tvare gule s dierkou na zavesenie. Priemer 40 mm. Brúsené gule predstavujú nežnú ženskú energiu Jin – kľud, harmóniu a čistotu. Podľa starého čínskeho učenia Feng Shui dosiahneme harmóniu, zdravie a hmotný dostatok v ta..
11,39€
Bez DPH: 9,49€
Čakrový závesný dúhový krištáľ
Čakrový dúhový krištáľ zložený zo 7 malých osemhranných krištáľov vo farbách čakier s krištáľovým srdcom na konci. Pomocou slnečných lúčov krištáľy vnesú do miestnosti farebnú dúhu, ktorou roizžiaria okolie. Čakrový dúhový krištáľ zároveň jemne ha..
3,99€
Bez DPH: 3,33€
Závesný dúhový krištáľ - Delfín
Krištáľ v tvare delfína. Vhodný zavesiť na miesto, kde potrebujeme aktivovať liečivú energiu a upokojiť atmosféru. Veľkosť: 3 cm. ..
4,99€
Bez DPH: 4,16€
Závesný dúhový krištáľ - Kvapka brúsena
Dúhový brúsený krištáľ v tvare kvapky s dierkou na zavesenie. Rozmery: 4,5 x 2,5 cm. Vhodný na zavesenie na severnú stranu bytu (izby, kancelárie...) a všade tam, kde potrebujeme aktivovať liečivú energiu a upokojiť atmosféru. Podľa starého čínske..
2,99€
Bez DPH: 2,49€
Závesný dúhový krištáľ - Oktagón (päťka)
Dúhový krištáľ päť oktagónov v závese s úchytom na zavesenie. Oktagóny - symbolizujú harmonické pôsobenie zrkadielka Ba–gua. Vešiame ich do miest, v ktorých pociťujeme napätie, nad počítače a televízory. Podľa starého čínskeho učenia Feng Shui ..
8,60€
Bez DPH: 7,17€
Závesný dúhový krištáľ - Anjel
Dúhový krištáľ v tvare anjela. Vhodný zavesiť na miesto, kde potrebujeme aktivovať liečivú energiu a upokojiť atmosféru. Veľkosť: 11 cm. ..
6,99€
Bez DPH: 5,83€
Závesný dúhový krištáľ - Guľa brúsená (30 mm)
Brúsený dúhový krištáľ v tvare gule s dierkou na zavesenie. Priemer 30 mm. Brúsené gule predstavujú nežnú ženskú energiu Jin – kľud, harmóniu a čistotu. Podľa starého čínskeho učenia Feng Shui dosiahneme harmóniu, zdravie a hmotný dostatok v ta..
6,90€
Bez DPH: 5,75€
Závesný dúhový krištáľ - Oktagón brúsený (50 mm)
Dúhový brúsený krištáľ v tvare osemhranu s dierkou na zavesenie. Priemer 50 mm. Podľa starého čínskeho učenia Feng Shui dosiahneme harmóniu, zdravie a hmotný dostatok v takom priestore - byte, dome, kancelárií, obchode, v ktorom môže voľne cirkulo..
5,99€ 6,54€ --9%
Bez DPH: 5,45€
Závesný dúhový krištáľ - Kvetina brúsená (40 mm)
Dúhový brúsený krištáľ v tvare kvetiny s dierkou na zavesenie. Priemer 40 mm. Podľa starého čínskeho učenia Feng Shui dosiahneme harmóniu, zdravie a hmotný dostatok v takom priestore - byte, dome, kancelárií, obchode, v ktorom môže voľne cirkulova..
4,99€ 5,45€ --9%
Bez DPH: 4,54€
Závesný dúhový krištáľ - Kvetina brúsená (50 mm)
Dúhový brúsený krištáľ v tvare kvetiny s dierkou na zavesenie. Priemer 50 mm. Podľa starého čínskeho učenia Feng Shui dosiahneme harmóniu, zdravie a hmotný dostatok v takom priestore - byte, dome, kancelárií, obchode, v ktorom môže voľne cirkulova..
5,99€ 6,54€ --9%
Bez DPH: 5,45€
Závesný dúhový krištáľ - Špic brúsený (95 mm)
Dúhový brúsený krištáľ v tvare štíhleho špica s dierkou na zavesenie. Dĺžka - 95 mm. Podľa starého čínskeho učenia Feng Shui dosiahneme harmóniu, zdravie a hmotný dostatok v takom priestore - byte, dome, kancelárií, obchode, v ktorom môže voľne ci..
6,99€
Bez DPH: 5,83€
Závesný dúhový krištáľ - Guľa brúsená (20 mm)
Dúhový brúsený krištáľ v tvare gule s dierkou na zavesenie. Priemer 20 mm. Brúsené gule predstavujú nežnú ženskú energiu Jin – kľud, harmóniu a čistotu. Podľa starého čínskeho učenia Feng Shui dosiahneme harmóniu, zdravie a hmotný dostatok v ta..
2,99€
Bez DPH: 2,49€