Kadidlo Palina černobyľ himalájska (Nepál) - bylina

Kadidlo Palina černobyľ himalájska (Nepál) - bylina
Kliknite na obrázok a otvorí sa galéria
Výrobca: Česká republika
Kód produktu: 0003612
Dostupnosť: 1 kus
Cena: 1 kus 7,50€
Bez DPH: 6,25€
Množstvo: +
-
  -  

Palina černobyľ (Artemisia vulgaris) resp. Palina obyčajná je snáď najstaršou magickou a šamanskou bylinou používanou na rituálne účely už od dôb úsvitu ľudskej kultúry. Na západe je zasvätená antickej bohyni Artemis, na východe zasa Šivovi, každopádne ide o jednu z najsilnejších ochranných bylín vôbec, zaháňa diabla, všetkých zlých démonov a duchov, pôsobí proti čiernej mágii a čarodejniciam, šamani sa očisťovali v jeho dyme pred vstupom do inej reality, palina nielen že odstránila všetky zlé vplyvy, ale pomáhala prechodu z jedného sveta do druhého. Preto sa s ňou vykurovali pri pôrodoch, uľahčovala príchod novej duše, zaháňala duchov chorôb a pomáhala rodičke pri pôrode.

Palina umožňuje vhľad do vlastného vnútra, prebúdza vnútorného radcu, pomáha prekonať ťažké životné etapy a zmeny, je to typická bylina prechodu, od jedného k druhému, od minulosti do budúcnosti. Na fyzickej rovine upokojuje, nastoľuje pokojný spánok, pôsobí proti bolestiam hlavy.

V Tibete sa páli ako účinné meditačné kadidlo a najcennejšie liečivo, otvára a čistí všetky priechody nášho tela i duše, zbavuje rovnako bolesti.

Táto palina rastie vo vysokých horských oblastiach Himalájí, silné slnečné žiarenie a drsné podmienky jej dávajú výnimočné vlastnosti i arómu.

Pri spaľovaní vydáva hrejivo bylinnú, mäkkú, balzamicko, silne spirituálnu vôňu, evokujúcu horské masívy i duchovnú silu tohto miesta.

Pre pálenie kadidiel odporúčame kadidelnice z našej ponuky.

Návod, ako používať kadidelnice, uhlíky a kadidlá

Informácie o kadidle
Doba vykurovania
Druh kadidla bylinné
Vôňa hrejivo bylinná, mäkká, balzamická, silne spirituálna
Lokalita
Krajina pôvodu Nepál
Všeobecné informácie
Hmotnosť 20 g.

Napísať recenziu


Vaše meno:

Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: