Zdravie

Kategória Zdravie obsahuje rôzne produkty na podporu zdravého životného štýlu. Nájdete tu ponuku produktov pre aromaterapiu, magnetoterapiu, rôzne druhy čajov a pod. Všetky produkty nájdete aj v kamennej predajni Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava.

Produkty máme rozdelené v kategóriách uvedených nižšie.

Upresniť vyhľadávanie

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Ušná TÁDÉ sviečka (10ks)
Ušné sviečky s včelím voskom sú vyrobené ručne, sú teda nositeľmi veľkého množstva bioenergie. Pri výrobe sviečky TÁDÉ je použitý jedinečný postup a dlhoročné skúsenosti terapeutov z aplikovania telových sviečok. Ušné sviečky sú užšie ako telové. ..
23,99€
Bez DPH: 19,99€
Telová TÁDÉ sviečka (10ks)
Telové sviečky s včelím voskom sú vyrobené ručne, sú teda nositeľmi veľkého množstva bioenergie. Pri výrobe sviečky TÁDÉ je použitý jedinečný postup a dlhoročné skúsenosti terapeutov z aplikovania telových sviečok. Telové sviečky sú širšie ako ušn..
23,99€
Bez DPH: 19,99€
Magnetický prívesok
Magnetický prívesok. Leštený z chirurgickej ocele. Napodobenina perly. Sila magnetu:1200 gauss. ..
39,00€
Bez DPH: 32,50€
Magnetická doštička
Magnetická doštička z leštenej chirurgickej ocele obsahuje jeden konštantný neodymový magnet o sile 1800 gaussov. Podľa skúsenosti našich zákazníkov a komentárov lekárov pomáha odstrániť bolesť krížov, chrbta, kĺbov, pri bolestivej menštruácií, pr..
45,00€
Bez DPH: 37,50€