Kadidlo Santalové drevo (Austrália)

Kadidlo Santalové drevo (Austrália)
Kliknite na obrázok a otvorí sa galéria
Výrobca: Česká republika
Kód produktu: 0006449
Dostupnosť: Tovar je dostupný (dodacia lehota 2 dni)
Cena: Tovar je dostupný (dodacia lehota 2 dni) 5,80€
Množstvo: +
-
  -  

Austrálsky santal (Santalum album) v sebe nesie energie suchých a nehostinných oblastí Austrálie. Jeho vôňa je pomerne zložitá, sladko drevitá s balzamickými tónmi a dotykmi včelieho vosku či starých driev, miestami má aj jemne korenistý charakter.

Santalovník pochádza z Indie, dnes sa ale komerčne pestuje aj v iných oblastiach sveta, predovšetkým v Afrike, Indonézii a Austrálii. Je to v podstate polovičný parazit, živiny odoberá svojimi koreňmi ostatným stromom a darí sa mu len vo vybraných oblastiach so špecifickým zložením pôdy a klimatickými podmienkami.

Nikde ale nemá santalovník tak ušľachtilú vôňu ako v indickom Mysore. Santalové drevo je považované za symbol životnej sily, verí sa, že jeho vôňa zaháňa zlých duchov, dokáže očistiť človeka od všetkých hriechov. Odporúča sa pri meditáciách a duševných cvičeniach, vytvára atmosféru pokoja a pohody, vyrovnanosti, vedie nás k vnútornému vhľadu do seba samého. Silne odstraňuje stres a nervozitu, spomaľuje, ale neuspává. Preniká hlboko do nášho vnútra, hladí, rozpúšťa zlé myšlienky, chlácholí, ale tiež erotizuje. Na fyzickej úrovni mierni bolesti hlavy, lieči dýchacie cesty a veľmi účinne ničí choroboplodné zárodky.

Pre pálenie kadidiel odporúčame kadidelnice z našej ponuky.

Návod, ako používať kadidelnice, uhlíky a kadidlá

Informácie o kadidle
Doba vykurovania
Druh kadidla drevnaté
Vôňa sladko drevitá s balzamickými tónmi a dotykmi včelieho vosku či starých driev, miestami má aj jemne korenistý charakter
Lokalita
Krajina pôvodu Austrália
Všeobecné informácie
Hmotnosť 20 g.

Napísať recenziu


Vaše meno:

Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: